Черен петък 2020

  • 125 643
  • 1 749
  •   1
Отговори
# 1 740
  • Мнения: 4 571
Да помрънкам, че чакам поръчка от Манго. И от Озон. Инфото за 75 хил.поръчки от Технополис, хич не ме зарадва.

# 1 741
  • Мнения: 2 502
Да помрънкам, че чакам поръчка от Манго. И от Озон. Инфото за 75 хил.поръчки от Технополис, хич не ме зарадва.

От Озон се смазаха да ми пускат СМС как да очаквам пратка еди коя си и после хоп СМС как имат логистични проблеми. Вече 2 дни чакам 2 пратки

# 1 742
  • Мнения: 15 023
Аз едната пратка от Озон получих, другата я пуснах за офис, пише, че другата седмица ще дойде. Но тогава няма да съм вкъщи, та ще я взема от офиса, който е до работата ми.
От Манго- в събота не бях вкъщи и тогава се пробваха да ми доставят едната. Уж се разбрахме за понеделник, няма я. Вчера идва друг куриер на Еконт, с друга пратка, Манго не ми донесе. Трябва да звъня днес дсли не чака в някой офис, че може да си остана без нея.

# 1 743
  • Мнения: 6 286
И аз още не съм получила от манго. В еконт виждам че имам пратка, но в статуса й засега не се появява нищо като намек за доставка..

# 1 744
  • Мнения: X
Аз за Манго като домашен адрес съм посочила офис на Еконт и там ходя и си ги взимам, защото е много неудобно да се напасвам с куриера.

# 1 745
  • Мнения: 1 050
От Манго, получих си поръчката от миналият понеделник в събота.

# 1 746
  • Мнения: 36 469
Арома са ми изпратили подарък с поръчката - ароматна свещ и две мостри Simple Smile Съжалявам, че не успях да направя втора поръчка, дано скоро пак да имат намаления.

# 1 747
  • Мнения: 4 246
Някой търсеше GUESS, в BIBLOO днес има 25% намаление, дори и на вече намалени артикули.

# 1 748
  • Мнения: 351
Утре, 3.12.2020г. Емаг имат рожден ден и ще има намаления.
 

# 1 749

Общи условия

Активация на акаунт