RYANAIR - 18

  • 40 709
  • 766
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 4 808
Здравейте.Може би...глупав въпрос, но ...купувате ли ...това, които предлагат в самолета-парфюми, козметики.., в смисъл струват ли си нещата?
Аз не купувам, но съм виждала жени, които купуват по два-три парфюма наведнъж.

# 241
  • Мнения: 19 007
Може да се свали каталога от сайта им и да се прецени кое е изгодно.

# 242
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 206
От ryanair имаме един часовник, гривна и парфюм за подарък. За сега нямаме оплаквания. Парфюма е paco rabanne в черната кутия.

# 243
  • Мнения: 5
Здравейте , за вътрешен полет София-Варна децата със актове за раждане могат ли да пътуват с Ryanear? Задграничните им паспорти изтичат след бриени дни. А за мен  с лична карта.?

# 244
  • Мнения: 894
Здравейте , за вътрешен полет София-Варна децата със актове за раждане могат ли да пътуват с Ryanear? Задграничните им паспорти изтичат след бриени дни. А за мен  с лична карта.?
Аз питах нещо подобно скоро и ми отговориха тук да нося акт за раждане. Но моето има валиден паспорт. Изобщо на вътрешен полет има ли паспортни проверки (особено за децата - правя си аналогия  с друг вътрешен превоз - влак, рейс).
Също София - Варна ще пътувам. Не видях на бордната карта да пише кой е терминалът? И друго да използвам да ви питам - при бордно време 6:55 и пътуване само с ръчен багаж колко по-рано се ходи на летището за такъв вътрешен полет?

# 245
  • Мнения: 1 678
Купувала съм парфюми и веднъж крем за лице. Доволна съм.

# 246
  • Мнения: 4 323
Здравейте , за вътрешен полет София-Варна децата със актове за раждане могат ли да пътуват с Ryanear? Задграничните им паспорти изтичат след бриени дни. А за мен  с лична карта.?
Аз питах нещо подобно скоро и ми отговориха тук да нося акт за раждане. Но моето има валиден паспорт. Изобщо на вътрешен полет има ли паспортни проверки (особено за децата - правя си аналогия  с друг вътрешен превоз - влак, рейс).
Също София - Варна ще пътувам. Не видях на бордната карта да пише кой е терминалът?
При вътрешен полет няма гранична проверка, но на гейта гледат дали името в билета е вашето, по някакъв документ за самоличност (освен ако са го ударили на уволнение).
Вътрешните полети са на Т2, там има такъв гейт, за който не се минава паспортен контрол.

# 247
  • Мнения: 1 318
Здравейте! Имам следният проблем - закупила съм двупосочни билети. Миналата година при онлайнчекина системата взе автоматично паспортните данни от първия полет и за полета за връщане. Обаче ние ще си сменяме документите (и л.к. и между.паспорти) между двата полета. Затова искам да направя отделно чекиране за отиване и връщане. Някой знае ли какво трябва да направя?
П.п. Местата в самолета са предплатени, т.е. чекин най-рано 48 часа преди полета не е опция, и датите между двата полета са в растояние на 3 седмици, т.е. четин най-рано 60 дни преди полета за връщане също не е опция, която може да се ползва.
П.п.2  За информация евентуално на някой, който вече е направил онлайнчекин, но по някаква причина си е сменил паспорта преди полета, от паспортна служба може да се вземе документ, който удостоверява, че паспорт А и паспорт Б принадлежат на едно и също лице. За жалост обаче не е безплатен.

Последна редакция: пт, 23 юли 2021, 17:19 от мама-ени

# 248
  • Мнения: 3 589
Аз не видях вариант да НЕ се купят места към билетите, предварително. Ние ги избираме, за да сме заедно, но сякаш и не видях да можеш да го прескочиш избора и плащането на място.

Аз купувам редовно от самолета парфюми. Спестявам ровене и дебнене по сайтове, пък и има шанс да го тестваш преди да купиш, макар и не всички да имат тестери за проба. Виж от магазините по летищата спрях да купувам, цените въобще не са изгодни и нико свястно не стига в разделите с % намаление. Навремето сякаш бяха по-изгодни летищата... 😏

# 249
  • Мнения: 4 323
Най-евтината тарифа Value е без места и с малък багаж, другите вече имат разни неща включени

# 250
  • Мнения: X
Много тарикатско са го направили - върху плана на самолета има опция едно за избор на места и от дясно - опция две, да пропуснеш тази стъпка. Трябва там да се натисне, иначе не те пуска напред, докато не избереш.

# 251
  • Мнения: 302
Здравейте, моля за помощ, защото се паникьосах. Вчера купих 4 билета за Малта през сайта, но написах имената на всички на  кирилица.
Днес се притесних, че сгреших.
 Не съм западвала места, ще чекирам преди пътуване. Като вляза да променя имената ми излиза такса 115евро.
Моля за помощ, някой знае ли ще имам ли проблем после при чекирането.
Като не съм купувала билети две години, правя глупости...

# 252
  • Мнения: 1 141
На летище София няма да имате проблем очевидно. Но защо не опитате да пишете на чата? Преди време бях чела, че може да поправите грешки 24 ч. безплатно, но нямам опит.

# 253
  • Мнения: 302
Благодаря. Писах в чата, но още нямам отговор. Много се притесних.

# 254
  • Мнения: 151
Здравейте има евтини полети до Варна , и искам да заведа моята сестра която е на 10 до морето . Въпросите ми са следните:
1- ще трябва ли ПСР тест ?
2- какви документи ще трябват на малката ми сестра ?

Общи условия

Активация на акаунт