Кюретаж и забременяване след това - тема 85

  • 41 782
  • 856
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 132
Привет,
Отново съм аз 😁
Днес пуснах TSH и резултатът е 1,291. От всичко, което изчетох, си правя заключение, че резултатът е ок.
Предстои ми изследване за тромбофилия. Питането ми обаче е каква е разликата между Цибалаб и Надежда и Геника, тъй като в Цибалаб цената на основния пакет е някъде 110 лева, а в Надежда и Геника, съответно 170 и 160 лв. Имате ли някакви конкретни наблюдения и на коя лаборатория да заложа?
Благодаря!!! 😇

# 571
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 322
В Геника и болниците резултатите са придружени от коментар от генетик. В Цибалаб, Кандиларов и прочее като си вземеш резултата трябва да ходиш на лекар да ти го разчете.

# 572
  • София
  • Мнения: 7 467
В Майчин дом 4 фактора са 100лв с консултация с генетик. След това ако трябва да се пуснат други фактори - Геника.

# 573
  • Мнения: 132
Благодаря за разясненията. Сега в мен изниква въпросът дали АГ-то ми ще може да ги разчете Grin

# 574
  • Мнения: 471
Здравейте това са резултатите бременна съм на 5-тия месец,според вас добре лие?

# 575
  • София
  • Мнения: 7 467
Аз при тези нива бих започнала прием на витамини и желязо. Бебето ще започне да дърпа и ще изпаднеш в дефицити за нула време.

Попитай следящия те АГ да ти изпише каквото трябва, това е негова работа.

# 576
  • Мнения: 471
Аз при тези нива бих започнала прием на витамини и желязо. Бебето ще започне да дърпа и ще изпаднеш в дефицити за нула време.

Попитай следящия те АГ да ти изпише каквото трябва, това е негова работа.
Не обръща внимание казва,че е добре според теб кои марки да ползвам?

# 577
  • Мнения: 922
Аз при тези нива бих започнала прием на витамини и желязо. Бебето ще започне да дърпа и ще изпаднеш в дефицити за нула време.

Попитай следящия те АГ да ти изпише каквото трябва, това е негова работа.
Не обръща внимание казва,че е добре според теб кои марки да ползвам?
Според мен си потърси читав аг :/

# 578
  • София
  • Мнения: 7 467
Не помня дали имаше мутации в MTHFR гена. Аз пиех билкова кръв + сорбифер и допълнително Б12, назначени от АГ. Подкрепям - потърси по-добър АГ.

# 579
  • София
  • Мнения: 616
Прекрасни,
След един мисед на близнаци от 21.11.2019г. и излязла тромбофилия, вече съм майка на здраво момиченце, втората ми дъщеричка - Елена, родена на 10 юни, 3.630/53см. Терминът ми с близнаците беше за 08.06.2020г. А на 21.11.2020г., разбрах, че ще ставам леля. Няма случайни неща!
Никога няма да забравя моите ангелчета, но има светлина в края на тунела, стига само да не се отказваме и да се борим за тях! Пожелавам успех на всяка една! И нека сълзите от тъга се превърнат в такива от радост!

Последна редакция: сб, 12 юни 2021, 21:41 от vikim23

# 580
  • Мнения: 1 715
vikim23, честита радост! 🍀 Да е здрава и благословена малката Елена! Герой си, сърдечно се радвам за вас 🥰

# 581
  • Мнения: 356
Честита радост! Нека бъде здрава и безгрижна! Чудна е! 🍀

# 582
  • София
  • Мнения: 384
Честита рожба!!! ❤️❤️❤️ Да е жива и здрава малката принцеса и да радва безкрайно своята смела и борбена майка! 💗🌹 Браво на теб!!! 🍀❤️ Ехх, дай Боже всички нас да ни споходи това щастие... 🙏💗💗💗

# 583
  • София
  • Мнения: 7 467
Честита дъщеричка, vikim23!
Бъдете здрави и много щастливи заедно! Flowers Hibiscus

# 584
  • Мнения: 1 333
vikim23 толкова много се радвам - честито, борбено момиче! Да е здрава и да расте много щастлива прекрасната Елена! ❤💐

Общи условия

Активация на акаунт