Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през ноември

  • 66 011
  • 3 444
  •   1
Отговори
# 3 120
  • София
  • Мнения: 18 636
Добро утро.
Мм и син отидоха да минат 5 км
Лоре иди до Панчарево,мани тоя център.

# 3 121
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Ехо? Събота е.. Simple Smile предполага се богата закуска...аз мятам сега една баница. До после.

# 3 122
  • Мнения: 2 735
Сирос, да е жива и здррава баба ти!
Аз нещо вдигам кръвно, не много - за повечето хора това е нормално, но за мен не е добре. Леко ми е ошеметено. Даже, кафето си излях в мивката, че съм с 130/77, а си обикновено съм  с 90/60. Ядене имам, хляб съм опекла, ще се търкалям.
Съни, сама се навираш между шамарите. Извинявай, че така се изказвам, но не ти трябва този мъж, не си струва проблемите и неприятностите в които може да те вкара. Не си усложнявай и проваляй живота - твоя и на детето ти.

# 3 123
  • Мнения: 35 069
Май и аз ще врътна една баничка за обяд. Мъжът ми още поспива, а ние в детската вече дивеем с два броя момчета .

# 3 124
  • Мнения: 18 229
Добро утро !
Малката ме събуди нежно с милване по бузата! Снощи баща й ме обвини,че заради мен била такава. Викам ,каква,прекрасна? Ми не,казва,ужасно лигава!
Това след скандала за телефони и компютри от моя страна! Явно според него обръщам прекалено много внимание на 10 месечното ми бебе!
Ахахаха! Чувства се пренебрегнат значи. Обърни внимание и там. Wink
И моето момиченце е много гальовно и любвеобилно. Днес нещо ме ядоса и мислех да й дръпна ухото. Повиках я, а тя невинно: "Ще ме гушиш ли?" С баба й си умряхме от смях. Естествено, гушкахме се, не си дръпнахме ухото. JoyJoy

# 3 125
  • Мнения: 35 069
Моето голямото в толкова не гушливо, че единствения момент , в който мога да го целувам и прегръщам е когато го събуждам сутрин и още не е събрал сили да се противи Sad

# 3 126
  • Мнения: 248
Добро утро.
Пак не съм минала цяла нощ. Дайте някаква идея или илач какво да правя, ще ме подлуди това неспане.

Прияде ми се баничка, ама ще ям овесени ядки, че няма друго.
Лек ден и до скоро.

# 3 127
  • софия
  • Мнения: 4 180
Цветенце, аз преди време така не можех да спя-по сто пъти се будих. Момичетата тук ме посъветваха да пия магнезий преди лягане и оттогава спя доста по-добре. Та може да пробваш дали ще има ефект и при теб.

# 3 128
  • Мнения: 4 239
Тук и аз. Кажете едно наздраве за бабчето. Днес става на 80. Само тя ми остана. По - борбен и силен човек от нея, не познавам.
Честит юбилей на твоята прекрасна баба, Сирос! С пожелания за здраве и да посреща 100 годишен юбилей! Heart

С много любов си спомням за моите баба и дядо Heart

Онзи ден тук писах, че много се впечатлих от един въпрос в предаването "Последния печели" и искам да го споделя тук (ще го направя и в другата тема):
- Кое психично разстройство в Зимбабве наричат "куфунгисиса", в превод "прекалено много мислене"? => Депресия
      В Зимбабве имат революционен и доста успешен метод за лечение на депресията. Той включва баби-доброволки. След кратко обучение, те консултират хора с психични проблеми. Това се случва на една най-обикновена пейка, която се казва" пейка на приятелството". А в страната има 16 милиона души и само 12 психиатри. Не им трябват, те си имат баби за тази работа.

От мен - наздраве за бабите!

# 3 129
  • Мнения: 9 817
Здравейте 😊
Хубава събота на всички!
Мистик, мооооооля те, върни се на картинките с кафенца. Тези гурме закуски ме разстройват 🙁

# 3 130
  • Мнения: 248
Благодаря за съвета, Даре. Как е при вас положението в работата, всичко наред?

Дали времето е подходящо за обеден пикник/хапване навън? Чудя се дали не изпуснахме топлия есенен прозорец за тая работа и ме е страх да не се изпоразболеем. От друга страна и все вътре не си е работа.

# 3 131
  • Мнения: 5 618
Лор,не се бях замисляла! Наистина го пренебрегвам много напоследък,ще се поправя!
Тетка,имам нужда и аз от една такава баба сега. Ако може да е моята баба,която имаше рожден ден миналата сряда! Да ми е жива и здрава! Далеч сме и ми липсва ужасно!
Цветенце,чаша червено вино и хубав с**с преди сън са най-доброто приспивателно 😜

# 3 132
  • Мнения: 4 888
Ааауу,а на мен ми викат клюкарка,ама на направо съм си половин психо доктор с това седене на пейката.🤣

Последна редакция: сб, 28 ное 2020, 13:20 от krotik

# 3 133
  • Мнения: X
Добро утро! Спах цели 8 часа, направо не мога да повярвам Grinning ММ пое нощното хранене без да мрънка. Ей за това е важно да се води духовен живот Joy
Оплаквам се че нямам стимул да си купя дрехи и ходя 5 за 4 в къщи, никога не е било така. Никога анцуг и гащи за йога не са ми били "домашното" облекло и трябва да се взема в ръце.

# 3 134
  • софия
  • Мнения: 4 180
Благодаря за съвета, Даре. Как е при вас положението в работата, всичко наред? 
Засега всичко е постарому при нас. Ще видим в понеделник ще има ли нещо ново. Дано няма. Минах днес през Мол сф да изтегля на банкомата- в мола видях сигурно 2-3 човека само. Предполагам утре и при нас пак ще е призрачно празен мола.

Общи условия

Активация на акаунт