Черен петък 2020

  • 125 618
  • 1 749
  •   1
Отговори
# 1 035
  • Мнения: 1 676
Юск ще имат ЧП от 26.11

# 1 036
  • Мнения: 444
Добра новина,къде го прочете?

# 1 037
  • Мнения: 1 517
Пратките от фешън дейс имат ли преглед и тест и евентуално връщане на място ако не стане артикула?
Чудя се на едни боти още

# 1 038
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Пратките от фешън дейс имат ли преглед и тест и евентуално връщане на място ако не стане артикула?
Чудя се на едни боти още
Нямат, но връщането им е супер бързо и лесно. Сумата също възстановяват бързо.

# 1 039
  • Мнения: 11 318
Някой да е засичам намалена книгата "Стопанката на Господ" на Розмари Де Мео?
Тук само я намирам намалена.
https://narichane.com/produkt/%d1%81%d1%82%d0%be%d0%bf%d0%b0%d0% … 0%bf%d0%be%d0%b4/
Благодаря, аз я гледах за 33 лв, което ми се вижда множко при положение, че я има и онлайн, но 17-15 лв биват.

# 1 040
  • Мнения: 825
За Н&М последно нещо знае ли се?

# 1 041
  • София
  • Мнения: 6 726
Юск ще има ли ЧП....интересуват ме Юрганите?
Те и сега имат намаление. Вижте в сайта или на място в магазин

Между другото ЧП на Ориндж Книжарници

Последна редакция: нд, 22 ное 2020, 14:28 от I.Kravaeva

# 1 042
  • София
  • Мнения: 3 948
Магазини за мебели кои ще имат намаление идната седмица, знае ли се?

# 1 043
  • София
  • Мнения: 3 715
В The mall се готвят за черен петък на 27ми. Предполагам и HM ще имат тогава.

# 1 044
  • Мнения: 2 238
В The mall се готвят за черен петък на 27ми. Предполагам и HM ще имат тогава.

И нищо чудно. Това е официалната дата за Черен Петък.

А какъв е проблема толкова с таксата за наложения платеж? Освен, че никъде в Европа няма НП вече, изобщо не ме очудва, че търговците си слагат такси, при положение че постоянно някой не си взима пратки. Вчера буквално станах свидетел в офис на куриер, на една дама, която не беше разбрала че си е поръчала едно и също нещо от два различни сайта и върна едната пратка. Rolling EyesRolling Eyes

# 1 045
  • София
  • Мнения: 6 726
Проблем е, защото ако платя с карта нямам такса, но ако реша да платя кеш имам. Simple Smile И някак си ми е безмислено за стока, която струва над 150лв уж да имам безплатна доставка ама не точно.

# 1 046
  • Мнения: 36 428
При мен проблемът е, че когато се плати с карта, няма опция за преглед и тест.
Повечето магазини нямат такава специална такса - знам, че Н&М, Фешън дейс и Емаг имат и това е една от причините да не обичам да поръчвам от тях.
Преди няколко дни поръчах от варненски магазин, плащане с нп и стандартна доставка до офис на куриер - излезе 3 лв (сигурно ползват някаква отстъпка).

# 1 047
  • Мнения: 2 238
Проблем е, защото ако платя с карта нямам такса, но ако реша да платя кеш имам. Simple Smile И някак си ми е безмислено за стока, която струва над 150лв уж да имам безплатна доставка ама не точно.

А представи си за търговците каква разлика има да обработват неплатени поръчки, които не се знае дали ще бъдат вземи и колко по-различно е да обработват платени такива. За мен наложен платеж е пълна простотия, която само тук я има защото "око да види - ръка да пипне".

Преди няколко дни поръчах от варненски магазин, плащане с нп и стандартна доставка до офис на куриер - излезе 3 лв (сигурно ползват някаква отстъпка).

Почти никъде не съм виждала такава доставка от 3 лв. Вече са почти масово по 5-6 лв. Какво си поръча и от къде?

# 1 048
  • София
  • Мнения: 6 726
Проблем е, защото ако платя с карта нямам такса, но ако реша да платя кеш имам. Simple Smile И някак си ми е безмислено за стока, която струва над 150лв уж да имам безплатна доставка ама не точно.

А представи си за търговците каква разлика има да обработват неплатени поръчки, които не се знае дали ще бъдат вземи и колко по-различно е да обработват платени такива. За мен наложен платеж е пълна простотия, която само тук я има защото "око да види - ръка да пипне".

Преди няколко дни поръчах от варненски магазин, плащане с нп и стандартна доставка до офис на куриер - излезе 3 лв (сигурно ползват някаква отстъпка).

Почти никъде не съм виждала такава доставка от 3 лв. Вече са почти масово по 5-6 лв. Какво си поръча и от къде?
За мен винаги трябва си има опция тест и преглед понеже търговците лъжат. Не се знае кой какво може да ви пробута попринцип. Пък и аз живея в България все пак не някъде навън.

# 1 049
  • Мнения: 36 428
Една бонбониера, не пазя линка към магазина, но мога да го потърся. На Хиполенд не беше ли също 3 лв (сега се чудя дали не се обърках - може да съм разменила цените на двете доставки, понеже приех поръчките по едно и също време)... При всички случаи бяха евтини (3-4 лв), а не 7 лв, като на гореизброените.

Общи условия

Активация на акаунт