Забременели след ин витро - тема 48

  • 51 048
  • 765
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 3 787
Оплодила се е единствената ми Я. ДАно да продължи да се развива, трансфер ми казаха на 3 ден, че правят, когато е такова самотничко.

# 316
  • Мнения: 469
Момичета, които сте купували вече кошари/легълца за бебоците, имате ли представа за този тип кошари next to me, които се долепват до леглото, купува ли се отделно матрак? То към тях се предлага ама е някакъв 3 см дебелина, което ми се струва малко и нестабилно за гръбчето. 🙄 От друга страна размерите на тези легълца са супер нестандартни за матрак и съм в чудене сега.

# 317
  • Мнения: 723
Момичета, които сте купували вече кошари/легълца за бебоците, имате ли представа за този тип кошари next to me, които се долепват до леглото, купува ли се отделно матрак? То към тях се предлага ама е някакъв 3 см дебелина, което ми се струва малко и нестабилно за гръбчето. 🙄 От друга страна размерите на тези легълца са супер нестандартни за матрак и съм в чудене сега.

И аз съм го набелязала, мисля, че матрачето е включено именно заради нестандартния размер. Обаче ми се струва много удобно, за да не става човек нощем.

# 318
  • Мнения: 56
Здравейте,

След ЗЕТ на 2 5дневни бластоциста и положителен тест, днес беше първият ми преглед. Има 1 плоден сак 👶🏻 Дали е рано още да се види нещо в него? Казаха ми след 2 седмици за сърдечна дейност. По моите изчисления съм 5+3, по измерването на сака 6+2.

# 319
  • Мнения: 1 842
Annubee, честито сакче 🍀и успех до финала!
Момичета,днес ми е 3ти ден след трансфера на 3дневните човечета и току що  получих диария и адски много се притесних 😓 опитвах се да не се напъвам,но нямаше как....обикновено обратното ми се получава от толкова много прогестерон.
имали ли сте толкова рано такива случки?Извинявайте за цветното обяснение.

# 320
  • Мнения: 469
Хах току що писах и в другата тема аза моите тоалетни преживявания. Да те успокоя. Аз имах звееерски запек с извинение и беше..... Епично, спукаха ми се капиляри в очите абееее отврат. Бях сигурна, че съм прецакала всичко. Отидох по спешност в събота, за да видя живо ли е, бях в около 6 седмица, доктора се пръсна от смях. Каза че сме луди всичките и че няма какво да стане. (Това важи и след трансфера, пак същото нещо) Така че споко, не го мисли това.

Annubee, честито сакче 🍀и успех до финала!
Момичета,днес ми е 3ти ден след трансфера на 3дневните човечета и току що  получих диария и адски много се притесних 😓 опитвах се да не се напъвам,но нямаше как....обикновено обратното ми се получава от толкова много прогестерон.
имали ли сте толкова рано такива случки?Извинявайте за цветното обяснение.

# 321
  • Мнения: 1 659
След трансфер могат да се очакват всякакви крайности ... матката защитава ембрионите.

# 322
  • Мнения: 922
Момичета имам нужда от малко помощ в разчитането на резулатите ми от последните кръвни които правих миналата седмица .
Говорих с доктор по телефона , и той уж каза ,че имам лекии изменения все още при черния  дроб . Което доста ме притесни , с тази прекламсия която направих ,нито ми казаха дали трабва да взима някакво лекарства сега след рабдането  нито нищо . Да не говорим ,че хич не им вярвам на личните лекари в Англия и се притеснявам да не пропускат нещо Sad .
Това са резултатите ми които са извън норма , но нищо не ми говорят Sad . Ще се радвам ако някой успее да каже за какво иде реч Sad
Serum gamma GT level
42u/L (normal range:<38)

Liver function test :
Serum albumin 33g/L
(normal range 35-50)

Serum alkaline phosphatase
185 u/L (normal range 30-130)
 
Red blood cell count
3.77 10*12/L
(Normal range 3.8-5.Sunglasses

HCT
0.35L/L
(Normal 0.37-0.47)

Red blood cell distribut width
17.2% (normal range 11.5-15.0)

Platelet count
558 10*9/L
(Normal range 150-450)

# 323
  • Мнения: 12
Здравейте момичета! След два ранни спонтанни аборта и много опити вчера ни казаха че за мен и мъжа ми инсеминацията не е вариант. Предложиха ни ин витро с предимплантациинна диагностика защото имат съмнения че развитието на ембриончетата спира заради генетични дефекти. Та въпроса ми е от Щерев доволни ли сте и дали някои от там би ни се навил да ни върне повече от 1 ембрион ако настояваме.

# 324
  • Мнения: 2 523
Aleksandra, определено не съм доволна от Щерев, но пък за вторият ти въпрос - на мен ми върнаха три ембриончета наведнъж.

# 325
  • Мнения: 922
Здравейте момичета! След два ранни спонтанни аборта и много опити вчера ни казаха че за мен и мъжа ми инсеминацията не е вариант. Предложиха ни ин витро с предимплантациинна диагностика защото имат съмнения че развитието на ембриончетата спира заради генетични дефекти. Та въпроса ми е от Щерев доволни ли сте и дали някои от там би ни се навил да ни върне повече от 1 ембрион ако настояваме.
Alex аз имам 3 опита там при проф Тимева .
Първи опит + но завърши всичко много бързо и казаха ,че е било БХ . При втория опит а се разболях доста и го отдавам на това че завърши с гръцка нула . Трети опит върнахме 3 и трите бяха в 8 седмица с пулс . Направихме редукция на единия Е и сега се радвам вече 3та седмица на близнаци момиче и момче . Аз бих го препоръчала , и в 3те ми стимулации имаше промени и индивидуален подход . Прост Тимева е невпроятен човек и специалист , помежду другото тъкмо се чухме да ме поздрави за бебчетата .
И да последния път аз казах ,че искам да върнем 3 и се съобразиха с мен , но предполагам и факта за твоето състояние ще е важен !
Късмет 🍀🍀🍀🍀

# 326
  • Мнения: 47
Здравейте,
На 22години съм и вчера разбрах,че имам възпаление на таза, вече пия антибиотик.
Искам да попитам има ли някоя от вас , която е прекарала тазово възпаление и да споделите опит. Благодаря!

# 327
  • Мнения: 12
Някой да има впечатления от др Ганева (ин витро Щерев)? Благодаря ви!

# 328
  • Мнения: 733
Някой да има впечатления от др Ганева (ин витро Щерев)? Благодаря ви!

Да, но не добри. Ако имаш проблем, не търси особено причината. Върна ми ембриони на 4ти ден, като според думите на другите доктори, при които съм ходила, е бил обречен опит. Мила е, помогнала ми, но ако аз не четях и се интересувах, нямаше да разбера нищо от нея.

# 329
  • Мнения: 3 123
При нас е МФ и то доста тежък.
Днес в 8:55 се роди и нашето чудо😁😁 Симеон.Тежи 3758гр. 54см.Цезарово с пълна упойка(така се наложи,но излязох много лесно и бързо от нея доволна съм).Стискам палци на всички мамчета които са още в очакване.💖💖🍀🍀
Честита рожба!!!


Честито малко юначе! По-рядко да плаче, много да се смее, умерено да дивее! Да пращи от здраве, да хапва, да слушка и…да оставя мама много да го гушка!

Общи условия

Активация на акаунт