Дом за изоставени кученца

  • 1 039
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте, мили дами,
Днес, докато разхождах моето куче, намерих 3 изоставени новородени кученца в една тенекия. Бяха така забутани в храстите, че ако не плачеха много силно изобщо никой нямаше да ги намери. Взех ги и сега са вкъщи. Нямам възможност да се грижа за тях дълго. Моля, насочете ме как да им намеря осиновители.

# 1
  • Мнения: 47
Може да пуснеш обява в olx

# 2
  • Мнения: 490
Може да са имали майка тези кученца, но да е отишла да търси храна. Аз бих качила пост в групите във фейсбук. Преди време имаше такива за новородени кученца и котки, в тях търсеха и майки кърмачки, за отглеждане на кученца/ котки.

# 3
  • Мнения: 7
Кученцата бяха поставени в една тенекиена кофа и дори бяха 4, но едното беше починало. Захвърлени са там от човек.
Може би ще пиша в групите във фейсбук, но ме е страх от репутацията им, че има собственици на змии, които им търсят храна там.

# 4
  • Мнения: 490
За съжаление, има много лоши хора.. Пишете или звъннете и на 4 лапи, може да откликнат, но не вярвам . Преди месец, имаше едно куче в много тежко състояние. Звънях на 112, казаха ми да се обадя на 4 лапи,след 20 позвънявания, от там пък ми казаха да се обадя в другия им офис и накрая трябваше да звъня на Екото.. Е след 4 часа ужасни мъки, кучето умря. Цялата система ни е скапана ! Все пак пробвайте във фейсбук, там съм намерила дом на много животинки ! Желая ви успех, и дано се намери кой да ги вземе. Докато са толкова малки, са много трудни за отглеждане 😞

# 5
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Здравейте, мили дами,
Днес, докато разхождах моето куче, намерих 3 изоставени новородени кученца в една тенекия. Бяха така забутани в храстите, че ако не плачеха много силно изобщо никой нямаше да ги намери. Взех ги и сега са вкъщи. Нямам възможност да се грижа за тях дълго. Моля, насочете ме как да им намеря осиновители.
Щом са новородени - трябва да ги храниш на няколко часа и да ги затопляш с бутилки с топла вода докато/ако намериш кой да ги поеме. Иначе няма да оцелеят. Реално ще са готови за осиновяване чак след поне 1 месец, освен ако някой не се нагърби да ги поеме по-рано с всичките грижи.

Можеш да напишеш публичен пост във ФБ профила си, за да може да се споделят от там в разни ФБ групи за животни. А такива има десетки.

Последна редакция: нд, 25 окт 2020, 00:47 от Джулая

Общи условия

Активация на акаунт