Ковид и бебеправене

  • 3 550
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 58
Края на октомври 2021г. се разболях от ковид. Изкарах го леко, с което бях много горда, докато не ме "удари" в последствие. Почти два месеца вече нямам месечен цикъл. В началото тайничко се надявах да е бременност, почти бях сигурна, че е това, докато гинеколожката ми не ми каза, че бременност няма. Няма и видима причина за липсата на цикъла. По принцип е редовен. Това не ми се случва. Тя също го отдава на ковид. Има ли други с такива проблеми? Моля, споделете вашия опит с тази ситуация. Притеснено ми е.

# 16
  • Мнения: 10
Здравейте!
Мъжът ми е с положителен тест за ковид, аз не съм си правила, но имах леко на разположение за два няколко дни.
Правим опити за второ дете, но при това положение може ли да продължим с опитите, или да изчакаме?
Приемали сме само Авирон Рапид и витамини.
Благодаря предварително!

# 17
  • Мнения: 318
Привет, когато се разболях от ковид АГ-то ми ни посъветва да преустановим опитите два месеца, заради риск от малформации.
Изкарах го леко и приемах само витамини и въпреки това така ни нареди...

# 18
  • Мнения: 590
Здравейте, Аз писах преди повече от година темата и искам да се включа с ъпдейт. Един месец след преболедуванета забременях Simple Smile не ми се вярваше да стане тъй бързо понеже едва почвахме опитите. Сега се радвам на почти 6 месечното ни бебче 😊 Здрав и роден след нормално протекла бременност.
Все пак заради притесненията, които имах в началото на бременността, бих изчакала, ако се върна назад във времето, но така е трябвяло да стане Simple Smile  Успех на бъдещите мами!

Общи условия

Активация на акаунт