Отговори
# 2 850
  • Мнения: 6 577
А маските са за маскиране.

# 2 851
  • София
  • Мнения: 35 050
Намордниците са против хапане, не против дишане.

Личи си кой гледа котки Simple Smile
На Орфея затуй е слаган, що?
За останалото си има яки.

# 2 852
  • Варна
  • Мнения: 14 533
Кукуригу  чао,чао...😁

# 2 853
  • София
  • Мнения: 6 308
С маските, да се внимава. Кат кихнеш, мое си скъсаш ушаците. Simple Smile
Ма, има лек вече. Simple Smile
Скрит текст:

# 2 854
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 587
Маски? Искате да кажете лигавници. Защото на такива ми изглеждат на доста глави... Grinning

# 2 855
  • Мнения: 19 821
Днеска чух по сутрешните новини, че арестували хора без маски в метрото. Стана ми смешно. Те не арестуваха тия де организираха масова всенародна лотария и ограбиха що народ, ма иначе яко се ловят ученици, пушещи трева и пътници без маски в метрото. Е па смешно си е. Laughing Особено, ако ти се съобщи със сериозен и назидателен тон.

# 2 856
  • Варна
  • Мнения: 14 533
Арестувания е бивш, пловдивски кмет. За такива правила няма.

# 2 857
  • Мнения: 10 675
Ами и тези които протестират всеки ден са за ареста, както и собствениците на заведения и персонала им които нарушават мерките за карантината. А тежко обвинение трябва да има за идиотите от персонала, които при съставен от полицията протокол наглеят по телевизия и твърдят, че нямало проверка. Но в държавата ни за съжаление трудно се установяват правила. Причината за това е липсата на строги и приложими санкции.
Нямате идея колко е хубаво до печката с дърва когато вън е студено!

# 2 858
  • София
  • Мнения: 35 050
Имаме идея, ама нямаме.
В моята хасиенда е пелетно котле - модерни времена.

# 2 859
  • Мнения: 10 675
Пелетно котле - глезотии. Не е ли котел на дърва и въглища не ми го хвали!

# 2 860
  • Мнения: 19 821
Тук сме на 1 мнение, ЛанИ. И аз съм за строги санкции. Само така се възпитава общество. Хората казват – ама то В Германия, Франция, Австрия, Англия е еди как си – ма всички спазват. Ми ще спазват, като с години е налагана система от законосъобразности и прилежащите им санкции вече им е станало ДНК, не го и мислят, просто спазват правилата, за да не останат на края на месеца без ток и хляб заради келешлък. Ей, бе, как не съм един министер-председател. Отсега се пригответе за крути мерки и дисциплина. И България на 4 морета след 10 годин. Satisfied

# 2 861
  • Варна
  • Мнения: 14 533
Бисмарк глобявал за ругатни и плюене на улицата. Ще запълним бюджета с глоби. Но и проверяващите взимат рушвети и мажат. Простотията е бреме за всички.

# 2 862
  • Мнения: 8 937
Хубаво е в Германия... Confused

# 2 863
  • Мнения: 19 821
Е, това е под контрол също. Корумпираните чиновници и те могат да с еследят и натискат с определени лостове.

Лане, кви въглища? Вече се готвим за соларни системи, аз макар на село само с ток джасам, скъпо е, но предстои саниране за енергийна ефективност и смятаме да сложим солари, изполации, бе там както си му е реда.

# 2 864
  • София
  • Мнения: 35 050
Пелетно котле - глезотии. Не е ли котел на дърва и въглища не ми го хвали!
Кой го пали, кой го поддържа.
Щото, ако излизаш в 7 и се прибираш в 20 ч, ще ти е топло на гъза, ако го облечеш и завиеш.

Общи условия

Активация на акаунт