Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Кюретаж и забременяване след това - тема 85

• 17 043
  • 469
  •   1
Отговори
# 270
Момичета имала съм гъбична инфекция и сега нищо не може да се направи докато не се излекува инфекцията и трябва да се съглася с мисълта че и това бебе ще загубя

# 271
Не се предавай! Може пък да стане чудо и бебчо да устои Heart

Момичета имала съм гъбична инфекция и сега нищо не може да се направи докато не се излекува инфекцията и трябва да се съглася с мисълта че и това бебе ще загубя

# 272
Дами, здравейте и от мен!
Креми, съжалявам че минаваш през това. Последните дни чета тук и следя темата и си мисля за теб.. Сигурно ли е че има гъбична инфекция? Обикновено има сърбежи, парене и други. Ти имаше ли такива симптоми? Струва ми се странно Thinking

Аз имам въпрос и се извинявам ако не е точно по темата. Миналия петък ми направиха абразио в 13 г.с. Причините бяха малформации на бебето, но въпроса не е свързан с това. Притеснявам се че на 5тия ден (сряда) кървенето почти спря, вчера нямаше нищо, но днес в петък изведнъж пак се появи. На някой случвало ли се е? Кофтито е че е петък и няма къде да отида в момента на преглед. От време на време имам много леки болки за по няколко секунди.

# 273
Kremena Hristova, стискам палци всичко да се нареди!

Bubbless, съжалявам за това, което ти се е случило. При мен беше леко кървене и ту спираше, ту пак почваше в продължение на 2 седмици някъде. И аз се зачудих дали е нормално, но някъде прочетох, че си е в реда на нещата, стига да не е много силно кървене.

На мен ми дойде първата М. след кюретажа, на 30ти ден. Леко по-обилна, но всичко нормално засега.

Кога според вас е най-добрият момент за първи преглед? Веднага след като ми свърши или някъде около О. може би? Също мисля да си пусна микробилогия и цитонамазка на този преглед.

Другото, което искам да ви питам е колко изчакахте за нови опити?

И последен въпрос - обмислям да си пусна изследването Torch, но в различните лаборатории цените са доста различни и не мога да се ориентирам кое е най-добре да пусна - антителата само достатъчни ли са?

# 274
След моята загуба в 36 г. с и последвалото нормално раждане, знам от лекарите, че течението (лохиите) може да спират и след това пак да започват-важно е да не е ярко червена кръвта и да няма съсиреци. Моите бяха доста оскъдни и продължиха около 2 седмици. Важно е да не остава кръв в матката... За мое успокоение бях ходила 2 пъти само на УЗ, за да видя дали съм се "изчистила", понеже не знаех какво да очаквам и ми беше странно, че нямах почти никакво течение.

След моя първи цикъл на лекар отидох на 14ти ден от МЦ, взеха ми цитонамазка, видя се и д. фоликул... та според мен е добре да се отиде около О, за да се види как се възстановяват към нормален режим яйчници, ендометриум и шийка, ако е имало раждане.

# 275
Момичета за съжаление бебенцето ми стана пак ангелче 🥲🥲😢😢😭

# 276
Много съжалявам Кремена Sob

# 277
Креми, много те прегръщам ♥ Няма думи,които да те успокоят-знам,но си поплачи,изкарай яда си и направи бързо нов план.

# 278
Не знам какво да кажа просто.... освен, че разбирам как се чувстваш.
Иска ми се никое момиче от тази тема, а и като цяло никой да не познава тази болка... уви, трябва да живеем с нея.
Искам един ден да се събудя и всяко едно момиче тук да се похвали със своето бебче, моля се всяка една от нас да си тръгне от родилното с пълни ръце и сърце... Забременяването е трудно, но целият път с препятствия започва след това, до последно е чудо-на природата и Бог... Всеки ден през бременността е благословия.
Мразя деня, в който трябваше да се прибера от родилното с празни ръце и разбито на пух и прах сърце!
Моля се за себе си и за всички да не изживяват никога, никога повече тази загуба, която е най-голямата в живота ни!
Кураж, Креми, кураж и на всички момичета!
 😪

# 279
Креми, много съжалявам! За жалост те разбираме. Не се отказвай! Един ден всяка от нас ще прегърне своето бебче!

# 280
Креми, много съжалявам за загубата.
Надявам се скоро всяка от нас да има повод за радост и повече никога да не ни се налага да си тръгваме от болниците с празни ръце.

# 281
               Каква е гъбичната инфекция?

# 282
  • Благоевград
Креми, много съжалявам за загубата. Прегръщам те силно!
Твоето детенце сега е при нашите и всички са на по-добро място, където няма мъка, няма тревоги, няма зло. Там грее слънце, има топлина, има детски смях и всички дечица са щастливи и ни пращат много любов и ни закрилят. Знам, че каквото и да ти кажа, няма да те утеша и успокоя. От моята загуба мина година и половина и всеки един ден е борба да си стъпя на краката и да продължа напред.
Не се отказвай от мечтата си да имаш живо и здраво дете. Плачи, когато ти се плаче, викай, излей гнева и мъката си. Дай си време да свикнеш с мъката, тя няма да те напусне, ще бъде твой другар, докато си жива, но няма да е така натрапчива и постоянно да напомня за себе си. След време ще дойдат и по-добри дни.
Вярвай!

# 283
Благодаря ви момичета за куража които ми давате на никого не го пожелавам тази мъка боже нека всеки който желае да си има рожба ти ни благослови боже...
Това ми е за втори път и все на 5 месец падат 1 беше 20г.с и сега 18 г.с

# 284
Креми, извинявам се ако бъркам в раната, но каква е причината за пъравата загуба? В по-късни седмици обикновено не стават случайно загубите, а има конкретна причина, която може да бъде установена. Целта на питането ми е превенция на следваща загуба, защото ако и първата е в резултат на инфекция може би има нещо, което не е излекувано или пък си предразположена към някои инфекции и трябва да се следят по-стриктно тези неща.

Общи условия

Активация на акаунт