Mъж Близнаци - 2

  • 22 666
  • 115
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 10 008
Разбира се, че не всички са еднакви, това са теми по-скоро за забавление, и си говорим предимно за отсяване на кандидатите.
След брак е друго- избрали сте се, пасвате си.

И аз не съм представителна извадка на собствения ми знак, нито се разбирам със всички.

# 76
  • Мнения: 137
Разбира се, че не всички са еднакви, това са теми по-скоро за забавление, и си говорим предимно за отсяване на кандидатите.
След брак е друго- избрали сте се, пасвате си.

И аз не съм представителна извадка на собствения ми знак, нито се разбирам със всички.


А, то точно след брак и деца се вижда избора дали е бил правилен и дали си пасвате 😁

# 77
  • Мнения: 10 008
Ако не си разбрал предварително, лоша работа.
Хората и без това се променят, но поне първите 10 години би трябвало да са цветя и рози.

От опит говоря, не наизуст. Simple Smile

# 78
  • Мнения: 137
Ако не си разбрал предварително, лоша работа.
Хората и без това се променят, но поне първите 10 години би трябвало да са цветя и рози.

От опит говоря, не наизуст. Simple Smile

Така е, но има и такива крайно заслепени, да не кажа заблудени, които след това си бият главите и обвиняват зодиите, Меркурий и т.н. 😁

# 79
  • Мнения: X
Аз като една Близначка с Меркурий в Близнак мога много да кажа за мъжа Близнак Grinning Имам страшно много познати и приятели Близнаци мъже и един с един не си прилича Grinning Мнението ми за тях е добро повърхностно и не толкова добро задълбочено. Имала съм патньор близнак и не го изтърпях повече от 6 месеца. Близнаците са като времето в Лондон, ту вали, ту пече, ту духа вятър, ту не знаеш кога пак ще ти се наложи да отвориш чадъра и при тях така, не знаеш кога и как и какво ще му щукне. Не са ама никак постояни освен в работата си, ама и там не са защото бързо им писва и доскучава и имат нужда от нещо ново и интригуващо. За компания са страхотни, смях до сълзи, остроумни, умни, добра подбрана мисъл, кръсноречиви но само понякога. Имат чисти сърца, добронамерени, лъчезарни са но как ти се смее така и може да ти плесне шамар. Grinning Общо взето с мъж Близнак трябва да си имаш не едно на ум, а 100. Относно личния им живот е труден, защото имат високи изисквания и още по-високи очаквания.
Близнаците обичат умни, интересни жени, държат много на диалога и на това жената е чиста не само визуално и да има добри обноски и навици ами и на това да е чиста и душевно. Близнаците се влюбват много трудно, а за тези къде е станало лесно обикновено е за секса или е за кратко. Ако няма какво да държи ума им буден, губят интерес. Имам приятел Близнаци които е душа човек но никога не се е влюбвал, защо? Защото обича повече живота и е много взискателен. Simple Smile Но които има Близнак или Близначка знае за какво иде реч. Grinning

Абсолютно вярно,само за шамара и за настроенията ,аз лично не съм забелязала,ако го изкараш извън нерви може би да,но ей така от смях на шамар 😁.
Педанти са по отношение на чистота, както плътска така и душевна...

# 80
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Мъжът Близнаци е невъзможен за заинтригуване. Ако си показала, че се интересуваш от него дори и по най-слабия начин, връзката е обречена на секундата.

Може да го заинтригуваш, само ако си надута, незаинтересована и студена. Това му харесва.
Ако си остроумна саркастична кучка той се разтапя.
Някои близнаци искат да ги разбереш, да вникнеш в тях, но пак трябва да се държиш като строга даскалица, докато кой се прехласва от поредния ти урок по политика и вирусология.

Ако сте на нормална среща, очаквай той да се прозява нон-стоп може и да подремне.

Продължението тук https://mamabulgaria.blogspot.com/2021/11/blog-post.html

# 81
  • Мнения: 164
Познавате ли тези мъже? Какво е мнението ви за тях? Техни характерни черти от характера припокриват ли се с характеристики на тази зодия?

# 82
  • Мнения: X
Лошо 😂

Шегувам се, зодията (знак в слънце) е едно. Какви планети има в асцендент, луна, домове и тн е много важно. Не можеш да тълкуваш “той е близнаци, значи еди си какво”. Човек не е зодията си.

Има натална карта. Като разбереш в колко часа е роден, можеш да генерираш такава. След това да търсиш инфо или да се допиташ до астролог.

Така зададен въпроса ти е все едно да питаш какво мислиш за адвокатите? Ами има читави, има и други - много зле!

# 83
  • Мнения: 11 505
Като/ако разбереш в колко часа е роден, можеш да се сбогуваш с него

# 84
# 85
  • гр.София кв.Драгалевци
  • Мнения: 215
Здравейте!Искам да попитам има ли жени зодия Везни,които имат отношения с мъж Близнаци.И ако може да изкажете мнение.Незная в колко часа е роден,но мога да кажа,че аз съм родена на 12.10.1990,а той на 21.05.1991.Благодаря предварително на отзовалите се Simple Smile

# 86
  • София
  • Мнения: 885
Мъжът Близнаци е невъзможен за заинтригуване. Ако си показала, че се интересуваш от него дори и по най-слабия начин, връзката е обречена на секундата.

Може да го заинтригуваш, само ако си надута, незаинтересована и студена. Това му харесва.
Ако си остроумна саркастична кучка той се разтапя.
Някои близнаци искат да ги разбереш, да вникнеш в тях, но пак трябва да се държиш като строга даскалица, докато кой се прехласва от поредния ти урок по политика и вирусология.

Ако сте на нормална среща, очаквай той да се прозява нон-стоп може и да подремне.

Продължението тук https://mamabulgaria.blogspot.com/2021/11/blog-post.html

Няма как да съм по-несъгласен с нещо, написано в този форум. Ще спестя анализът на написаното, защото дори да почна параграф по параграф, ще отнеме доста време, а едва ли някой ще го изчете.

Допълнение: дочетох написаното в блога - става още по-хубаво! Това е някакъв вид хумор, нали? Ако не е, ще се чудя дали да осъдя авторката /в място на име Мама България вероятно е авторка/ или да искам да ме извадят в отделна зодия Нови Близнаци /да се различавам от Старите Близнаци, които са описвани по този начин/.

# 87
  • Мнения: 28
Мъжа ми е близнаци. Да наистина е много трудно да ги спечелиш. Но пък секса е страхотен винаги ще измислят нещо ново.

# 88
  • Мнения: 167
Здравейте! Да се запиша и аз.
Няколко дни общувах с мъж близнаци,долових доста глупави и засягащи мен “майтапчета”,дори и се сдърпахме 2 пъти, според мен по негова вина. Задавам му въпрос,а той не разбира същината му,съответно и отговора му е безхаберен. Доста е инатлив. Опитах се да оправя нещата,комуникацията му е много зле,гледа да отреже на 2-3 пъти и да се свършва. Доста инфалтилни хора..

# 89
  • Мнения: 190
Здравейте! Да се запиша и аз.
Няколко дни общувах с мъж близнаци,долових доста глупави и засягащи мен “майтапчета”,дори и се сдърпахме 2 пъти, според мен по негова вина. Задавам му въпрос,а той не разбира същината му,съответно и отговора му е безхаберен. Доста е инатлив. Опитах се да оправя нещата,комуникацията му е много зле,гледа да отреже на 2-3 пъти и да се свършва. Доста инфалтилни хора..

Те са царете на нескопосаните бъзици. И то такъв бъзик, който по-скоро те обижда. И после ти си виновен, че не си разбрал шегата.

Общи условия

Активация на акаунт