В ЮНСКОТО Tумбаче Расте Близначе или Раче (Тема 2 - 2021)

  • 23 344
  • 722
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 739
Mateya Zoe, много съжалявам! Ако има все пак и малка надежда ви стиска палци!
Янче, аз също мислех че нашите ще имат кофти реакция (просто ситуацията ми е малко по-сложно от обикновен развод и нова връзка), обаче не бях права. Зарадваха се и то доста, поне пред мен не са показали негативни емоции. Виж за подписването малко по-тъпо реагираха и все още са леко неадекватни на темата, ама с известно количество нерви ги преживявам Wink
Дано не отменят ЖК, ама мисля че няма, или поне не всички лекари ще спрат да работят.

# 691
  • Мнения: 185
Mateyaa Zoe  съжалявам за лошите новини. Стискам палци да се оправят нещата!

B.vel.,  много тъпо. Развалили са ви хубавата изненада. Опитай да не се ядосваш. Точно сега нямаш нужда от негативни емоции.

Аз да докладвам за днешния спешен преглед при моята си докторка. Всичко е наред и кръвта идва от раничка на шийката, Слава Богу!
Бебето расте нормално. Има хубаво дупе, друго не пожела да покаже, та нямаме идея за пол, но след броени дни съм на ФМ и се надявам да кажат. Не че има значение. Важното е да е здраво!

# 692
  • варна
  • Мнения: 1 830
Момичета, благодаря ви за съветите за лосиони за тяло ще се спра на нещо и ще взема

Mateyaa Zoe, задължително второ мнение. Ти в коя седмица си? Стискам палци всичко да е наред
B.vel., разбирам те мило - все пак това е нещо което всеки иска да сподели лично........


Y@n4eto и аз не съм първа младост - очаквах родителите ми да реагират остро, но напротив майка ми супер много се зарадва , а баща ми е доста прикрит, но го виждам, че и той е приятно развълнуван


Соренда и аз се притеснявам с тези ЖК, дано не ги спират

За пола и аз нямам търпение, но при мене е още раничко, казаха ми , че като направя пренталният тест ще ми кажат! На моменти искам да е момче, след два часа искам да е момиче - луда работа.......Каквото и да е - само живо и здраво
Днес съм на преглед, свитичко ми е сърцето - дано
всичко е наред
Пазете се момичетаа

# 693
  • Мнения: 727
Mateyaa Zoe, и аз съм на мнението на mimi_82 да потърсиш задължително второ мнение. Стискам палци силно всичко да е наред и да износиш едно здраво бебенце!

Момичета, забравих да ви кажа, че все пак ми правиха БХС. Акушерката каза, че нещо за плацентата се гледало също, не само за синдромите. Днес трябва да излязат резултатите. В платения ми пакет влизат и витамин Б12, Д, желязо и още нещо, което не разбирам, че е съкратено написано. С предишната бременност го нямаше това. Ъпгрейднали са се Grinning

Ние казахме на родителите ми и те много се зарадваха, разбира се. Баща ми е във възторг, че пак ще е момче Grinning

# 694
  • Мнения: 2 239
Mateyaa Zoe, стискам палци всичко да е наред.
Ние вече споделихме в работата (с ММ работим в една и съща компания). Моята мениджърка доста се зарадва, но тя е странен човек и не съм сигурна в искреността й. Каза, че вече е говорила с HR отдела и ще ми търсят човек по заместване. Надявам се да мога да се върна след това. Да не стане от по заместване за постоянно..
Мислим на близките да съчетаем казването с коледните празници засега, ако не успеем да се видим по-рано.

# 695
  • Мнения: 102
Mateyaa Zoe и аз ще те посъветвам за второ мнение. Още на първия преглед ми казаха, че щели да ме оперират заради киста през корем с риск за бебето в клиника Фемина. Уж много добра клиника. Сега там където ме следят на седмична база, лекарката казва в никакъв случай такава операция. Според мен някои лекари са изостанали със знанията си и не следят новите методи.

# 696
  • Мнения: 661
Благодаря на всички за подкрепата. До другата седмица ще ида при още други 2 лекари за второ и трето мнение. Днес имам среща и с акушерката.
Забавянето е много голямо. Аз съм в 10 г.с., а емриона вчера отговаряше на 6+2. За 2 седмици почти не е мръднал. Една седмица още и ще видим какво ще правим.

# 697
  • Бургас
  • Мнения: 329
Здравейте ,момичета! Записвам се при вас с термин 30.06 в 8г.с ☺

# 698
  • Мнения: 727
Сега, като се записа sweetmusic, се сетих, че ми промениха термина на 30.05, но оставам при вас, ако нямате против Simple Smile

# 699
  • Мнения: 103
По ехограф и аз не съм 22.06, както е според последният цикъл, но... 😀
Ще го сменя моят гинеколог и се надявам новият да е по-добре. Доста мои приятелки ми го препоръчаха. В петък ще ида на преглед, дано всичко е наред, че след вчера малко се притесних от глупавата ситуация.🤰

# 700
  • Германия
  • Мнения: 510
Mateya Zoe, стискам палци и аз! Винаги има надежда.

И моят термин е сменен от 15.06 на 8.06. Бебето върви със седмица по-рано. Сега не знам кога да смятам тази 12 г.с. Вчера дадох кръв за БХС и другата седмица ми е ранната ФМ. Надявам се на добри резултати и тайничко на пол. Всъщност обмислям парти за пола, поръчах балони с цветна вътрешност, ще видим само, че тук ще ви стягат още повече и може да стане онлайн партито Grinning

Притесвяват ме стяганията и болките ниско долу, казват, че от растенето на матката, а и с 3 бременност била по-чувствителна, но като се преуморя и гледам да лягам и вдигам краката. Направо ви се чудя как спортувате, аз понякога едвам вървя Grin

# 701
  • Мнения: 2 239
Icecube, и моя термин го промениха на 28.05, но и аз си следя темичката. Междувременно следя и майските мами. Simple Smile

# 702
  • Мнения: 6 764
Момичета, а защо сменят датата на термина? Нали се смята по ПРМ?

# 703
  • Мнения: 727
Момичета, а защо сменят датата на термина? Нали се смята по ПРМ?

Честно казано не разбрах. Каза, че вероятно по-рано съм забременяла, т.е. ранна овулация. Но това ми го каза след ФМ.

# 704
  • Бургас
  • Мнения: 329
Момичета,понеже ми е за първи път и все още нищо не знам имам няколко въпроса Disappointed Relieved
Кога трябва да се направи първата Фетална морфология и задължителна ли е? Лекарят ли трябва да ми каже?Rolling Eyes
Изискват ли се някакви други ранни изследвания ? В 8г.с съм,миналата седмица бях при лекаря,каза ми ,че всичко върви добре и да го посетя след 20 дни,нищо друго засега ..

Общи условия

Активация на акаунт