Коледна фотосесия

  • 6 422
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 347
Здравейте! Търся фотостудио за коледна фотосесия в София. Някой ако има отзиви за такива ще съм благодарна.
Това, което основно намирам в google не е много и не ми допада особено. За около 150лв. получаваш 10-15 кадъра и толкова. Декорите също са някак през пръсти правени. За сравнение, понеже ми излизаха и фотографи от други градове, за същите пари получаваш в пъти повече неща - стигат до 30 обработени кадъра или всичко от фотосесията, принтирани снимки и/или календари, а декорите са изключително разнообразни и изпипани. Чак се замислих дали да не се разходим до Пловдив за такава фотосесия...
Тези от сайтовете с ваучерите не ми вдъхват много доверие. Има и коментари на хора, които не са си получили снимките... Предпочитам да дам малко повече пари, но да знам че ще е качествено.

# 1
  • Мнения: 3 728
Като цяло цените са такива навсякъде.И в Ямбол има студиа с тези цени,което за нашия град е меко казано ненормално.И точно тези,които държат най-високи цени,нямат никакъв читав декор.
Имам позната,при която водя детето от раждането и й прави уникални декори и снимки за 50лева.Дава доста кадри обработени.Миналата година и за Коледа ни снима-25 кадъра за 50лева.Тази година също при нея ще ходим.
Правихме и фотосесия в Сливен за Коледа 2019 и цената беше 70лева за 20 обработени кадъра,а декорите бяха уникални.Календарите бяха по 6.50лева.

https://www.facebook.com/ZhelyazkovPhotography/

https://www.facebook.com/ivelina.madjarova.photography/

Последна редакция: пт, 30 окт 2020, 08:42 от Desi1989

# 2
  • София
  • Мнения: 6 726
Здравейте! Търся фотостудио за коледна фотосесия в София. Някой ако има отзиви за такива ще съм благодарна.
Това, което основно намирам в google не е много и не ми допада особено. За около 150лв. получаваш 10-15 кадъра и толкова. Декорите също са някак през пръсти правени. За сравнение, понеже ми излизаха и фотографи от други градове, за същите пари получаваш в пъти повече неща - стигат до 30 обработени кадъра или всичко от фотосесията, принтирани снимки и/или календари, а декорите са изключително разнообразни и изпипани. Чак се замислих дали да не се разходим до Пловдив за такава фотосесия...
Тези от сайтовете с ваучерите не ми вдъхват много доверие. Има и коментари на хора, които не са си получили снимките... Предпочитам да дам малко повече пари, но да знам че ще е качествено.

Ами да ама като си сметнете пътните и ще ви излезне същото. Потърсете Lili Petkova Photography във Фейсбук. Тя работи на нормални цени и прави страхотни снимки Simple Smile

# 3
  • Мнения: 6 815
Оглеждам страници на фотографи в Бургас за коледна фотосесия с нашето бебе ...Ами тук цените варират между 70 и 150 лв в зависимост от декори,бр снимки и т.н.....

Общи условия

Активация на акаунт