Жената Скорпион - 2

  • 7 994
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 750
Не мога да не подновя темата! От днес ,23.10.2020 г. Слънцето отново е в Скорпион !
Честито мили Скорпионки!!! Heart Birthday Flowers Hibiscus

Старта тема

Последна редакция: пт, 23 окт 2020, 18:08 от AnMary

# 1
  • При децата ми
  • Мнения: 5 968
Не мога да не подновя темата! От днес ,23.10.2020 г. Слънцето отново е в Скорпион !
Честито мили Скорпионки!!! Heart Birthday Flowers Hibiscus

Благодаря Титания!:hugs:

Дано да идват по-добри времена за нас, че от няколко дни не спирам да рева.Sob

# 2
  • Мнения: 152
Дан! И аз се моля за това всяка минута, защото се чиствам като изпепелена! 😟

# 3
  • Мнения: 1 223
Ретрограден Меркурий ще е при нас още 3 седмици.

# 4
  • При децата ми
  • Мнения: 5 968
Ретрограден Меркурий ще е при нас още 3 седмици.

Как три седмици?! Ретроградният Меркурий е до 4 ноември. Ретрограден Марс е до 14 ноември.

# 5
  • Мнения: 1 750
Момичета и тук-там момчета Скорпиони ,Уран  /Водолейска планета / ви предизвиква  от Телец. Слънцето - Лъвско
светило е вече във вашия знак.На всичкото отгоре единият ви управител Марс е ретро в Овен и е в квадратура с другия ви управител Плутон в Козирог. И черната луна ,Лилит, която също е елемент на Скорпион е срещу вас ,в Телец. Как няма да ви е зле. Само Нептун от Риби е съпричастен към вашите неволи. Разбира се ,че Юпитер,Плутон и Сатурн в Козирог подкрепят скорпионските рождени Слънца от третата декада на знака. Но все пак 2020 г. не би трябвало съвсем да ви е негативна - събирайте сили за догодина.

# 6
  • София
  • Мнения: 943
Стига беееееее, догодина пак ли ще е екшън??? Е, не мога повече....

# 7
  • Нидерландия
  • Мнения: 618
Ще следя че ми е много тегаво на душата от поне месец, родена съм на 2ри.
Адски ме е захлупило. Сякаш ако почна да плача няма да мога да спра и за това не почвам 😬🌷

# 8
  • Мнения: 813
Здравейте, скорпионки.
Целия месец октомври ми потръгна много надолу. Почти всяка седмица ми се случва нещо крайно. Дали за мое добро или не - чувстам се супер зле. Чудя се кога ли ще ми потръгне. Мислех, че съм в черна дупка преди рождения ми ден (14.11), но сега като ви чета вече почвам да свързвам 2 и 2 Weary

# 9
  • При децата ми
  • Мнения: 5 968
Момичета и тук-там момчета Скорпиони ,Уран  /Водолейска планета / ви предизвиква  от Телец. Слънцето - Лъвско
светило е вече във вашия знак.На всичкото отгоре единият ви управител Марс е ретро в Овен и е в квадратура с другия ви управител Плутон в Козирог. И черната луна ,Лилит, която също е елемент на Скорпион е срещу вас ,в Телец. Как няма да ви е зле. Само Нептун от Риби е съпричастен към вашите неволи. Разбира се ,че Юпитер,Плутон и Сатурн в Козирог подкрепят скорпионските рождени Слънца от третата декада на знака. Но все пак 2020 г. не би трябвало съвсем да ви е негативна - събирайте сили за догодина.

Титания, Титания, защо така?!:sad: Аз така се надявам догодина нещата да са една идея по-добре! Можеш ли да кажеш какво имаш предвид за догодина?

# 10
  • Мнения: 1 750
За догодина - Уран от Телец ще е опозиция,а пък Сатурн и Юпитер във Водолей ще са в квадрат със Слънцата в Скорпион. Най-засегнати ще се тези около 7-ия градус на знака м.01,02,03. 2021г. Ще трябва де преодоляват с много усилия ставащото в социалната среда. Лъвовете ок. същия гр. ще са на същото дередже.

# 11
  • София
  • Мнения: 943
За догодина - Уран от Телец ще е опозиция,а пък Сатурн и Юпитер във Водолей ще са в квадрат със Слънцата в Скорпион. Най-засегнати ще се тези около 7-ия градус на знака м.01,02,03. 2021г. Ще трябва де преодоляват с много усилия ставащото в социалната среда. Лъвовете ок. същия гр. ще са на същото дередже.
Оф, оф....
Не мога повече да преодолявам...
Тотално съм без сили... Даже и думи нямам!

# 12
  • При децата ми
  • Мнения: 5 968
За догодина - Уран от Телец ще е опозиция,а пък Сатурн и Юпитер във Водолей ще са в квадрат със Слънцата в Скорпион. Най-засегнати ще се тези около 7-ия градус на знака м.01,02,03. 2021г. Ще трябва де преодоляват с много усилия ставащото в социалната среда. Лъвовете ок. същия гр. ще са на същото дередже.

Оффф, абе защо трябва да ни все трудно на нас?!
Титания, тази прогноза за цялата година ли е? Този квадрат с нашите Слънца само за трите месеца ли важи, или за цялата година?

# 13
  • Мнения: 1 750
Това вече е прочит на цялата рождена карта.Все пак имате подкрепа от Нептун, пък и зависи другите планети къде са,не само Слънцето.

# 14
  • Мнения: 355
Здравейте, аз съм със слънце в лъв, асцедент скорпион и луна в близнаци.
В последните години се асоциирам със скорпион. Просто  не съм лъвът, който бях.

Също така настоящият период на ретроградни планети просто ме е вкарал в жестока дупка. Чакам 14ти ноември с голямо нетърпение.
На моменти едвам се сдържам да не направя някоя глупост. Едно ми е мрачно и депресивно.  В момента съм в застой. Нощо  е се случва,а ако се случи е неприятно.
Направо стъпвам на пръсти.
Мисля за всяко нещо. Едно дълбоко. Едно анализиране.
Липсва ми лъвът, но с годините сякаш по-ми отива да съм скорпион. Поне преди да действам мисля. Ма много бавно всичко.... 🤣 И изведнъж,  ряз! И всичко свършва за онзи, който не прецени докъде да влезе в обхвата ми 🤣

# 15
  • Нидерландия
  • Мнения: 618
Скъпи дами скорпионки, а не може ли да трансформираме тази дупка в която сме попаднали, типично по скорпионски във положителна сила за нещо хубавоби креативно? Дайте да се мотивираме заедно и да излезем по силни от това!  Хубав ден на всички 🌷

# 16
  • Мнения: 4 327
+ 1 ''нищо не се случва, а ако се случва, е негативно''.
Аз пък съм скорпион, с асцедент лъв. Слушах едни клипчета коя стихия по кой начин изразява енергията си и се зарежда, както и други за стил на обличане спрямо елемент. Определено повече се намерих в огнените лъвски.. Хм..Непривично.
А и ставам все по-мълчалива..

# 17
  • Мнения: 9 982
Аз съм Скорп с Асц. Рак, което прави Луната господар на картата, доколкото разбрах. А Луната ми е в Козирог, така че донякъде съм Сатурново чедо (обичам организация, списъци и рутина). Може би затова стълпотворението в Козирог ми се отрази много добре, но ще видим.

В Уранова опозиция съм, скоро за мен започва Сатурнова опозиция по оста 9/3 Дом, и ще видя дали ще забележа.
Засега няма драма. Дразня се на ограниченията и дистанционното обучение, естествено, но това не зависи от мен, и се адаптирам, като се съсредоточавам върху позитивите.

Разведрявам (Ковид) обстановката с любимия ми Тери Пратчет. Започнах нов препрочит на "Смрък" за амнайсти път, след него съм планирала "Добри поличби". Two Hearts Тази зима ще си пропомня цялата колекция. Голям фен съм на Пратчет, дори обичам да сравнявам преводи, няма такъв гъдел!
Тренирам си, занимавам се с парфюмното ми хоби (Ноември ще нося главно череши Flowers Cherries), и ми е кротко и спокойно. Взехме си костенурчици в края на август, и много им се радваме, големи са душици.

Общо взето си съхранявам енергията за после. Работата ми е такава, че говоря много, и ми е важно в свободното време да мълча, и да съм сама със себе си. Силен интроверт съм, и мълчанието ме зарежда невероятно, особено ако е съчетано с тичане сред природата, или тренировка някаква. (Слънце и стелиум в 5ти дом, домът на спорта и хобитата, освен други неща).

Надявам се при вас обстановката да се разведри скоро. Дръжте се!

# 18
  • София
  • Мнения: 943
Dez и аз съм с асцендент Рак и слънце в 5 дом. Луната ми е в близнаци обаче

# 19
  • Нидерландия
  • Мнения: 618
Дез много свежарско 🙂 разкажи повече за хобито ти с парфюми?

# 20
  • Мнения: 9 982
Дез много свежарско 🙂 разкажи повече за хобито ти с парфюми?

Моето май е лудост, не хоби....Scream Satisfied
Обичам аромати, ползвам ги като ароматерапия (или дрога), освен като аксесоар. Тествам, чета форуми, ревюта, поръчвам проби, разменям (вече не толкова както преди) и силно се интересувам от новоизлезли неща.
Много се затруднявам като ме попитат за любим аромат. Какъв любим аромат? Летен, зимен, роза, ванилия, гурме, свежак.....защото имам любимци от всяка категория, и поне 20 без които не искам да оставам.
В последно време ми мина настроението за проби заради маските и т.н., но съм набелязала доста нови (за мен)неща за проба.

За месец октомври имах тематичен календар посветен на "Една нощ в самотния октомври" на Роджър Зелазни, цял месец посветих на мъгли, мъхове, ноар аромати и подобни.....Flowers Jack O Lantern Flowers Chestnut Flowers Maple Leaf

Ноември ще е "Горе на черешата"...И така.
В подфорум "Красива мама" имаме парфюмански клуб. Много е приятен и зарибяващ. Мисля, че съм те виждала там. Или бъркам?
Актуалната тема "Есенни парфюми":
https://www.bg-mamma.com/?topic=1260012

И моят Октомври:
https://www.bg-mamma.com/?topic=1253838.msg41535326#msg41535326

Совичката, сега в Близнаци/Стрелец са транзитните Лунни възли, може би те ти нагнетяват положението допълнително, заради Луната там. Не че съм разбирач, но се сетих, че се преместиха, и се махнаха от моята Луна по оста Рак/Козирог.

# 21
  • Мнения: 360
На всичко друго майната му.. Стигнах до там, че и Земята под краката ми да се срути няма да се впечатля. Но се надявам живота да ме срещне пак с човек, с който ме раздели насила.. Пуста й 2020 ... 🥺 Благодаря за темата!

# 22
  • Мнения: 9 982
Koвид локдауна посмачка малко взаимоотношенията, но аз съм категорична, че има ли желание, има и начин. Сами си ковем съдбата, космосът ряпа да яде.

# 23
  • Мнения: 8 760
Дези, и аз съм Скорпион с асцендент Рак, другото не го разбирам. Октомври ми беше песен, даже бях в отлично настроение. Не мога да се оплача и от годината дотук, въпреки неприятният развой на събитията заради ковид.

Едно питане за Тери Пратчет, Дез. Имам голямо желание да го чета, но съм чела само Добри поличби и хич нямам идея откъде да го почна, защото е огромен. Препоръка от фен като теб ще оценя много високо Simple Smile

# 24
  • Нидерландия
  • Мнения: 618
Koвид локдауна посмачка малко взаимоотношенията, но аз съм категорична, че има ли желание, има и начин. Сами си ковем съдбата, космосът ряпа да яде.
Dez, колкото и да ми се иска и винаги да съм споделяла идеята че ние сами си ковем и градим живота, на мен лично от някъде септември се започна кошмара със събития които наистина не мога и няма как да променя.
Отнася се за близки,  да не стане като оплакване но най малкият проблем беше че баща ми си загуби цялата чанта с телефона и всички лични документи и не знае как да се свърже с мен,
много близка приятелка си чупи крака, сина ми решава че не му харесва тази специалност и иска да прекъсва да учи,
до тежка диагноза, нелечима на много близка приятелка, до няколко седмици ще почине..
а на един много добър приятел, 38 г с който години тренирах.. Него го автеназираха да не се мъчи.  Остави 2 деца 😪
Най добрата ми приятелка се принуди да остави майка си, която ми е и на мен като майка, в София в дом за възрастни със Алзхаймер а не може да я посещава заради Ковид,...
Както и аз имах здравословни ебавки но всичко мина слава богу..
Е колко повече! Бахти месеца Бахти чудото.. Но виждам, усещам  светлина в тунела,
Та, понякога се случват неща около нас на които не можем да влияем, които не можем да променим и знам че трябва да се премирим, но е толкова, толкова трудно...

# 25
  • Мнения: 8 760
Не е към мен последният пост, но Madelief, неприятно е, че тези неща се случват на твои близки, но те са и част от техния жизнен път. Човек избира как и колко дълго да се тревожи за неща, които не зависят от него - съжалявам, ако звуча анти-емпатично.

# 26
  • Нидерландия
  • Мнения: 618
Да знам Like, но просто за много кратък срок се случи всичко това, дори още много други неща се случват, сякъш е вихрушка, и ме впечатли, когато случайно попаднах на темата и може би наистина ми помогна идеята че периодът е такъв и че ще отмине.

# 27
  • Мнения: 9 982

Едно питане за Тери Пратчет, Дез. Имам голямо желание да го чета, но съм чела само Добри поличби и хич нямам идея откъде да го почна, защото е огромен. Препоръка от фен като теб ще оценя много високо Simple Smile

С удоволствие. Simple Smile
Ако харесваш криминалета/полицейни процедури, започни със Стража! Стража!, и поредицата за Градската Стража. (изключителна!)
Ако предпочиташ вещици, заклинания, приказки наопаки, започни със Equal Rites, и продължи серията за Вещиците (феноменална!)

Трета интересна линия в Света на Диска е серията за Смърт, започни със Морт, и продължи по ред.
Така или иначе хуморът, политическата сатира, вербалната виртуозност, препратките към исторически личности, събития и литература са абсолютна нирвана.

Във литературния има група, по-добре да преместим дискусията там, за да не ни изтрият.
https://www.bg-mamma.com/?topic=958522

Мadelief, можем да им бъдем опора, доколкото е възможно. Това зависи от нас. Другото не.
Не можем да контролираме изборите на останалите, нито смъртта, а тя идва за всички.
Съжалявам за приятеля ти. Мир на праха му.

Когато минах през лавина от страшни диагнози на най-близките ми хора, ми помогна работа с терапевт.
Ако някой наистина минава през ада, по-добре да си наеме професионален гид, защото си знаят работата.

# 28
  • Мнения: 8 760
Дез,
Скрит текст:
това е най-структурираното представяне на линиите на Пратчет, което съм виждала и ми е полезно като пълен лаик по отношение на автора. Няма да спамя повече тук, благодаря сърдечно за препоръката

# 29
  • Нидерландия
  • Мнения: 618
#Dez благодаря за подкрепатаб❣️имам усещането че вихрушката стихва,
освен това изтеглих куп книги от читанка. бг и сега остава само да намеря време да започна да чета. 🙂
Пък съм и на обучение та много вр за мислене не остава 🌸 но такива моменти в живота ни, дали от звезди, планети итн или не, ни карат да се чувстваме толкова нищожни и безсилни пред съдбата.

# 30
  • Мнения: 115
Баба ми беше на 24.10, приятеля ми е на 30.10, а майка ми е на 11.11. Значи цял живот не мога да избягам от Скорпион и ще умра със Скорпион. Grinning Жива да ме оплачите. Шегувам се. Обичам ги защото са силни, искрени и луди. Simple Smile

# 31
  • Мнения: 766
Аз имам Луна в Скорпион. Доста добре я усещам, ама нали не е Слънце - трудно й давам израз навън. Може ли някой да ми поясни, как Луната се изразява?

# 32
  • Мнения: 1 750
...трудно й давам израз навън.
Точно така е !!! Луна в Скорпион - човек е "труднодостъпен" Simple Smile за околните ,не дава израз на чувствата си,емоциите са на вътрешно ниво. Скорпион е "блато", Рак е "дъжд" , а Риби "море" - така се оприличават водните знаци.Всички планети в знака Скорпион живеят сравнително скрито, под "повърхността" и все пак зависи от аспектите, които прави Луната с другите планети,както и в кой рожден дом се намира.

Мили Скорпионки днес Слънцето е последен цял ден във вашия знак  /влиза в Стрелец на 21.20 в 22ч и 40 мин/,но пък от утре в 15ч и 22мин ,Венера ще е ваша гостенка - любов,пари,любов,пари,любов,пари и пак, и пак ,и пак....,също приятни разходи за любими неща и хора.Така ще е до 15.12.2020г.

# 33
  • Мнения: 143
Здравейте и от мен аз съм Скорпион Луна в Рак и асц.Козирог.На моменти чувствам повече Козирога в мен , а Скорпиона вече не толкова(на 35г.съм).Но основното което се уча е емоцията(добра или лоша) която на моменти не мога да контролирам , тоест във важни моменти тя надделява , а не рационалното.Иначе да присъщите качества за Скорпион ги има интуитивност , никога не разкрива мисли и чувства .

# 34
  • Мнения: 2 749
В последния ден на зодията - Честито на патерица, мили скорпита! И на мен си също!
Аз съм с асцедент Стрелец и Луна в Лъв, още 4 планети в Стрелец и като цяло огън и въздух в картата, няма земя и вода. Явно заради това не изпадам в типичните скорпионски настроения последните години, за което много се радвам.

# 35
  • Мнения: 143
В последния ден на зодията - Честито на патерица, мили скорпита! И на мен си също!
Аз съм с асцедент Стрелец и Луна в Лъв, още 4 планети в Стрелец и като цяло огън и въздух в картата, няма земя и вода. Явно заради това не изпадам в типичните скорпионски настроения последните години, за което много се радвам.
Дъщеря ми е Рак с асцендент Стрелец и Луна в Лъв 😀.

# 36
  • При децата ми
  • Мнения: 5 968
...трудно й давам израз навън.
Точно така е !!! Луна в Скорпион - човек е "труднодостъпен" Simple Smile за околните ,не дава израз на чувствата си,емоциите са на вътрешно ниво. Скорпион е "блато", Рак е "дъжд" , а Риби "море" - така се оприличават водните знаци.Всички планети в знака Скорпион живеят сравнително скрито, под "повърхността" и все пак зависи от аспектите, които прави Луната с другите планети,както и в кой рожден дом се намира.

Мили Скорпионки днес Слънцето е последен цял ден във вашия знак  /влиза в Стрелец на 21.20 в 22ч и 40 мин/,но пък от утре в 15ч и 22мин ,Венера ще е ваша гостенка - любов,пари,любов,пари,любов,пари и пак, и пак ,и пак....,също приятни разходи за любими неща и хора.Така ще е до 15.12.2020г.
[/b]

Значи, Титания, лично ще те държа отговорна, ако не се случи това, дето си го написала!:smiley:Hug

Дай Боже както се казва!

Апропо, моето Слънце и моята Луна са в Скорпион, в десети дом. Отделно имам още цели три планети в Скорпион - Марс, Уран, и Северен лунен възел. Абе, много Скорпион, много емоции, много нещо!

Преди си мислех, че на Луната и е добре в Скорпион, защото нали воден знак, пък то... не било добре.

Последна редакция: пн, 23 ное 2020, 16:46 от Hrispa76

# 37
  • Мнения: 9 982
Hrispa, и моят СЛВ е в Скорпион, и аз също съм в Уранова опозиция, но по оста 5/11 Дом.
Чудя се дали ще има големи промени при транзита на Сатурн и Юпитер във Водолей, и дали този транзит оказва влияние върху Уран. Все пак е господар на знака.

# 38
  • При децата ми
  • Мнения: 5 968
Hrispa, и моят СЛВ е в Скорпион, и аз също съм в Уранова опозиция, но по оста 5/11 Дом.
Чудя се дали ще има големи промени при транзита на Сатурн и Юпитер във Водолей, и дали този транзит оказва влияние върху Уран. Все пак е господар на знака.

Dez, как усещаш Урановата опозиция и тя всъщност до кога трае?

# 39
  • Мнения: 9 982
Hrispa, точната опозиция мисля, отмина. Дори си мисля че е по-добре да не знам, въпреки че когато поглеждах в транзитите в cafeastrology, там пишеше Уран опозиция Уран. Наталният ми е на  3`34 в Скорпион.

Уран влезе в Телец през Март 2019, и ще е там 7 години. Според мен ще се усеща през цялото време, къде повече, къде по-малко, защото там ми е оста на Лунните възли.
https://www.astrology.com/article/uranus-enters-taurus/

Не знам дали усещам Уран. Уж забелязвам "Уранови влияния", после решавам, че е от Сатурн в 7Д.
Плутон и той е ретрограден, и чак след януари 2021 ще тръгне в права посока, чакам го с трепет от чисто любопитство дали ще забележа.
Радикалните промени при мен вече се случиха 2016-2019. Но там Сатурн, Юпитер,  и лунните възли играха роля, и затъмненията по тях. Каква роля ще изиграе Уран ще видим. Може би ролята му свърши. Имах много интересни приключения в чужбина,  пътувах много, общувах с различни хора. Може би това беше. И много спорт.

# 40
  • София
  • Мнения: 23
Здраеейте, колкото и "лошо" да ви струва всичко, вярвам, че вселената си има план, който е по висш и това, което ни се случва ни е крайно необходимо. Всички, които имат Слънце в Скорпион след 10-тия градус ще са засегнати от опозицията на Уран. Но! Важно е Лъв в кой дом ви се намира, Уран ще засегне него. Аз така два пъти си смених работата, например, неочаквано, както действа Уран. Може да го отработвате съзнателно, като учите астрология, като се занимавате с научна дейност, като печелите парите си по нестандартен начин и различен(понеже е в Телец, знак на материалните ценности) и да правите дейности, където е знакът Лъв, така ще се застраховате в някаква степен от неприятни и неочаквани ситуации. Хората, които имат много земя в картата си пък ще се научат, че е нужно да тръсим сигурността еднствено в самите себе си, защото Уран ни показва, че сигурността, която търсим извън себе си е илюзорна Simple Smile

# 41
  • Мнения: 1 750
Да не забравяме и Водолей - все пак Уран си е негова планета Grinning

# 42
  • Мнения: 143
Здраеейте, колкото и "лошо" да ви струва всичко, вярвам, че вселената си има план, който е по висш и това, което ни се случва ни е крайно необходимо. Всички, които имат Слънце в Скорпион след 10-тия градус ще са засегнати от опозицията на Уран. Но! Важно е Лъв в кой дом ви се намира, Уран ще засегне него. Аз така два пъти си смених работата, например, неочаквано, както действа Уран. Може да го отработвате съзнателно, като учите астрология, като се занимавате с научна дейност, като печелите парите си по нестандартен начин и различен(понеже е в Телец, знак на материалните ценности) и да правите дейности, където е знакът Лъв, така ще се застраховате в някаква степен от неприятни и неочаквани ситуации. Хората, които имат много земя в картата си пък ще се научат, че е нужно да тръсим сигурността еднствено в самите себе си, защото Уран ни показва, че сигурността, която търсим извън себе си е илюзорна Simple Smile
Слънце в Скорпион  в 10 градус (10 53' 56') не знам правилно дали го изписвам.Лъв в 8 дом

# 43
  • София
  • Мнения: 23
Здраеейте, колкото и "лошо" да ви струва всичко, вярвам, че вселената си има план, който е по висш и това, което ни се случва ни е крайно необходимо. Всички, които имат Слънце в Скорпион след 10-тия градус ще са засегнати от опозицията на Уран. Но! Важно е Лъв в кой дом ви се намира, Уран ще засегне него. Аз така два пъти си смених работата, например, неочаквано, както действа Уран. Може да го отработвате съзнателно, като учите астрология, като се занимавате с научна дейност, като печелите парите си по нестандартен начин и различен(понеже е в Телец, знак на материалните ценности) и да правите дейности, където е знакът Лъв, така ще се застраховате в някаква степен от неприятни и неочаквани ситуации. Хората, които имат много земя в картата си пък ще се научат, че е нужно да тръсим сигурността еднствено в самите себе си, защото Уран ни показва, че сигурността, която търсим извън себе си е илюзорна Simple Smile
Слънце в Скорпион  в 10 градус (10 53' 56') не знам правилно дали го изписвам.Лъв в 8 дом
Нужно е да бъдете внимателна със здравето си, ако имате Лъв на върха на 8 дом, нужно е да видя цялата карта, за да кажа точно с кои области. Също така е важно да не теглите кредити през следваща година, както и партньорът ви, ако имате, да не взимате заеми от него и да избягвате рисковите ситуации. Периодът е добър за занимания с окултни науки. Разбира се това е само по опозицията, ако Уран прави други аспекти ще се измени тълкуванието в някаква степен. Може да влезете в групата ни във фейсбук "Астропсихология за всеки", там ще научите повече Simple Smile

# 44
  • Мнения: 2 749
Слънце в Скорпион 17ти градус, лъв в 8 дом, луната ми е в лъв.

# 45
  • София
  • Мнения: 23
Слънце в Скорпион 17ти градус, лъв в 8 дом, луната ми е в лъв.
Щом Луната е в Лъв ще е нужно да внимавате здравословно със сърцето и гърба, да не ги товарите, но това ще е след 2-3 години, Уран е още на около 10 градуса, а той е бавен

# 46
  • Мнения: 9 982
И Сатурнова опозиция наближава при мен, с натален Сатурн в Лъв, 3Д.

# 47
  • Мнения: 2 749
Благодаря!
Ще спирам вдигането на тежести явно... 😂

# 48
  • София
  • Мнения: 23
Благодаря!
Ще спирам вдигането на тежести явно... 😂
Не подценявайте сексуалните упражнения и емоционалния товар Grinning
И Сатурнова опозиция наближава при мен, с натален Сатурн в Лъв, 3Д.
Тук засяга домовете, където са Козирог и Водолей на върховете им. И е важно в натално как е поставен сатурн, затова е добре цялата карта да видим.

Последна редакция: ср, 25 ное 2020, 19:20 от AnMary

# 49
  • Мнения: 9 982
Ето я картата:
Благодаря за отделеното внимание. Beers
Скрит текст:

# 50
  • При децата ми
  • Мнения: 5 968
Здраеейте, колкото и "лошо" да ви струва всичко, вярвам, че вселената си има план, който е по висш и това, което ни се случва ни е крайно необходимо. Всички, които имат Слънце в Скорпион след 10-тия градус ще са засегнати от опозицията на Уран. Но! Важно е Лъв в кой дом ви се намира, Уран ще засегне него. Аз така два пъти си смених работата, например, неочаквано, както действа Уран. Може да го отработвате съзнателно, като учите астрология, като се занимавате с научна дейност, като печелите парите си по нестандартен начин и различен(понеже е в Телец, знак на материалните ценности) и да правите дейности, където е знакът Лъв, така ще се застраховате в някаква степен от неприятни и неочаквани ситуации. Хората, които имат много земя в картата си пък ще се научат, че е нужно да тръсим сигурността еднствено в самите себе си, защото Уран ни показва, че сигурността, която търсим извън себе си е илюзорна Simple Smile

Здравейте!:smile:

Слънце в 28 градус на Скорпион, Лъв в осми дом, Сатурн е в Лъв в седми дом. А, защо точно Лъв?  Всъщност тук Лъв в осми дом ли е?
Скрит текст:

Последна редакция: чт, 26 ное 2020, 00:19 от Hrispa76

# 51
  • София
  • Мнения: 23
Здраеейте, колкото и "лошо" да ви струва всичко, вярвам, че вселената си има план, който е по висш и това, което ни се случва ни е крайно необходимо. Всички, които имат Слънце в Скорпион след 10-тия градус ще са засегнати от опозицията на Уран. Но! Важно е Лъв в кой дом ви се намира, Уран ще засегне него. Аз така два пъти си смених работата, например, неочаквано, както действа Уран. Може да го отработвате съзнателно, като учите астрология, като се занимавате с научна дейност, като печелите парите си по нестандартен начин и различен(понеже е в Телец, знак на материалните ценности) и да правите дейности, където е знакът Лъв, така ще се застраховате в някаква степен от неприятни и неочаквани ситуации. Хората, които имат много земя в картата си пък ще се научат, че е нужно да тръсим сигурността еднствено в самите себе си, защото Уран ни показва, че сигурността, която търсим извън себе си е илюзорна Simple Smile

Здравейте!:smile:

Слънце в 28 градус на Скорпион, Лъв в осми дом, Сатурн е в Лъв в седми дом. А, защо точно Лъв?  Всъщност тук Лъв в осми дом ли е?
Скрит текст:
Здравейте, причината е, че Слънцето е управител на знака Лъв. Щом Слънцето е на 28 градус, Уран няма да ви засяга още много време Simple Smile

# 52
  • Мнения: 8 733
Здраеейте, колкото и "лошо" да ви струва всичко, вярвам, че вселената си има план, който е по висш и това, което ни се случва ни е крайно необходимо. Всички, които имат Слънце в Скорпион след 10-тия градус ще са засегнати от опозицията на Уран. Но! Важно е Лъв в кой дом ви се намира, Уран ще засегне него. Аз така два пъти си смених работата, например, неочаквано, както действа Уран. Може да го отработвате съзнателно, като учите астрология, като се занимавате с научна дейност, като печелите парите си по нестандартен начин и различен(понеже е в Телец, знак на материалните ценности) и да правите дейности, където е знакът Лъв, така ще се застраховате в някаква степен от неприятни и неочаквани ситуации. Хората, които имат много земя в картата си пък ще се научат, че е нужно да тръсим сигурността еднствено в самите себе си, защото Уран ни показва, че сигурността, която търсим извън себе си е илюзорна Simple Smile


Звучи ми страшно  и непредсказауемо, особено след тази година .
Макар че ми се случиха много хубави неща съм малко с предужбеждения за следващата.
Може ли да погледнеш картата ми при мен ще афектира ли гореподчертаната информация?
Скрит текст:

# 53
  • София
  • Мнения: 23
Здраеейте, колкото и "лошо" да ви струва всичко, вярвам, че вселената си има план, който е по висш и това, което ни се случва ни е крайно необходимо. Всички, които имат Слънце в Скорпион след 10-тия градус ще са засегнати от опозицията на Уран. Но! Важно е Лъв в кой дом ви се намира, Уран ще засегне него. Аз така два пъти си смених работата, например, неочаквано, както действа Уран. Може да го отработвате съзнателно, като учите астрология, като се занимавате с научна дейност, като печелите парите си по нестандартен начин и различен(понеже е в Телец, знак на материалните ценности) и да правите дейности, където е знакът Лъв, така ще се застраховате в някаква степен от неприятни и неочаквани ситуации. Хората, които имат много земя в картата си пък ще се научат, че е нужно да тръсим сигурността еднствено в самите себе си, защото Уран ни показва, че сигурността, която търсим извън себе си е илюзорна Simple Smile


Звучи ми страшно  и непредсказауемо, особено след тази година .
Макар че ми се случиха много хубави неща съм малко с предужбеждения за следващата.
Може ли да погледнеш картата ми при мен ще афектира ли гореподчертаната информация?
Скрит текст:
По отношение на връзките и останалите партньорски отношения би имало затруднения, но те вече отминават, би била нужна повече дистанция и вербално и физически, за да бъдат щастливи, може и външни обстоятелства да я наложат. Също така е важно в кариерата си да жъдете креативна и отворена за нови начини на печелене на пари, но това не би ви било проблем, тъй като по рождение имате силен Уран, нямате проблем с тази енергия да я изявявате свободно. Това е за близката една година.

# 54
  • Мнения: 6 417
Здравейте! Моят Лъв е в 4 дом, 12' 27", а Луната- в Телец и 12 дом. Кое ще засегне Уран?

# 55
  • Мнения: 143
Здравейте на всички , ще помоля малко за помощ и по -специално касаещ въпроса с приятелите .Ще кача и картата , допускам едни и същи грешки и особено Водолейте (имам горчив опит с тях ) късат ми нервите направо.

# 56
  • Мнения: 115
Здравейте на всички , ще помоля малко за помощ и по -специално касаещ въпроса с приятелите .Ще кача и картата , допускам едни и същи грешки и особено Водолейте (имам горчив опит с тях ) късат ми нервите направо.

Този Асцедент Козирог, не е много лесен, въпреки, че луната в Рак. Не гледай много къса са ти планетите, а домовете, виж къде ти е 5 и 7 дом. Ако имаш човек до себе си, виж и на него къде са му и ако зодиите не са силно отблъскващисе е добре. Simple Smile От планетите, гледай Луната къде ти е и неговата също, както и Венера. Simple Smile Най лошото съчетание за Венера е въздушен знак, а за Луна Огнен.

# 57
  • При децата ми
  • Мнения: 5 968
Скрит текст:
Здравейте на всички , ще помоля малко за помощ и по -специално касаещ въпроса с приятелите .Ще кача и картата , допускам едни и същи грешки и особено Водолейте (имам горчив опит с тях ) късат ми нервите направо.
Този Асцедент Козирог, не е много лесен, въпреки, че луната в Рак. Не гледай много къса са ти планетите, а домовете, виж къде ти е 5 и 7 дом. Ако имаш човек до себе си, виж и на него къде са му и ако зодиите не са силно отблъскващи се е добре. Simple Smile От планетите, гледай Луната къде ти е и неговата също, както и Венера. Simple Smile Най лошото съчетание за Венера е въздушен знак, а за Луна Огнен.
[/quote]

Да ти кажа много си права - хич не е лесен този Асцендент! Пък и Венера ми е в Козирог - ей така за разкош, при това в 12-дом! Мъкаааа, мъка на любовният фронт! Луната ми е в Скорпион, неговата е във Везни. Неговата Венера също е в Козирог, това добре ли е? Абе, почти всичко на него му е Козирог - Слънце, Марс, Венера, Меркурий и Сатурн. Моят Сатурн е в 7-ми дом в Лъв.

Последна редакция: ср, 17 мар 2021, 12:24 от Hrispa76

# 58
  • Мнения: 143
Здравейте на всички , ще помоля малко за помощ и по -специално касаещ въпроса с приятелите .Ще кача и картата , допускам едни и същи грешки и особено Водолейте (имам горчив опит с тях ) късат ми нервите направо.

Този Асцедент Козирог, не е много лесен, въпреки, че луната в Рак. Не гледай много къса са ти планетите, а домовете, виж къде ти е 5 и 7 дом. Ако имаш човек до себе си, виж и на него къде са му и ако зодиите не са силно отблъскващисе е добре. Simple Smile От планетите, гледай Луната къде ти е и неговата също, както и Венера. Simple Smile Най лошото съчетание за Венера е въздушен знак, а за Луна Огнен.
Здравейте , Ами в случая с партньора нещата са добре(той е Дева , часът на раждане не го знам).Въпросът ми беше за приятелите , тъй като виждам ,че имам няколко планети в 11 дом (нали той беше свързан с приятелите) .Да Асц не е лесен на моменти е трудно блъскат се емоция и разум.

Общи условия

Активация на акаунт