Естетични корекции по лице, тяло и т.н. – 37

  • 68 112
  • 771
  •   1
Отговори
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
Добре дошли, Красавици!

Поредна тема споделяме опит, копнежи и предизвикателства
във виждането си за естетика и помощта отвън,
за да постигнем желаната визия.




Моля, вместо запис - споделете - правили ли сте ботокс?

1.) Колко пъти?
2.) През какъв интервал?
3.) При различни лекари ли?
4.) Знаете ли какъв продукт е ползван (Vistabel, Dysport ... друг?)
5.) На единици или на зона заплащате?
6.) Интересували ли сте се колко са инжектираните единици?
7.) Какви странични ефекти сте имали и колко време след процедурата?
8.) Колко време вижате ефекта?
 


 





Линкове към предишните теми: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36.[/size]

# 1
  • Мнения: 22 521
Пу първа! Благодаря, Алена!
Правила съм ботокс. През година и два месеца, два пъти досега, при вдин и същ
лекар.
Не знам какъв продукт ползват, нито колко ми имжектират.Никога не съм питала, нито ми е било интересно.
Плащам на зона.
Страничен ефект имам- тежест в челото и болка в главата.Появява се 7-10 дни след инжектиране и отминава след месец.
При мен държи около 6-7м , но до година не правя супер изразена мимика както преди.

# 2
  • Мнения: 3 575
Пу втора 😉
Правя ботокс от 7г през 9-12 месеца - започнах на 34г, марки най-различни в зависимост при кой доктор съм била. И да интересувам се марка, колко единици, къде са ми сложени - винаги си взимам картонче. Цената е на единица.

Много леко минава при мен, това ми е процедура за обедната почивка, единствено веднъж ме боля 3 дена челото на мястото на убожданията сякаш до кост беше дупчила, но докторката беше некадърна и не повторих повече при нея.
Като страничен ефект отчитам слабо изразено подпухване на клепачите, някак си ми се свиват очите за няколко седмици около 2-3 седмици след процедурата, но след това отминава. Винаги е било така, неависимо от доктор или марка.

# 3
  • Мнения: leet
Слагала съм веднъж ботокс, не знам каква марка, нито колко еденици, плащах на зона. Около 2 месеца се задържа, че и по малко. Имах главоболие повече от седмица след поставяне.

# 4
  • Мнения: 753
Здравейте и благодаря за новата тема.

Не съм правила ботокс, но стои на дневен ред.

# 5
  • Мнения: 360
И аз се включвам в новата тема. Вече съм на години и обмислям скоро поставяне на ботокс, най-много ме дразнят мимическите и бръчките на челото. Така че всяко ваше споделяне, е плюс информация за мен. При кого да отида и колко да поставя.

# 6
  • Мнения: 2 714
Не, не съм. Нямам нужда, други проблеми имам и с ботокс не се коригират

# 7
  • Мнения: 3 641
Здравейте, Дами. Слагала съм ботокс преди около година в пачи крак. Доста дълготраейн ефект имаше при мен, почти година. Платих за единици- мисля, че бяха 16. Странични ефекти нямаш, освен липса на мимики в първите дни.
След 10 дни има записан час, отнов за повтаряне на процедурата при д-р Ванеска.

# 8
  • София
  • Мнения: 385
Нямам ботокс. Искам да сложа с цел повдигане на вежди за да ми се изпъне малко клепача в зоната под веждите. Мисля,че ще изглежда супер,ама до колкото чета е деликатна зона и си трябва умение и все не мога да се престраша 🤷♀

# 9
  • Мнения: 7 352
Иамм ботокс в пачи крак, който трябва да подновя и ботокс в брадичката . Имах главоболие при поставяне в пачи крак, но бързо премина.

# 10
  • Мнения: 62
Здравейте и аз да се включа
Слагам ботокс вече от 9 год.,като в началото беше само чело и гневна бръчка и постепенно минах и на пачи крак- 50-60 единици,като съм плащала винаги на единици,не на зона.В началото ,когато започнах ми издържаше доста ,близо 10 месеца до пълно отпускане,но беше при друга докторка от сега,затова мисля да се върна отново при нея,защото  където слагам в момента държи не повече от 3 месеца.А относно главоболието много интересно,но на мен пък ми минава главата от ботокса и ми става едно леко и отпуснато.

# 11
  • Мнения: 1 793
Слагала съм ботокс, но в масетрите, мисля че 3 пъти през много дълъг интервал, над година.
Не знам кой продукт използват, ходя само при един лекар, не знам и дори как ценообразува - зона или единици.
Не съм имала странични ефекти.

# 12
  • Мнения: 87
Иамм ботокс в пачи крак, който трябва да подновя и ботокс в брадичката . Имах главоболие при поставяне в пачи крак, но бързо премина.

Здравейте. При скосена брадичка ще има ли ефект? И колко време продължава? Simple Smile

# 13
  • Мнения: 7 352
Здравейте , аз правих мимики , доста неприятни и то лт малка за това съм поставила ботокс , иначе за оформяне  на брадичката имам филър.

# 14
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
Идеята на ботокса в брадичката е - да се отпусне, ако е много вирната, поради "силен мускул". За случаи, като този:



Разбира се - това, което до челюст - не може да се коригира, но по отношение на мускула - да. Лицето става още по-издължено, но в профил леко се минимизира ефекта "Баба Яга".

Общи условия

Активация на акаунт