Карбовски и Мегз?

  • 11 912
  • 149
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: X
Нали й се води работодател - дал й е възможност която е означавала много за нея и бъдещето й само дето първоначално е пропуснал да й обясни какво ще включват служебните й задължения.

# 136
  • Мнения: X
Нали й се води работодател - дал й е възможност която е означавала много за нея и бъдещето й само дето първоначално е пропуснал да й обясни какво ще включват служебните й задължения.

Глупости!
Той е бил готов да ѝ направи огромна услуга, давайки ѝ медийно поле за изява.
Защо е бил готов ли?
Ами защото тя му е давала аванси за нещо насреща. (освен ако Карбовски не е някакъв известен филантроп)
А междувременно, кокошият ѝ мозък ражда гениален план как да си спести гадната свирка, че и да изкяри малко медийна слава.
Дори може и планът да е бил в самото начало такъв - търси се подходяща жертва  за metoo и т.н.

Последна редакция: ср, 25 ное 2020, 20:05 от Анонимен

# 137
  • Мнения: X
А ние как точно разбрахме, че му била давала аванси?

# 138
  • Мнения: X
А ние как точно разбрахме, че му била давала аванси?

Ми за кво тогава?
За чий му е на Карбовски  Мегзиту?

# 139
  • София
  • Мнения: 6 235
Никакъв работодател не ѝ е. Предлага ѝ да си бъдат взаимнополезни, тя печели медийно време, той - секс.  Обаче на нея да я дават по телевизията и е на всяка цена и явно към момента други алтернативи за това няма и рязко започва да се чувства зависима от него... и изнудвана.
Карбовски ми е противен, но такива като Мегз се подиграват с истинскит жертви на сексуален тормоз.

# 140
  • Мнения: 4 041
Тя е искала да стане журналистка, и още повече - негов заместник, негов ученик един вид, и да прави предавания и интервюта по социални теми. И той й го е обещал.

# 141
  • Мнения: 1 005
Тя е искала да стане журналистка, и още повече - негов заместник, негов ученик един вид, и да прави предавания и интервюта по социални теми. И той й го е обещал.
Това е страшен виц .

# 142
  • Мнения: 36 479
Абсурдно е Карбовски да предложи на Мегз да бъде негов заместник. Той може да е простак, но е интелигентен. Ако действително е казал такова нещо, то е било само за да я примами. Странно е и че тя е решила, че е сериозно, както и че за нея е подходящо да прави предавания, които често са с тежка тематика.

# 143
  • Мнения: X
За това, че я е примамил не е виновна тя - предложил й е възможност която тя с радост е приела, но не й е споменал, че за да получи възможността която вече е предложил трябва да легне с него. А това, че тя не е била достатъчно умна да се сети, че за тази позиция той би могъл да си намери много по-интелигентен партньор също не е виновна. Глупостта не е престъпление все пак, не можем да я обвиним че не й достига iq, човек не си го избира това.

# 144
  • Мнения: X
За това, че я е примамил не е виновна тя - предложил й е възможност която тя с радост е приела, но не й е споменал, че за да получи възможността която вече е предложил трябва да легне с него. А това, че тя не е била достатъчно умна да се сети, че за тази позиция той би могъл да си намери много по-интелигентен партньор също не е виновна. Глупостта не е престъпление все пак, не можем да я обвиним че не й достига iq, човек не си го избира това.

и ти беше там, и си видеше записки как точно е станало...
тъй ли?

то пък трябва да си много умен сигурно, за да схванеш , че ще се иска нещо от теб в замяна
и Мегзиту да не е на 15 години?

# 145
  • Мнения: X
Не съм била там (за разлика от теб, когато си видяла че му дава ''аванси'' явно), изводите си ги правя въз основа на съобщенията, публикувани от нея и собственото й описание на случилото се преди това, все пак с това разполагаме като инфо, върху това си правим изводи.
Мисля, вече изяснихме, че никой не може да бъде обвиняван задето не е умен, нивото ни на интелигентност не зависи от нас. Видяла е чудесна възможност за бъдещето си, сграбчила я е, без да подлага на съмнение мотивите на Карбовски, защото може би е искала да повярва, че всичко е такова каквото й го е представил на пръв поглед (то всъщност така го описва и тя, де, няма нужда да гадаем). Тук можем да я обвиним в безкритично мислене, липса на себерефлексия, откровена наивност и глупост, но пак да повторя това не са престъпления. За злоупотребата с власт, обаче, не съм толкова сигурна.

Последна редакция: чт, 26 ное 2020, 00:05 от Анонимен

# 146
  • Мнения: 3 589
+1
 
Утре ще вляза в магазин за обувки, ще видя хубави ботуши на 50 лева, а лелята на касата ще иска да ми таксува 200 с думите "Ееее, кой ти е крив, че си тъпа, да се вържеш, такъв ботуш кой ще ти даде за 50 кинта".

Някои тук май защитават лелята на касата.

# 147
  • Мнения: X
+1
 
Утре ще вляза в магазин за обувки, ще видя хубави ботуши на 50 лева, а лелята на касата ще иска да ми таксува 200 с думите "Ееее, кой ти е крив, че си тъпа, да се вържеш, такъв ботуш кой ще ти даде за 50 кинта".

Някои тук май защитават лелята на касата.

В грешка си нещо.

Всъщност тук ни се разказва една история за ‘‘покупка на ботуши и алчна леля-касиерка‘‘.

Трябва да сме много тъпи тук, за да си правим изводите както цитирам anie 11

‘‘...изводите си ги правя въз основа на съобщенията, публикувани от нея и собственото й описание на случилото се преди това, все пак с това разполагаме като инфо, върху това си правим изводи.‘‘

Единствено можем да преполагаме и двете страни.
Така, както няма доказана вина на Карбовски, така няма доказано и прегрешение от негова страна към въпросната силно компрометирана личност.

Така че, разкази за ботушки орт 50 на 200 лева или за поискани свирки, са си разкази и нищо повече.

# 148
  • Мнения: 3 589
Тук не е съд да се доказва вина и да събираме доказателства. Да си предостави версията, ще я разнищим. Дотогава нищим с каквото разполагаме.

Може пък ти да си в грешка, не аз.🙂
Вълкът кожата си мени, нравът - не. Никой не може да ме убеди, че е станал по-почтен и свестен, отколкото преди двайсет години. Ако съдя от предаванията, даже е станал още по-циничен и по-долен. Ако това е възможно и има накъде.
Толкова от моята свидетелска скамейка.
Оставям казуса в ръцете на защитата (му).

# 149
  • софия
  • Мнения: 25 456
Да не приемаме измислиците-премислиците на МегЪз, не означава, че смятаме, че Карбовски е бял и добър. Просто не тя е тази, която може да бъде лице на подобна кампания. Както някой вече писа, тя е подигравка за жените, които наистина са имали подобен проблем.
Тя, която публично наричаше женен мъж, "мъжът ми", тя, която ходеше в съдебна зала "за подкрепа", където е законната съпруга, тя, която сама си лепи бележки по джипа, за да внуши, че е гадже на сина на Доган, тя, която си разфасова джипа, защото не може да плаща вноските, тя, която има не-знам-си-колко фирми, за да точи ДДС, тя, която на 20+ г. се научи да диша през носа във ВипБрадър, тя, която.... Има още хиляди смешки с тази измислена героиня от Раковски.
Айде стига величаене на плоския мозък и наглостта! Опошлява и обезценява всяко нещо, до което се е докоснала.

Последна редакция: чт, 26 ное 2020, 08:36 от zvаnchе

Общи условия

Активация на акаунт