Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 69

  • 43 735
  • 747
  •   1
Отговори
# 390
  • Пловдив
  • Мнения: 4 607
Две масла за лице съм ползвала - кафеено и едно комбинация от няколко масла. Харесаха ми, особено кафееното. Обаче трудно се разнасят при мен. Просто попиват на секундата - докато успея да разнеса и то вече е попило и няма какво да разнеса. Явно при всеки е различно. Но ми харесва ефекта върху кожата и пак ще си взема от кафееното.

# 391
  • Плевен
  • Мнения: 584
А кафееното от къде купуваш?
След нанасяне остава ли ти лепкав/мазен слой на кожата?

# 392
  • Пловдив
  • Мнения: 4 607
А кафееното от къде купуваш?
След нанасяне остава ли ти лепкав/мазен слой на кожата?

От Елитис. Не, не е лепкаво или ако лепне, е за кратко време. Винаги го ползвам с комбинация с крем или серум и крем. Самостоятелно не.

# 393
  • Мнения: 5 832
Някой горещо беше препоръчал тази маска за лице
Скрит текст:
Не ми хареса, остава лепкав филм по кожата. Усещам я мазна и мръсна.

# 394
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 312
Искам да си взема почистващо олио за лице, обаче нещо не виждам такива продукти в ДМ и Лили. Аз ли недовиждам или? Не ми се поръчва онлайн, та моля ви за препоръка от къде и какво?

# 395
  • Мнения: 9 478
Аз ползвам олиото на Нивеа с грозде, има и с кокосово масло, доволна съм, добре измива и не пресушава.
Има го и в двата магазина, аз от ДМ го взех за 8лв, по същото време в Лили беше намалено от 12 на 10лв 😁

# 396
  • Плевен
  • Мнения: 584
Аз също се колебаех за олиото на Нивеа с грозде. Има и един измиване гел от серията с алое.
Действително цените в Лили са малко завишени, сравнено с ДМ.

# 397
  • Мнения: 5 832
Искам да си взема почистващо олио за лице, обаче нещо не виждам такива продукти в ДМ и Лили. Аз ли недовиждам или? Не ми се поръчва онлайн, та моля ви за препоръка от къде и какво?
Тук повечето ползваме за лице душ олиото на Балеа. Аз имам и на Dove. И двете почистват добре, не съм имала проблеми. Мия се с олио и след него с гел.

# 398
  • Мнения: 9 478
Сдобих се и аз с душ олиото на Балеа, но не останах особено очарована.
За душ не е нещо особено, за лицето пробвах веднъж, но след това си чувствах лицето много опънато и изсушено.

# 399
  • Мнения: 326
Някой горещо беше препоръчал тази маска за лице
Скрит текст:
Не ми хареса, остава лепкав филм по кожата. Усещам я мазна и мръсна.

Аз пък много я харесвам със суха кожа съм.

# 400
  • Мнения: 185
Аз взех това олио, за  да почиствам лицето, но не съм го започнала. Струва ми се тук някой беше казвал, че го харесва за тази цел. Как точно го ползвате?

# 401
  • Мнения: 15 265
Това олио е за сухо маслено почистване. Аз го ползвам затова, де. Чудно е. Мажеш върху гримирано лице, разтриваш нежно навсякъде да разтвори грима, обираш с тампон напоен с миц. вода и после отмиваш с измивен гел или пяна.

Душ олиото на Балеа ми идва разкошно. Нито ми дразни, нито ми засушава или опъва. Кожата ми е напоена, сочна и мога да изкарам и без крем в домашни условия, хем съм с нормална към засушаваща се кожа зимата. Едно от най добрите, които съм ползвала.

# 402
  • Мнения: 5 832
И аз съм със същите впечатления от душ олиото на Балеа - чиста, мека и някак сочна кожа, без усещане за мазно. Моята е нормална, с много сухи и белещи се участъци.

# 403
  • Мнения: 448
А има ли проблем,ако се отмие с нормална вода вместо мицерална? Примерно влизаш да си се къпеш намазана с олиото, отмиваш и после гел/пяна.

# 404
  • София
  • Мнения: 405
Аз пак да питам, ако някой я е пробвал - заслужава ли си палитрата revolution Pro astrological?

Общи условия

Активация на акаунт