Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

КЪДЕ и КАКВО спортуват нашите деца?

• 7 951
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • София
Големият ми син е на 6г. и половина. От скоро ходи на карате. Школата е близо до Макдоналдс в Младост(за София говоря). Мъжът ми го води и затова не знам точното име, но ще питам ако някой има интерес. Детето е много ентусиазирано.
Иначе ходи на йога от 3 години, но доста несериозно, за развлечение и раздвижване.
В градината му спряха допълнителните занимания от началото на пандемията, мъжът ми се притесняваше да го събира с много хора, затова никъде не ходеше доста дълго време.
Ходил е на плуване за кратко, но ни беше далеч и все с кола(и в този случай само уикенда можехме, което е недостатъчно сякаш, плюс че после всеки път имахме проблеми с паркирането до вкъщи, тъй като живеем до голям парк).
Търсим нещо с треньор, ако важи отчасти мултиспорт ще е идеално-и двете деца имат карти. В Изток сме и ни е нужно нещо в околните квартали. Само за Диана се сещам, но не мога да намеря информация за басейн, треньори и тренировки.

Малкото, засега, не го напъвам. Той още е свободен електрон и не желае да изпълнява инструкции.

# 31
Аз също се интересувам от телефон на треньор по плуване в басейн Диана. Като търсих, само за водна топка намерих, но детето иска само плуване.

# 32
  • някъде по света
Имате ли впечатления от клуб по художествена гимнастика(за София)става въпрос?
Благодаря

# 33
    • близо под тепетата
    Аз да споделя за Пловдив. Дъщеря ми е на 6.5години. В градината ходи на танци, преди и на йога, но миналата учебна година нямаше. Надявам се тази пак да има, че много ѝ харесва.
    Освен това ходи два пъти седмично на плуване във ВСИ, като по-студените месеци не е всяка седмица. И два пъти седмично на Канго джъмпс във Форума в Тракия. Ако зависеше от нея, нямаше на ходи на нито едно от двете допълнителни занимания, но засега не слуша и изпълнява Blush предпочита вкъщи пред телевизора

# 34
    Здравейте! Някоя от вас има ли впечатления от https://healthykids.bg/? Четох, че групите са максимум  от 10 деца, което е ок. Времето на провеждане на тренровка ми е удобно, както и мястото, но се интересувам да не ги оставят един час да си играят сами, как е отношението на треньорите и др.
    Детето ми скоро ще стане на 6 год и по принцип искаше бягане, но нещо не намирам. От сайтове и страници във фейсбук засега това ми хареса, но ще се радвам на мнения и препоръки и за други места.

# 35
    • София
    Къде се намират? нещо няма ясен адрес на сайта им. Аз търся плуване, ама за 7 год, нещо по читаво. Да е чист и топъл басейн, не да е общ със 20 възрастни. Да са удобни часовете събота неделя, дори и по скъпо. Чисто място с възможност и за индивидуални уроци в началото

# 36
    Къде се намират? нещо няма ясен адрес на сайта им. Аз търся плуване, ама за 7 год, нещо по читаво. Да е чист и топъл басейн, не да е общ със 20 възрастни. Да са удобни часовете събота неделя, дори и по скъпо. Чисто място с възможност и за индивидуални уроци в началото

Намират се в Атама Уелнес Клуб, срещу Румънското посолство горе-долу.
    На плуване водихме нашия един път и с първото отиване треньорката го пусна в големия басейн, не знам така ли е редно, но моето дете се стресира и повече и дума не може да става да отиде пак на плуване.

# 37
    • София
    Seti Beti, има групи по лека атлетика за деца на стадион Академик до парка Гео Милев, като през зимата са в зала Фестивална. Нямам лични впечатления, но ми бяха препоръчани от познати.

# 38
    Seti Beti, има групи по лека атлетика за деца на стадион Академик до парка Гео Милев, като през зимата са в зала Фестивална. Нямам лични впечатления, но ми бяха препоръчани от познати.
    Благодаря, ще потърся повече информация Simple Smile Там също ми е удобно.

# 39
    • София
    Преди години водих сина си в Приорити спорт, на Нац. стадион. Можеше да се води на тренировки колкото пъти искаш, дори всеки ден, стига часовете на съответната група да са ти удобни. Плаща се на месец.
    В началото на септември ми пратиха съобщение Дарко тийм, явно си търсят клиенти. Бях се интересувала преди години, но часовете не ми бяха удобни. Сега вече имат тренировки и на В. Левски, и на Академика, всеки ден. Можете да ги намерите във ФБ.
    И аз ще съм благодарна на мнения за басейн, където водата не е ледена, защото моят е зиморничав. Точно това го отказа от плуването в Академика.

Общи условия

Активация на акаунт