Образователен Говорилник - тема 9. Дзънннн!

  • 16 647
  • 757
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 6 664
Ох, че хубаво, бързо казвай къде работиш, да дойда и аз там да работя! Joy

# 721
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 727
Сега ми кажете какво купуват в това Джъмбо.
Нищо, аз само плащам. Но вярно че е като долар стор, същите неща съм ги купувала от там.

И аз искам работата на Бърди. Ще участвам във всички курсове, само няма да меся.

# 722
  • София
  • Мнения: 5 252
Аз да върна към онлайн състезанието и на мен ми стана странно. Лично аз ще платя да участва и ще гледам реално какво е показала. Не ме интересуват резултатите за момента. Сигурна съм обаче, че доста родители ще "помогнат", което според мен ще обърка децата. И какво, че имат максимален брой точки? Simple Smile

За мерките съм ужасена, пълна пародия. Покрай мен се организират "колективи" за гледане на деца, което обезмисля мерките.
Лекарите изнемогват, масови напускания, страх.. Sad

# 723
  • В офиса
  • Мнения: 4 008
E добре, защо да помагат? В смисъл кой какво ще спечели? На предното състезание, ЧХ май беше, не даваха медали на онлайн участвалите. Аз се чудя моите да ги записвам ли, номер 2 бих, номер 3 все още не знае, че е зле по математика и не искам да го разбира, силно се колебая дали да запиша номер 4 с 1-ви клас, щото тя пък е добра, но също още не го знае.

Бърди, много корпо ми идват на мен тези мероприятия, добре че при нас не са се сетили. Със сигурност е забавно, но не е моето нещо.

# 724
  • София
  • Мнения: 17 259
Тинк, аз на живо никога не ходя Joy Същата съм и аз, много ми е корпоративно и не обичам. Аз и сега не ходя, щерката участва Simple Smile

# 725
  • София
  • Мнения: 5 252
Абе питах детето, което рече- от сега ти казвам, че искам да ме запишеш на всички състезания, каквито има. Онлайн за мен няма смисъл, но ще го оставя да си троши главата и да видя какво може.
И условията ще имам, че на някои състезания не ги публикуват веднага. Сумата и без това е символична. Освен това ми е интересно вкъщи, на спокойствие, как ще се справи.
Иначе темата се пълни бързо, та няма да я докараме до Коледна, та може да е нещо от рода на - ЧУ Говорилник- Шарани да има Grinning (Закачливо, не че сме рибки )

# 726
  • София
  • Мнения: 16 175
Малкия ми син се яви на AP онлайн през май, с камера, и според мен ако организаторите наистина внимават какво правят, децата може сами да се явят на математическото състезание, без помощ от родител.

Последна редакция: пт, 27 ное 2020, 07:39 от Sharky*

# 727
  • софия
  • Мнения: 4 985
На нас от работата ни организират онлайн социални активности -тренировки, рисуване, тази вечер беше готвене на бисквити с Ваня от Ванила китчен. Щерката гледа, слуша, мачка, аз пекох, не мога да ви опиша как мирише къщата - ябълки, карамел, орехи, ядки, малеййй, Коледа дойде Joy
Обичам аз такива неща. Бих месила, пекла, украсявала.... с кеф наистина. Обаче последващото чистене ме отказва форевър! . Допреди две години що торти правех и декорирах - някой има р.д и аз правя торта. .... Голяма забава беше, пък и действаше разтоварващо и свежо Simple Smile  (макар и скъпо)  Вече голямата щерка пое щафетата.. Трябва да видя дали имам снимки от мналогодишния рожден ден на малката. Каката остана специално с една седмица повече в Бг за да може да и направи мечтаната торта Simple Smile  Тя за разлика от мен държи да пече и блатовете...... Абе като пиша се усещам, че тез деца не са мои.....аз толкова да не обичам да готвя! Въпреки, че покрай извънредното от март месец нещо се пренастроих и не ми тежи така както преди

Джъмбо? Не, мерси. Това е наказание. Еле пък като бяха малки децата. Веднъж имах огромното неблагоразумие да вляза с тях вътре. Кошмар.... ми те излязоха по-разстроени отколкото влязоха. Хем им накупих някакви глупости дето искаха, ама нали не съм купила ВСИЧКИ глупости дето искаха.... мани мани

Преди три години отидох целенасочено да купя украса за парти. Егати украсата - 80 лв. и гледам гледам - хартийки, цветни.... мани бегай, не ща там!

# 728
  • Мнения: 194
Майки и бащи, родители (защо на бъдещето ваше, вий удряте шамар), наслаждавайте се на този приятен работен ден Grinning

# 729
  • София
  • Мнения: 1 751
я, за още настроение си послушаме оригинала https://www.youtube.com/watch?v=eSsSw2C2J24 - след 50-тата секунда (макар че мен ми става толко мъчно за детството, кат зяпам старите златни филми)

# 730
  • софия
  • Мнения: 4 985
Mмного обичам филмите от детството. Ама сега, с отварянето на линка ит Миленита,  с голяма изненада установих, че носталгията  седна до мене
Навярно остарявам осезаемо ... ем, каквотo такова Simple Smile
Хубав ден ви пожелавам, отлитам да пробвам наново стоте задачки от вчeра, дано се случат гладко.

Последна редакция: пт, 27 ное 2020, 10:22 от Амели

# 731
  • София
  • Мнения: 6 664
я, за още настроение си послушаме оригинала https://www.youtube.com/watch?v=eSsSw2C2J24 - след 50-тата секунда (макар че мен ми става толко мъчно за детството, кат зяпам старите златни филми)
Любим! Познавам човека, изиграл Женя.Sunglasses

# 732
  • София
  • Мнения: 1 751
Mмного обичам филмите от детството. Ама сега, с отварянето на линка ит Миленита,  с голяма изненада установих, че носталгията  седна до мене

нали, и аз така, 1:1

Любим! Познавам човека, изиграл Женя.Sunglasses

Предполагам и на двете ви, а и не само, ще е интересно да ги видите (ако не сте) 30 години след снимането на филма: https://www.youtube.com/watch?v=L1xhIHFshW4 Попандов разказва инетерсни неща. Еееех, м...а му и живот 'начи.

# 733
  • Мнения: 5 868
Mмного обичам филмите от детството. Ама сега, с отварянето на линка ит Миленита,  с голяма изненада установих, че носталгията  седна до мене

Ха, аз съм си пуснала една плейлиста от Спотифай с хитовете на 90-те. Действа зареждащо.

# 734
  • София
  • Мнения: 7 276
Аз - много сериозно смарънгясана заради детето, което за пореден път е с изключително лош резулат по английски език. Само да се прибере Rage

Общи условия

Активация на акаунт