Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

КЪДЕ и КАКВО спортуват нашите деца?

• 2 712
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
Моите деца са спряни от училище със заявления. Но ходят още на тенис. Ние сме си вкъщи, така че реално само нас могат да заразят. Там игрищата са в балон, но се надявам, че не е висок риска.
От декември мисля да ги спра за да се карантинираме малко преди празниците с надеждата да се видим с баби и дядовци.

# 16
  • София
Да децата напълняха, на 15 септември като видях съучениците на дъщеря ми Flushed. Вярно те са в преходна възраст близка до пубертета, ама пак, някои деца не ги познах. От хубави стройни деца, са станали по-високи но и по-дебели. Едни едри, направо като жени са момичетата, такива дупета. Момчетата и те с дупета . Кофти, явно от застояването вкъщи и неправилното хранене. Confused

# 17
Не зная дали е от застрояването сега или си е тенденция. По-скоро второто. Масово се наблюдава това. Момичета на по 15 изглеждат като жени на 25.
Не е вина, ген е при някои. Ама не е похвално. Компютри и соц.мтежи,живот в паралелен он лайн свят евосновата на всичко. Никакво движение и спорт. Жалко. Не казвам, че при всички е така. Но си го има много разпространено.

# 18
  • В.Търново
От боклуците, които ядат. Храната ни е пълна с всевъзможни подобрители и химии.

# 19
От боклуците, които ядат. Храната ни е пълна с всевъзможни подобрители и химии.

О да, и това разбира се.

# 20
Здравейте! Дъщеря ми е на осем годинки и тренира художествена гимнастика(записването ѝ беше изцяло по нейно желание) Тренира от 5 годишна и това което забелязвам е, че доста дръпна на височина. На нея изключително много и харесва и аз съм много доволна. 🙂

# 21
Здравейте, моите момчета са на 8 и 12г.  и преминахме през доста спортове, докато не се спряхме на плуване. Сега ходим в Силвър Сити при Маги. Много сме доволни. Тренират за здраве, там не са състезателен клуб, но аз и не искам да стават плувци. Важното е да могат. С тези пандемии сега, силно препоръчвам.

# 22
Моят играеше волейбол,  но не му хареса много и сега се пробва с баскетбол.

# 23
Здравейте! Моите момчета тренираха плуване. Но баткото(6г.) се отказа. Той и не ходеше накрая с удовостлие на тренировки. Малкият(4г.)покрай него и той се отказа. Сега дребосъкът ходи на бокс! А батко му иска лека атлетика. Славия ни е близо, но се оказа, че там не провеждат тренировки. Видях , че на стадион Васил Левски има доста кубове по лека атлетика. Някое детенце да е посещавало случайно?

Общи условия

Активация на акаунт