Лидл 145 - Ноемврийска предпразнична

  • 134 452
  • 2 964
  •   1
Отговори
# 2 880
  • Мнения: 27 500
Саня, моите като модел приличат по-скоро на по-тъмните, но цветът и подметките са като на сивите. Ципът им е от вътрешната страна и имат връзки като по-тъмните. Grinning

# 2 881
  • Мнения: 35 110
Аз имам едни такива от много години. Ползвам ги в големия сняг само. Много ми харесват. Топлят, краката са сухи.

# 2 882
  • София
  • Мнения: 11 704
.......................
Марципанът хубав ли е? Взимах миналата година, но не помня дали е бил същия.
Всичките марципани са много хубави, най-много харесвам онзи който е отгоре само с шоколадова заливка,  а отвътре плътен марципан, разкошен е, но е много сладък, наведнъж не мога да го изям, но на три пъти в дните  - мога.

# 2 883
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Успях да ида . Да се натоваря като идиот . ... и да забравя да купя царевица .
Коя царевица е без захар - от консервираната ?
/Преди малко разучавах куп марки в кварталното магазинче - половината са със захар , че и Бондюел . Който бях решила първосигнално да награбя .

  Малка кутийка ползвах вчера и беше само царевица, вода и сол.

# 2 884
  • Мнения: 12 662
И аз имам от малките кутийки - по 3 са  - царевица , вода и сол.

# 2 885
  • Мнения: 3 417
И аз имам от малките кутийки - по 3 са  - царевица , вода и сол.
Не знаех , че има големи и малки кутии .
Тъй като много харесвах замразената и винаги имах във фризера поне два пакета  и от години не съм купувала в кутия / после попаднах на по- лоши партиди замразена и започнах да търся от другаде / .
 Помня , че бяха на Чаира и Фрешона или как беше там . Едната беше с това лесното отваряне с пръстен - другата се мъчех с ножа . Но харесвах по- евтината като вкус - тя не ми беше сладка.  Но не съм купувала в кутия от поне 3 години мисля . / Постоянно се променят там опаковки - марки и т.н. /

# 2 886
  • Мнения: 4 378
Dolce miele, а как са подметките на ботушите, пластични ли са, че имам едни твърди апрески и да не се повтори тази грешка.... Пък ако събера достатъчно доври отзиви щи пращам мъжа да ми купи.

# 2 887
  • Мнения: 27 500
Ще ги погледна по-късно как са, но нямам спомен да са твърди подметките. Ходя си нормално в градски условия с ботушите Simple Smile
Обаче миналата година бяха пуснали заедно с тях и някакви груби и грозни ботуши в черно и кафяво (явно от зареждане от предишни години- защото не бяха тогава в брошурата).

# 2 888
  • Мнения: 1 148
Аз да допълня питанията за апреските - дали се пързалят. Че имам едни от Декатлон, дето можеш да се пребиеш с тях на мига (язък, че иначе топлят толкова).

# 2 889
  • Мнения: 413
Аз да допълня питанията за апреските - дали се пързалят. Че имам едни от Декатлон, дето можеш да се пребиеш с тях на мига (язък, че иначе топлят толкова).
Имам същото питане, но за мъжките ботуши.

# 2 890
  • Мнения: 5 094
Какъв може да е проблема на парната ми ютия. Лидълска безкабелна се води, с приставка и вариант за кабелно използване. Почиствам я редовно вътрешно, не я ползвам много, наливам и от разтворите за гладене от ДМ, снощи реших да пригладя новия калъф, по-хубаво да прилепне на дъската и хоп ютията изцвърка жълто, когато и подадох пара с бутона. Отдавна и е изтекла гаранцията.

# 2 891
  • Русе
  • Мнения: 5 347
На максимална пара върху стар чаршаф глади. Ако не се оправи я засилвай я. Продухване с препарат за ютии или лек разтвор на лимонена киселина Не върши работа. Старата ми ютия замина по подобен начин. Беше около 8-годишна.

# 2 892
  • Мнения: 47 981
Как се приготвя стек аламинут

# 2 893
  • Мнения: 5 094
На максимална пара върху стар чаршаф глади. Ако не се оправи я засилвай я. Продухване с препарат за ютии или лек разтвор на лимонена киселина Не върши работа. Старата ми ютия замина по подобен начин. Беше около 8-годишна.

Изкарах късмет, в гаранция била 2018 януари съм я купувала, за 1 месец и щях да се размина.

# 2 894
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Връщай Simple Smile
Според мен в един момент вътре се прецакват, защото винаги е мокро/влажно. Отлагат се разни форми на собствен живот.

Общи условия

Активация на акаунт