Картички за децата от домовете

  • 26 797
  • 370
  •   1
Отговори
# 90
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
beba73, ще ти изпратя лично съобщение след малко за да се разберем

mamamia, тази година постигнахме своеобразен рекорд, ако не се заблуждавам! Heart Exl Благодаря ти, че за пореден път ни организира, въпреки неспокойното време, в което се намираме. ;-*

Наистина от както аз поех организацията от Снежи  (през 2017) досега не сме имали толкова деца, които да зарадваме. Преди това мисля, че сме имали и повече, понеже домовете преди 10-15 години бяха устроени по друг начин с повече деца на едно място.

Но тази година със сигурност постигнахме рекорд в бързото получаване на списъците от домовете и ранното изпращане на картичките. Виждам, че в темата и на лични са ми писали много от вас с информация,че картичките им са вече получени. Други са писали, че вече са ги изпратили. Трети, че ще ги изпращат скоро. Друга година не сме били толкова бързи (главно защото последните списъци идваха в края на ноември и тогава ги разпределях и тепърва трябваше да се избират, изработват, надписват и т.н. Разбира се и поставеният срок м/у 1-ви и 10-ти декември заради създалите се обстоятелства също помогна, досега не сме имали поставени срокове)

Благодаря ви момичета!  Заедно и тази година ще зарадваме децата! Nature SnowmanChristmas TreeNature SnowmanChristmas TreeNature SnowmanChristmas Tree

Последна редакция: пн, 30 ное 2020, 03:35 от mamamia

# 91
  • Мнения: 11 908
Нещо се замотах, но днес най-накрая и аз изпратих моите картички, реших да ги пратя с препоръчано писмо.
Дано се зарадват децата!

# 92
  • Мнения: 1 808
И аз пратих днес картичките с препоръчано писмо.

# 93
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
beba73,  пратих ви лично съобщение с имената на децата. Ако не е получено, пишете да ви го пратя отново.

# 94
  • Мнения: 59
Благодаря.Получих го.Flowers Hibiscus

# 95
  • В страната на мечтите.
  • Мнения: 903
И аз днес изпратих препоръчано. Надявам се скоро да пристигнат Simple Smile

# 96
  • Мнения: 1 808
Вчера получих обратната разписка, че писмото с картичките е доставено. Разсеях се вчера и споделям днес.

# 97
  • София
  • Мнения: 5
И аз си получих моята разписка - вече са получени!

# 98
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 789
Аз изпращам утре със Спиди.

# 99
  • Мнения: 2 682
И аз ще ги пусна утре със Спиди.

# 100
  • Велико Търново
  • Мнения: 400
И моите картички вече са получени. Christmas Tree

# 101
  • Мнения: 4 403
Получих известие на имейла, че са получени на 4 (Еконт)

# 102
  • Мнения: 207
И моите са получени 😊

# 103
  • В страната на мечтите.
  • Мнения: 903
И моите вчера са доставени. Simple Smile

# 104
  • В страната на бурите
  • Мнения: 959
Моите картички са доставени днес. Благодаря за възможността да се включа!

Общи условия

Активация на акаунт