Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (104) -ноември 2020

  • 131 694
  • 2 933
  •   1
Отговори
# 1 995
  • Варна
  • Мнения: 847
От Рошен, кога се обаждат. От вчера има име като на майка ми, но днес никой не е звънял. В събота и неделя звънят ли.
Майка ми вчера спечели.Днес и звъннали към 11ч.
Може ли номера. Може и на лични.

# 1 996
  • Сф
  • Мнения: 10 636
Zdr, измъчих се с тоя прингълС. Само върти. ЕТО  2 кода.
Опаковките хвърлят ли се, че нямам търпение да заминат в кофата?
L021803662016512727
L007203662020013362

# 1 997
  • Мнения: 2 290
Хвърляй смело, ако някой евентуално спечели
няма да му я искат .

# 1 998
  • Мнения: 1 099
Тъй като не мога да използвам кода за KFC меню от КК (за Варна не може), го разменям за 5 кода. Взет е за 4 coins +  gems. Валиден е до 15.01.2021 г.

# 1 999
  • София
  • Мнения: 1 522
Искам и от тук да благодаря на ангелче за раничката на Ная. Heart Eyes Kissing Heart
Скрит текст:
Ще си получа и продукта от инста. Smile

Със здраве да се ползва Heart

# 2 000
  • София
  • Мнения: 900
В Колата са махнали Събери и вземи категорията. Или ще пускат ново, или ще си оставят тези сегашните награди...

# 2 001
  • Мнения: 4 841
От КК имам две Ко и две Да. При мен Ле-тата се оказаха дефицитни Joy

# 2 002
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
Ех, много искам часовника от КК, на баткото за подарък, но близо 30 опита и нищо Sad ... голяяямо мрън значи.
 Към тези, които са спечелили - по кое време като час ви пусна наградите?

# 2 003
  • Мнения: 704
Здравейте, току що ми се обадиха от Била, че печеля ваучер за 100 лв. от играта им "20 години Била". Играхме с 8 бележки. Аз сега се открих в списъка, като го качиха не можах да се намеря.

Последна редакция: нд, 22 ное 2020, 11:09 от rab

# 2 004
  • Варна
  • Мнения: 847
Здравейте, току що ми се обадиха от Била, че печеля ваучер за 100 лв. от играта им "20 години Била". Играхме с 8 бележки, но не се открих в списъка им.
Може би си резерва. То се очакваше. Не всички участници знаят, че трябва да се търсят в списъците и да звънят.

# 2 005
  • Мнения: 614
От нашият филиал първоначално имаше само 2-ма печеливши, днес като ходихме да получим картата се оказва ,че са 4-ма , явно са от резерви другите двама.

# 2 006
  • Мнения: 786
Здравейте, току що ми се обадиха от Била, че печеля ваучер за 100 лв. от играта им "20 години Била". Играхме с 8 бележки. Аз сега се открих в списъка, като го качиха не можах да се намеря.
Честито! Много е странно, че звънят в почивен ден. Преди време, дори спечелен ваучер не можеше да се вземе през уикенда, но явно са се променили нещата.

# 2 007
  • Мнения: 1 133
Здравейте! Да  питам тези, които взеха ваучер за КФС от Колата, от къде взехте менюто! За София питам Simple Smile

# 2 008
  • Сф
  • Мнения: 10 636
Здравейте! Да  питам тези, които взеха ваучер за КФС от Колата, от къде взехте менюто! За София питам Simple Smile
.
Люлин7 В драйва в 10 например не може.Някой беше дал кфс тата.Мисля и на Стамболийски и на Л мост може.Нали са на 2 фирми или подобно и винаги е така.Ето зайците пък са на драйва.
Снощи взех МДоналдс от Люлин със заешки ваучер.Не знаеха още, но дойде мениджър и беше ок.

# 2 009
  • Мнения: 36 421
Ходих до Кауфланд за метални кутии (пристрастена съм) и забравих да взема кафе, за да участвам за слушалки... Моите си работят, така че не съжалявам много, но ми е неприятно, че се сетих чак след като се прибрах, а пия такова кафе.
При мен много странно се получава с кутиите на КК - като купя коли винаги ми се падат равен брой Ле и Да - имам няколко двойки, не знам как ги уцелвам все така.

Искам такава кутия, дали се продава някъде в България? (излиза ми като реклама в Инстаграм - явно изкуственият интелект ме следи и знае какво харесвам): https://richardtea.co.uk/collections/gifts/products/the-royal-do … lack-leaf-40g-tin

Общи условия

Активация на акаунт