Всичко за всички марки гел лакове - 32

  • 20 427
  • 765
  •   1
Отговори
# 510
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Плътни ли са цветовете на Клареса и NAI_S
Черен петък в manicurezone - от там купих продуктите на Claresa, но продават и
 NAI_S
 

Нямам опит с NAI_S, но от Claresa имам ултрабазата, диамантения топ и 2 лака и цветовете са много покривни и лесни за нанасяне, а съм начинаещ. Харесах си още цветове Heart Eyes

# 511
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 468
Над, аз поръчвам индиго протеиновата база от ибей, полски продавач. Нали не съм в Бг. Идва със сертификат. Идваше бързо преди ( преди година). Сега- не знам.Hug

# 512
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Venislava Todorova, моят е като горния, купуван преди година.

Купувам го само от този търговец, за повече от 10г. не се е дънил, нито веднъж.
https://www.ebay.com/itm/Nail-Harmony-Gelish-UV-Soak-Off-Gel-Top … :2cIAAOSw3QpZboNq

Може ли да дадете линк за Гелиш топ към сигурен продавач от Европа - Англия или Германия, че да накарам мъжОто да ми поръча с превозвач ...
Или, ако някой знае как да му изпратя пари, колкото са необходими за доставка до БГ и да ми го поръча, че аз със сигурност няма да се оправя ...

Последна редакция: нд, 22 ное 2020, 09:46 от Почти безобидн@

# 513
  • София
  • Мнения: 470
nad_tab, много е хубав този маникюр с броката, и аз ще опитам. Обаче, това ровене под кутикула с ел.пила, винаги ме кара да настръхвам и да се втрисам. 😣🤢 Нищо, че маникюра изглежда страхотно след това.
Базата на Индиго ще трябва от ибей да се поръчва, питах ги и казаха, че продават само срещу сертификат за изкаран курс. Тези, които успяхме да я купим от тук, изглежда минахме между капките.  Казаха, че съжаляват, но това е положението. 😒 Според мен, те губят.

Ето едно червено, този път чист лак, без украси, с рейнфорс след цвета. Но Нес не са лесни за нанасяне. На 3 тънки слоя е. По-тъмно е отколкото изглежда на снимките.
Скрит текст:

# 514
  • Мнения: 1 796
Нещо семпло от мен, на слънце

И на сянка, ще ме извинявате за кожичките, лакирах снощи на лампа и пак съм недогледала!

# 515
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
От Англия ... този Гелиш, според вас, оригинален ли е?

https://www.ebay.co.uk/itm/GELISH-Harmony-Top-It-Off-15ml-100-AU … 524.c100667.m2042

# 516
  • София
  • Мнения: 470
И забравих да благодаря на Невена, че каза за боичките на Кадс, взех 1 комплект за проба и тръгнаха веднага. Май ще дойдат първи.
 Иначе, всички поръчки се движат, през няколко дни има движение. Не знам дали е, защото са с доставка, но ще дойдат бързо. 🙂
Скрит текст:

# 517
  • София
  • Мнения: 10 291
Venislava Todorova, моят е като горния, купуван преди година.

Купувам го само от този търговец, за повече от 10г. не се е дънил, нито веднъж.
https://www.ebay.com/itm/Nail-Harmony-Gelish-UV-Soak-Off-Gel-Top … :2cIAAOSw3QpZboNq

Може ли да дадете линк за Гелиш топ към сигурен продавач от Европа - Англия или Германия, че да накарам мъжОто да ми поръча с превозвач ...
Или, ако някой знае как да му изпратя пари, колкото са необходими за доставка до БГ и да ми го поръча, че аз със сигурност няма да се оправя ...

Любимия магазин спрял доставките до Европа newsm78

Защо не пробваш този на Нес? От една седмица съм с Гелиш на едната и Нес на другата и Неса е по-бляскав.
https://makeup.bg/product/483116/

# 518
  • Мнения: 1 796
За колко време ще идват поръчките от този сайт, по Спиди ли ги пращат, със сигурност ще си взема и от него , понеже Гелиш ща ми излезе малко скъпичко, като се има предвид че съм и от Габровска област Joy

# 519
  • София
  • Мнения: 10 291
За колко време ще идват поръчките от този сайт, по Спиди ли ги пращат, със сигурност ще си взема и от него , понеже Гелиш ща ми излезе малко скъпичко, като се има предвид че съм и от Габровска област Joy
За около седмица, от Полша доставят, за  София носят до адрес с техен си куриер, за другите градове доставката е до офис на Спиди.

# 520
  • Мнения: 1 796
За колко време ще идват поръчките от този сайт, по Спиди ли ги пращат, със сигурност ще си взема и от него , понеже Гелиш ща ми излезе малко скъпичко, като се има предвид че съм и от Габровска област Joy
За около седмица, от Полша доставят, за  София носят до адрес с техен си куриер, за другите градове доставката е до офис на Спиди.
Базите им ползвала ли си, имаш ли впечатления за някоя. Аз ползвам на Блускай ,но ми намаля и искам да я сменя с нещо не китайско , за сега съм се спряла на Claresa, но ако има някоя на Nees, и нея ще пробвам цените и на двете са доста нормални Blush

# 521
  • София
  • Мнения: 10 291
Имам наблюдение само над белещата, съхнеща на въздух, при мен държи добре, но белещата не е за всеки!

Имам и твърдата им база, но никога не съм я използвала като база, а като твърд гел след цвета, държи много добре, не знам как ще е като база на гол нокът.

За по-сигурно си вземи Claresa от нея май има повече доволни.

Още веднъж ще похваля ProHealth Base Coat na OPI, за жалост гледам, че моя продавач е спрял с доставките.... по-здрави нокти не съм имала от години.

# 522
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Благодаря, nad!
Поръчах Нес, че и матовия им Simple Smile Но ... пусто сърце не трае ... Ще изнудя мъжОто да поръча и Гелиш-а от Англия Simple Smile

# 523
  • Мнения: 2 179
Поръчките от Али си ги следете в parcelsapp нищо друго не признавам като достоверност..
Иначе ето още един маникюр с Нес, но пак да си кажа,че за мен има и по-сполучливи брандове
Скрит текст:

# 524
  • Мнения: 506
Днес успях да си сваля гел лака който беше на 4 седмици, поставен в салон, и не мръднал грам.. Но едва го свалих. Ноктите ми са повече от зле. Решила съм че повече в салон няма до стъпя. Явно слагат супер  яки материали да не мърда маникюра,  после ноктите съсипани. Като го правя сама поне ще знам какво съм слагала..
Сега си правих баня с зехтин и лимон. Но имам чувството че на места още има нещо като лепило .

Аз Гелиш поръчах с прайм от амазон и гледам че са го пратили от Лос Анжелис.  Видях че за 8 дни е пристигнал в града в който живея и вече 3-4 дни чакам но още не са ми го доставили.

Общи условия

Активация на акаунт