Черен петък 2020

  • 125 650
  • 1 749
  •   1
Отговори
# 1 395
# 1 396
  • Мнения: 2 627
Някой има ли информация за Страдивариус?

# 1 397
  • Мнения: 4 144
Практикер мина ли? Че сега се присетих да ми е нужно нещо от там

# 1 398
  • София
  • Мнения: 2 239
Практикер имаха намаления миналия уикенд - от петък до неделя. Подозирам обаче, че доста магазини ще имат намаления и тази седмица, вижте в сайта им, може би има инфо.

# 1 399
  • Мнения: X
И аз съм много доволна от ситител за телефони.

# 1 400
  • Мнения: 25 737
Дами помагайте моля!
Дъщеря ми иска раничка на Guess за Коледа.В 7 клас е, но сме много важни вече.
Гледам в официалния сайт, но пусто много скъпички.До 100 лв. да дам, ама по-вече, то просто няма смисъл мисля.Някъде реплики да сте мяркали онлайн?Не знам от къде да я купя.От малък град съм, избор-нулев.
Благодаря ви предварително.
Търси он лайн.

# 1 401
  • Мнения: 3 589
В АИКО тези 18% до неделя на всичко: за всякакви (ненамалени) стоки ли се отнасят? Техните магазини подлежат ли на затваряне или ще работят?

# 1 402
  • Мнения: 14 489
Дами помагайте моля!
Дъщеря ми иска раничка на Guess за Коледа.В 7 клас е, но сме много важни вече.
Гледам в официалния сайт, но пусто много скъпички.До 100 лв. да дам, ама по-вече, то просто няма смисъл мисля.Някъде реплики да сте мяркали онлайн?Не знам от къде да я купя.От малък град съм, избор-нулев.
Благодаря ви предварително.

В официалния сайт в момента има 30 % отстъпка, писах по-назад. В обувки.бг също ги продават, но според мен там по не са изгодни цените (но пък са вариант ако не плащате с карта, а предпочитате наложен платеж).

# 1 403
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 852
Практикер мина ли? Че сега се присетих да ми е нужно нещо от там

Практис имат 20% на всичко от днес или от утре.

# 1 404
  • Мнения: 703
Някой има ли боти Lasocki, как са като качество? Отговарят ли си номерата? Стават ли за сняг, пързалят ли се по леда? Харесах някои модели преди дни, но не ги огледах добре, нито мерих и се чудя дали да поръчам да ми ги вземат. Аз няма как да изляза.

# 1 405
  • Мнения: 3 589
Дъщеря ми има от миналата година. Един сезон изкараха здрави. Този ще видим колко пъти ще успее да ги носи. Подметката е стабилна, не се хлъзга, има грайфери. Но не бяха евтини, към 100 лева, ест.кожа /38 номер/

# 1 406
  • ново
  • Мнения: 5 961
И дъщеря ми носи боти Ласоки, доволна е от тях, но не топлят. Купихме допълнителни стелки и вече са ОК. Носи ги втора година.

# 1 407
  • Мнения: 703
Благодаря и аз такива съм гледала, естествена кожа и по 100 лв. Сега ги гледам в сайта.

# 1 408
  • Мнения: 47 981
Аз не съм доволна от Ласоки. Боядисат и дългосрочно са неудобни.

# 1 409
  • Мнения: 397
Да попитам утре 27. 11.къде има обявен ЧП за бяла техника-Зора, Техномаркет, Технополис. За кой от изброените магазини се отнася? Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт