Отговори
# 165
  • Мнения: 13 203

     Красиви и магнетични!



# 166
  • Мнения: 10 355

Най-красиви от красивите!! Hearts

Hearts

Hearts

Hearts

# 167
  • Мнения: 6 547
Здравейте!



''Силен човек с лесно минало няма''

# 168
  • Мнения: 13 203
Здравейте, момичета!


  "Ние си мислихме, че имаме такива сериозни проблеми.
Откъде да сме знаели, че сме били щастливи?"
Маргарет Атууд

Ползотворен ден!



# 169
  • Мнения: 27 191
Момичета идвам с хабер за Суде Гюрел.
Радвам се че има нов проект . Младо талантливо,красиво момиче.
Но живота продължава и сега Суде ще е в каста на новото дизи отново на ТИМС за новата нет платформа  Ексен или там както се изписва на бизнесмена Аджун от канал 8.  Снимките стартират скоро.
Ако ви интернсува по късно ще публикувам каста с останалите имена от проекта на Суде.
Само да не джаснат втора изолация в Турция ,че всичко ще спре да снима.
При нас е на път да стане това.Smirk

Последна редакция: вт, 24 ное 2020, 16:46 от femmi2

# 170
  • Мнения: 13 203
Ново от Толга - красота, стил, мъжественост и чар!






     И още красота ... А информация за фотосесията ще кача по-късно, че сега се захласнах по снимките. Олеее, колко е сладък!







Последна редакция: вт, 24 ное 2020, 20:05 от Emiliya

# 171
  • Мнения: 10 355


Flowers Bouquet ЕМИ* много е хубав Толга на новата фотосесия
но поредното обяснение в любов под тях,започна да ми изглежда неестествено,
кой на кого се обяснява в сем Сайъшман не ми е много ясно..може и да е взаимно
но това.. " ти си кислорода който дишам".. " какво направи с моето сърце,кральо мой"..
"винаги се усмихвай, ти си слънцето без което не мога".. и още подобни, е много превзето
 за постоянна публична употреба.. и някак не на място/според мен/ под тези снимки
които не са от семейна сбирка с албанските навлеци..!
Blush



Nature Boom ФЕМИ* липсва ми красивия Чачо..
какво става с него,връща ли си сексапила,
къде изчезна този Казанова!?
Kiss




# 172
  • Мнения: 13 203

     Софи, Толгахан е качил само една снимка от фотосесията и е написал следното:
Цитат
tsayisman
@moodboardmags Fotoğraf: Serhat Hayri @serhathayri 
Styling: Irmak Özdener @irmakozdener
Makyaj: Rufiye Kalmaz @rufiyekalmaz1
Saç: Mesut Özuzun @mesut.ozuzun
Fotoğraf Asist: Uğur Sarıduran @ugursariduran
Röportaj : Akın Özışık @akinozisik
    И следват хиляди обяснения в любов, възклицания, епитети и сравнения, но от феновете. Инстаграма на албанската пиявица не съм отваряла, тя не ме интересува. Останалите снимки ги свалих от различни сайтове - навсякъде изказват възхищението си от нашия красавец и мисля, че това е естествено и нормално.







# 173
# 174
  • Мнения: 13 203

Moodboardmags

Той е звезда! От първия момент, в който влезе на снимачната площадка, ние се почувствахме  приятно, направихме чудесни кадри по време на снимките и ги подбрахме внимателно в новия брой на нашето списание. Изпращаме есента с един от най-красивите ни актьори ... Толгахан Сайъшман, когото наблюдаваме с възхищение и радост от години, е тук с настроение, достойно за нашия брой този месец! Сега седнете и се почувствайте като звезда, starmood е в ефир! ⭐️ @tsayisman
Снимка: Serhat Hayri @serhathayri
Стил: Irmak Özdener @irmakdener
Грим: Rufiye Kalmaz @ rufiyekalmaz1
Коса: Mesut Özuzun @ mesut.ozuzun
Photo Assist: U Photour Sarıduran @ugursariduran
Интервю: Akın Özışık @akinozisik #tolgahansayisman # tolgahansayişman # tolgahansayisman

# 175
  • Мнения: 10 355


Flowers Bouquet ЕМИ* наистина има хиляди коментари на фенове
за страхотните снимки на Толга,но това което цитирах
 ми се струва писано специално от Сайъшман..
Thinking

# 176
  • Мнения: 3 662
Ооп, момичета, какво става тук?

Абе влизам си аз спокойно, спокойно, да ви видя какви сте ги писали...  иии ми става изведнъж лошо!


   

Невероятна е фотосесията, момичета, големи сте късметлийки, сега няма да спите тази нощ.. Grinning
Толга е много елегантен, изискан и деликатен на тази фотосесия, истинска наслада за ценителки! Sunglasses
Аз ако бях на ваше място.. нямаше да си намеря място.. знаете ме.. Grinning толкова много снимки на куп.. и то, такива... прекрасен е, секси е, знаете, че не харесвам закопчани копчета : )) Завиждам ви НЕблагородно.. но и аз се насладих на цялата тази красота! Heart

Лека нощ сладурки Hug .. ако изобщо ше спите Grinning

# 177
  • Мнения: 13 203

     Оххх,  Грозденце, наистина няма заспиване! Аз станах разногледа - съзерцавам всяка снимка поотделно и се радвам на маминия красавец. В същото време преглеждам Instagram и Twitter - наводнено е с Толга и новата му фотосесия. Ти добре ме запали с туитове и ретуитване - не мога да се спра, Stuck Out Tongue Winking Eye но бразилките и испанките са по-активни и от мене. Не очаквах, че Толгахан има толкова много фенове в тези две държави.

Flowers Bouquet ЕМИ* наистина има хиляди коментари на фенове
за страхотните снимки на Толга,но това което цитирах
 ми се струва писано специално от Сайъшман..
Thinking
Скрит текст:
    Софи, ако става въпрос за тази снимка, тя е дело на tsayismaan_almeda92 - върли фенове на семейство Сайъшман - постовете им са на английски език, но подозирам, че може да са албанци по народност.
     Алмеда си е доста непредсказуема, "рони бисери" навсякъде, особено ако трябва да постави Толга в неловко положение, в желанието си да бъде оригинална, обичана и желана.
     Не ме изненадва ако и самата тя е коментирала тези снимки, а може и  да е администратор на горния сайт. Но на официалната й страница almeda92 не е качила нищо. В сторито й мернах една от снимките, но без надписи и коментари.
     Уфф, че е хубав нашия патрон! Kissing Heart Heart Eyes
     С тази снимка ви пожелавам "Лека нощ!", а на ранобудните "Добро утро!"

Последна редакция: ср, 25 ное 2020, 03:49 от Emiliya

# 178
  • Мнения: 6 547
Здравейте!



Връзката ти с хората да е като тази с огъня. Не се отдалечавай много, ще измръзнеш. Не се приближавай много, ще изгориш.
Саади Ширази 

# 179
  • Мнения: 13 203
Здравейте, момичета!


"Възможностите не идват при този, който чака.
Те се пленяват от онзи, който атакува."
Джордж Патън

Спорна сряда!

Общи условия

Активация на акаунт