Лаковe за нокти - 145

  • 28 511
  • 742
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 13 082
Абе този сайт мейкъп не е ли с фалшиви продукти? Само като видях някои цени ми стана съмнителен.

# 466
  • Пловдив
  • Мнения: 13 468
Аз съм поръчвала няколко пъти неща от там, не съм имала проблем, но не съм и спец в разпознаването на фалшификати. Харесва ми, че има и доста бюджетни марки, които не съм срещала.

# 467
  • Мнения: 2 880
Не, сайтът е ок, знам го от парфюмчета тема. И аз този топ лак там го откривам на най-добра цена.
И да, аз също съм чувала как правят комбиниран лак  само с гел топ лак и запичане за  повече издръжливост.

# 468
  • Мнения: 13 082
Не знам... Да предлагат ABH и Fenty на такива надути цени... за мен нещо не е в ред.

# 469
  • Мнения: 27 475
Нещо непретенциозно набързо (разглеждах ваденки, декорации, брокати и в крайна сметка реших, че не ми се занимава Laughing ) :

Скрит текст:


Лаковете са Есенс 41 Big city vibes и S-he 401- странен кехлибарен лак със седефено-син шимър. Есенсът е по-малко покривен отколкото очаквах от 2 пласта, но бива- само аз си го забелязвам. Laughing
 

# 470
  • Мнения: 15 309
Арче, аз съм много доволна от Мейкъп, много са любезни и коректни или поне към мен са били. Понеже по едно време редовно следях набелязани от мен марки там, забелязах, че имат периоди в които държат доста завишени цени и такива в които пускат продуктите направо без пари(без да са промоционални т. е извън периодите на промоциите им) . Преди по на често бяха тия периоди, после станаха по разредени. Трябва да се следи редовно. Инак всичко от тях ми е било в срок на годност, опаковано перфектно и стабилно, изпращат заявката и фактурата на мейл, доставката беше около седмица. Нещата винаги са ми пристигали навреме. Понеже аз не обичам да поръчвам през формата за електронна поръчка им звънкам и поръчвам по телефона. И макар да изброявам доста продукти и кодове, момичетата чинно записват всичко, без да се дразнят и с мил и любезен тон, дори за сигурност повтарят поръчаното да не стане грешка. Не съм имала фал с тях, всичко е запечатано, опаковано и в срок. Не мисля, че продуктите им са менте. Те са ми любимия сайт за поръчка на козметика. Наскоро обаче не съм поръчвала от тях.

# 471
  • Мнения: 2 239
Момичета, можете ли да ми препоръчате някакъв бюджетен лак да се намира по нашите дрогерии - червен с някакъв шимър или малко по-осезаем брокат. Хванала ме е лаковата апатия и нищо не си лакирам, но си мисля че един коледен красив червен лак може да ми върне желанието за лакиране. Примерно нещо такова, ако съществува такова животно. Или да взема да поръчам една Марина и аз на следващите намаления Grinning
Скрит текст:

# 472
  • Мнения: 541
Ммм и аз ще търся такъв червен (коледен) 🤣 понеже са ми дошли коледните ваденки и ще стои доста добре с такъв лак 🤔🥰

# 473
  • Мнения: 1 536
Момичета, можете ли да ми препоръчате някакъв бюджетен лак да се намира по нашите дрогерии - червен с някакъв шимър или малко по-осезаем брокат.

Вижте това, аз си го поръчах, мисля, че е много близо до това, което търсите Blush
 https://befit.bg/essie-lak-za-nokti-603-roses-are-red

# 474
  • Мнения: 13 082
Блъд, следващите намаления на СНБ може и да са чак напролет 😁 Те не правят често големи намаления. Погледни ГР, имаха един червен брокатен, но не помня номер. За тези с плоското шише става въпрос.

# 475
  • Мнения: 541

Имат и отстъпка Simple Smile

# 476
  • Мнения: 2 239
Благодаря ви, днес ще съм на лов за някакъв такъв лак. Че времето е чудно при нас. А нещо 16лв за Еси хич не ми се дават честно казано, иначе е много красив. Но ако го намеря някъде на промоция може Grinning

# 477
  • Мнения: 1 538
Момичета, можете ли да ми препоръчате някакъв бюджетен лак да се намира по нашите дрогерии - червен с някакъв шимър или малко по-осезаем брокат.

Вижте това, аз си го поръчах, мисля, че е много близо до това, което търсите Blush
 https://befit.bg/essie-lak-za-nokti-603-roses-are-red
Този лак е с много странна консистенция, на мен не ми допада. Трябва да сложа 3 пласта топ за да изглежда добре, много бързо попива топа.

# 478
  • Мнения: 1 996
И аз не го харесах и го разкарах. Най-близо от Essie до търсения като на Марина ефект са -  Leading Lady, Ruby slippers, Toggle to the top. Имам първите два, бяха едни то първите ми Есита и много ги обичам. Спо-дребен брокат, но също много красиви, са Ring in the bling, Scarlett O Hara.
Сигурна съм обаче, че съм виждала и подобен Golden Rose, трябва да поразтърся за номера.
Това намерих, номер 210
http://www.goldenrose.com.tr/en/product/365/nails-nail-lacquer-e … ne-nail-lacquer/2

Последна редакция: пт, 27 ное 2020, 11:17 от margolotta

# 479
  • Мнения: 541
С голямо разочарование, пак съм с къси нокти..... Раздвои ми се единия и се обели ужасно, препоръчайте ми най-хубавия заздравител моля Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт