Мобилни телефони Xiaomi

  • 13 392
  • 122
  •   2
Отговори
# 105
  • Мнения: 1
Здравейте От свдмица съм собственик на Xiaomi T11lite. За сега всичко е наред,но не мога да запаметявам снимки от месинджъра.Някой имал ли е този проблем и от къде да оправя настройките?

# 106
  • Пловдив
  • Мнения: 5 009
Здравейте!
Синът ми си е харесал телефон Xiaomi Redmi Note 10 Pro. Гледам, че не е наличен в сайтовете на мобилните оператори.
Препоръчайте ми, моля, читав търговец, откъдето да го поръчаме.
Предпочитаме от БГ и с гаранция, естествено.
Благодаря!

# 107
  • София
  • Мнения: 8 072
Здравейте!
Синът ми си е харесал телефон Xiaomi Redmi Note 10 Pro. Гледам, че не е наличен в сайтовете на мобилните оператори.
Препоръчайте ми, моля, читав търговец, откъдето да го поръчаме.
Предпочитаме от БГ и с гаранция, естествено.
Благодаря!

Има го в официалния сайт на марката в България. Предполагам и на място, ако се отиде ще може да се купи. Не съм купувала от тях, но би трябвало да са коректни, щом са официалните представители, знам ли.
https://mi-bulgaria.com/buy/redmi-note-10-pro/

# 108
  • Пловдив
  • Мнения: 5 009
Благодаря, видях го там, но го има само в сребристо, а това не го устройва младежа...

# 109
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 066
Проверете в озон. там беше наличен лятото.

# 110
  • Пловдив
  • Мнения: 5 009
Няма го там.

# 111
  • BG-DE
  • Мнения: 5 039
В Plesio го имат и в черно. Магазинът е добър, ако сте от София може и на място да го купите.

# 112
  • София
  • Мнения: 12 201
Можете ли да ми препоръчате бюджетен телефон за дете. Основно зяпа клипчета. Тоест да издържа батерията, да може прилични снимки да стават и да е нормален размера на екрана.
Не сме имали досега телефон на тази марка и не мога да се ориентирам, кое е подходящо.

Последна редакция: пн, 04 апр 2022, 23:08 от Aila

# 113
  • Мнения: 5 173
Можете ли да ми препоръчате бюджетен телефон за дете. Основно зяпа клипчета. Тоест да издържа батерията, да може прилични снимки да стават и да не е нормалне размер на екрана.
Какво означава това? Уточни големината на дисплея и до каква сума. Най-евтините са от серията Redmi(без Note) и по-точно Redmi 8,9 и т.н. Примерно виж Redmi 9c. Качеството на снимките може да видиш тук https://www.revu.com.ph/2020/09/xiaomi-redmi-9c-review-price-specs/ макар снимките качени в сайта да не са с оригиналното качество, но все пак може да се добие представа.

# 114
  • Варна
  • Мнения: 36 471
Redmi 9C купих на майка ми и на дъщеря ми, чудесен телефон. И двата бяха поръчани от Алиекспрес, от европейски склад, дойдоха за по няма и 10 дни и струваха по 190 лв.

# 115
  • София
  • Мнения: 12 201
Можете ли да ми препоръчате бюджетен телефон за дете. Основно зяпа клипчета. Тоест да издържа батерията, да може прилични снимки да стават и да не е нормалне размер на екрана.
Какво означава това? Уточни големината на дисплея и до каква сума. Най-евтините са от серията Redmi(без Note) и по-точно Redmi 8,9 и т.н. Примерно виж Redmi 9c. Качеството на снимките може да видиш тук https://www.revu.com.ph/2020/09/xiaomi-redmi-9c-review-price-specs/ макар снимките качени в сайта да не са с оригиналното качество, но все пак може да се добие представа.
Благодаря.

# 116
  • Мнения: 5 563
Събуждам темата отново, но може ли мнение за xiaomi 11t pro?

# 117
  • Пловдив
  • Мнения: 5 009
Аз търся мнение за Редми 10. Колебая се между 10 и 10С. Какжа е разликата?
Дали имат слот за допълнителна карта памет или ползват мястото на втората сим?
А мнение за електронен магазин expresslink?

# 118
  • Варна
  • Мнения: 36 471
10С взех миналата седмица за баща ми, на промоция е в озон. Много е доволен, но аз лично не съм разглеждала телефона за да дам отговор на въпросите ти.

# 119
  • Мнения: 5 173
Аз търся мнение за Редми 10. Колебая се между 10 и 10С. Какжа е разликата?
Дали имат слот за допълнителна карта памет или ползват мястото на втората сим?
А мнение за електронен магазин expresslink?
10C по принцип се води по-слабата версия спрямо 10, но аз лично бих взел 10C, заради процесора, независимо че някои от другите неща с по-занижени характеристики. И двата имат отделен слот за карта памет.

Общи условия

Активация на акаунт