В ЮНСКОТО Tумбаче Расте Близначе или Раче (Тема 2 - 2021)

  • 22 620
  • 722
  •   1
Отговори

Анкета

Колко бебенца чакате?

Опции:

# 30
  • Мнения: 1 019
А как се справи с листериозата?

# 31
  • Мнения: 2 232
Grace, много съжалявам за загубата ти. Пожелавам ти успех, да намерите причината и да имаш една следваща безпроблемна бременност!! Много късмет и прегръдки Heart

# 32
  • Мнения: 193
Grace много съжалявам! Бъди силна и търсете причината, ако искаш мога да ти изпратя изследванията, които д-р Сигродов препоръчва след спонтанни аборти.

# 33
  • Мнения: 59
Много сте мили момичета! Наистина се моля за щастлив финал след време! Heart

Грсйсе, много съжалявам! Дано бързо да намерите причината и следващият път финалът да е щастлив!

Съжалявам за загубата! Дано скоро откриете причината!

Grace, много съжалявам за загубата ти. Пожелавам ти успех, да намерите причината и да имаш една следваща безпроблемна бременност!! Много късмет и прегръдки Heart

Grace много съжалявам! Бъди силна и търсете причината, ако искаш мога да ти изпратя изследванията, които д-р Сигродов препоръчва след спонтанни аборти.

Ще съм благодарна! Heart

Много съжалявам...извинявам се за въпроса,но първа загуба ли ви е? Защото при мен на първата никой не каза,че може да се търси причина...

Оставям линк към историята си, ако на някой ще му е полезна или иска да разбере нещо. Няма да споделям тук за да не натоварвам бъдещите мами! Disappointed

# 34
  • Мнения: 1 019
Много съжалявам, Grace!

Аз съм с три загуби и това е просто нещо, с което освен физически, трябва да се бориш и психически. Успех и се надявам да намерите проблема, а още по-силно ти пожелавам да е възможно най-скоро.

Възможно ли да е от щитовидната жлеза? Ти си била на толкова много терапии, миличката !! Кураж 🤗😞

# 35
  • Мнения: 59
Много съжалявам, Grace!

Аз съм с три загуби и това е просто нещо, с което освен физически, трябва да се бориш и психически. Успех и се надявам да намерите проблема, а още по-силно ти пожелавам да е възможно най-скоро.

Възможно ли да е от щитовидната жлеза? Ти си била на толкова много терапии, миличката !! Кураж 🤗😞

Благодаря! Heart Доктора допуска, че е възможно и това. Тепърва има доста неща да съобразим и установим. С всички аг-та и ендокринолози, с които съм говорила казват, че категорично не е добре да е високо към момента на забременяване, както и че трябва да се следи, защото от бремеността се покачва.

# 36
  • Мнения: 541
Аз съм с Хашимото, на терапия и след положителен тест ТСХ ми скочи от 1 на 14. Бях в голям шок, наложи се да увеличим двойно терапията и сега чакам още една седмица за контрола. Ендокринолога ми каза, че е цяло чудо как се е задържала бременността и сега е много важно да вкараме хормона в норми, за да няма последващи проблеми. Така че ако имате възможност проследете този проблем. Аз имам и завишени антитела и за тях има препоръчителни терапии, така че трябва си консулт.

# 37
  • Мнения: 193
Аз съм с Хашимото, на терапия и след положителен тест ТСХ ми скочи от 1 на 14. Бях в голям шок, наложи се да увеличим двойно терапията и сега чакам още една седмица за контрола. Ендокринолога ми каза, че е цяло чудо как се е задържала бременността и сега е много важно да вкараме хормона в норми, за да няма последващи проблеми. Така че ако имате възможност проследете този проблем. Аз имам и завишени антитела и за тях има препоръчителни терапии, така че трябва си консулт.
За антителата каква терапия ти назначиха? И моите са завишени, но пък тсх то ми е норма и само селен ми изписаха.

# 38
  • Мнения: 331
А как се справи с листериозата?
Аб по схема, назначен от инфекционист.

# 39
  • Мнения: 548
Ето, че имаме нова темичка. Много е хубава, благодаря за отделеното време.
 Аз правех темите в групата на дъщеря ми и бях разкостила руските сайтове за банери, има разкошни, много нежно стояха.
Аз нетърпеливо чакам понеделник, да видим дали си имам квартирант и как се чувства. След това ще се се запиша, ако всичко е наред.

Съжалявам за неприятното стечение на обстоятелствата, Грейс 😔

# 40
  • София
  • Мнения: 616
Здравейте, момичета!
При мен нещата приключиха в 8+5 г.с. 😞
Пожелавам леко бременеене на всички бъдеще мами и пухкав финал през юни! ❤
Каквото и да кажа ще е малко, била съм там, значи че нищо не помага за болката и загубата. Пожелавам ти да бъдеш много силна, да имаш хора около теб, които да ти помогнат да се вдигнеш на крака и следващия път всичко да е безпроблемно и с щастлив финал!

# 41
  • Мнения: 541
Аз съм с Хашимото, на терапия и след положителен тест ТСХ ми скочи от 1 на 14. Бях в голям шок, наложи се да увеличим двойно терапията и сега чакам още една седмица за контрола. Ендокринолога ми каза, че е цяло чудо как се е задържала бременността и сега е много важно да вкараме хормона в норми, за да няма последващи проблеми. Така че ако имате възможност проследете този проблем. Аз имам и завишени антитела и за тях има препоръчителни терапии, така че трябва си консулт.
За антителата каква терапия ти назначиха? И моите са завишени, но пък тсх то ми е норма и само селен ми изписаха.

За комбинация от завишени антитела и нк клетки ми назначиха вливания на имуновенин 40 ампули и след това следене и преценка за повторно вливане. Когато ми откриха Хашимото преди години ендокринолога ми изписа селен за тях, но ме предупреди че не действа ефективно при всички пациенти, да не чакам чудеса.

# 42
  • Мнения: 185
Grace, много съжалявам за загубата ви. Стискам палци и вярвам, че следващия път всичко ще е наред ❤

# 43
  • варна
  • Мнения: 1 830
Грейс, голямо гуш от мен:hearts: Дано откриете причината.........

Момичета, вече имате ли някакви симптоми - при мен нищооооооооо, само напрежение в гърдите...
Има ли някоя от вас , която се бори с гадните цигари:rage:

# 44
  • Германия
  • Мнения: 510
Grace, много  съжалявам, много тъжно ми стана, желая ти много сили и скоро пак да се похвалиш!

Аз се мъча още с гаденето, умората, горчивият вкус... Чувствам се или гладна, или подута и ми е лошо и тежко. На преглед съм на 20-ти.

Кога се прави ранен БХС, аз с предните бременности не съм правила, но сега над 35 год ми се налага?

Общи условия

Активация на акаунт