Пубертетът при момчетата - тема 9

  • 49 930
  • 742
  •   1
Отговори
# 465
  • Варна
  • Мнения: 430
Синупретът е супер. Морска сол в чорап и затоплям в микровълнова.

# 466
  • Мнения: 25
Бихте ли споделили какво точно е казал лекарят да се прави с морската сол?
Затоплям я в чорапче например, но не на микровълнова (малко ми е на премисъл на нея заради самата сол) а на слънце. И после му давам да си я сложи на челото докато солта изтине.

# 467
  • Мнения: 426
Мен ме спасяват компреси с морската сол и назалния душ Simple Smile ползвам на cleansin и такъв кеф няма!

# 468
  • Мнения: 25
Ние имаме nasopure и може би трябва да си промие носа, но точно след промивка му почна синузита.

# 469
  • София
  • Мнения: 371
Здравейте ,
с какво борите начално акне с малки пъпчици по носа ?

# 470
  • Мнения: 25
Нивеа крем с черен въглен за акне

# 471
  • Мнения: 10 513
Здравейте ,
с какво борите начално акне с малки пъпчици по носа ?
Лавандулова вода поне веднъж на ден и рязко намаляване на сладките неща.

# 472
  • Перник
  • Мнения: 4 859
Да, от синузит глава боли и отпред, и отзад. От собствен опит знам. Морската сол облекчава много. Но предпочитам да я топля на нещо друго - котлон, камина, само не и микровълнова. Точно, когато синузитът ми беше жестоко възпален и нямах ни вкус, ни обоняние, за по-бързо реших да си стопля солта в микровълновата заедно с кърпата, в която беше завита. Кърпата се беше запалила, но аз не усещах, добре, че ММ започна да вика от съседната стая, че мирише на изгоряло Grinning
И още един глас за Синупрет Simple Smile

# 473
  • На морето!
  • Мнения: 5 726
Нивеа крем с черен въглен за акне
Може ли снимка? Не съм го виждала.

# 474
  • Мнения: 25



Днес моя до като излизал с чехли до магазина, леко без да иска се боцнал по крака с кабър че, нямало кръв и не го боли, веднага го промил с ракия, надявам се, че няма смисъл за притеснение. Често му се забиват и в обувките кабъри...

# 475
  • Мнения: 10 513
Момичета, препоръчайте козметик в центъра или по линията на метрото от Люлин до Младост.
Искам да запиша моя младеж преди 15 септември. Има черни точки за махане, а рядко позволява аз да ги махна.

# 476
  • София
  • Мнения: 2 819
Тук ще водя сина ми в края на месеца. Посещавала съм я доста пъти, доверявам й се на 100%:
https://boriana-b.com/

# 477
  • Мнения: 313
С колко деца дружат вашите синове и колко често се виждат?
Имам усещането, че лятото минава леко скучно при нас.

# 478
  • София
  • Мнения: 2 819
Бройка ми е трудно да посоча, но групата е смесена при баба му, по цял ден са навън, ходят на басейн също, в София преди бяха твърде малко, но след последния лагер съм доволна, намерил си е компания от неговия випуск и от по - големите и сега и с тях излиза до късно.

# 479
  • Мнения: 15 223
Компанията на синковеца / след месец става на 15 г./ е около 20 деца на различна възраст - от 13 до 17 годишни. Проблемът при нас е, че е в квартал близо до стария ни квартал, който преди ни беше близо, но сега е в другия край на София и пътува до там всеки ден по 20 км в едната посока. Но съм спокойна, защото познавам една част от децата и знам, че са добри. Има си и приятелка - вече повече от 1 месец и дори ме запозна с нея хахахаха. Като цяло нищо кой знае какво не правят - тренират на стрийт фитнес, пускат си музика на блутут колонка и си говорят. Накратко - нищоправят, но за тях е важно да са заедно. С половината дори се видя и по морето, защото и те бяха там по същото време, та не му беше особено скучно. Иначе си се разбират веднъж седмично да ходят някъде - на кино, на басейн, на картинг и т.н.
В момента е наказан да не излиза и направо се побърква от мъка, че изпуска ценни, последни дни преди училище. Обаче съм обяснила, че вече е голям и не мога да му правя повече компромиси, когато прави глупости и, че вече наказанията ще си ги изтърпява в пълен размер. Обасних му, че на тази възраст вече много добре знае кое е правилно и кое не, че ако все пак се колебае, ние с баща му винаги сме насреща за съвети, но ако избира неправилното, ще си понася последствията и наказанията до последния ден.

Общи условия

Активация на акаунт