Декемврийското детенце има мама с коремче!

  • 12 319
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 381
Изследванията важат 15 дни.Ако не са минали и ти ги дадат от старата ясла отиваш с тях в новата иначе нановооооо Confused

# 16
  • Мнения: 166
Добро утро, мами!  bouquet
Райче, и аз първо теб да поздравя - много сте мили и сладки! Изглеждаш спокойна и сигурна в себе си - поздравявам те за смелия живот, който си избрала! Аз също покрай вас се запалих за второ, ей така импулсивно, без много да му мисля. Но нямам кураж да го направя съзнателно! Поздравявам отново с много обич всички наши бременни мами! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Асе, пожелавам ви бързо оздравяване! Ние, за щастие, не сме имали такива вирусни неприятности и съответно нямаме практика, с която да мога да ти помогна по някакъв начин.  Sad Пращам и на двама ви по една топла прегръдка! Hug
Даничка, видя ли че вълците в яслата са ги изяли! Много се радвам, че Марио е бил добре и всичките ти притеснения останаха без основания! Хайде успех и днес! Praynig
Йоанче, много кофти ми се виждат лелките при вас. То не бяха дискриминации, то не бе чудо! В тоя случай, ако верно имаш познати, май това е по-доброто решение. newsm78

Аз пък отивам да си направя нова страница с албума от морето. Снощи дадох и третата лента, но ще ви я взема утре да видите каква съм красавица с пъстра коса! Тогава ще говорим на кого прилича прекрасната ми Диля! Joy

# 17
  • Мнения: 2 657
Супер,зна4и няма да се налага да пускам нови Wink

# 18
  • Мнения: 2 567
Наздраве с кафето и от мен!
Деси, хубава изненада, да я караш със здраве  Grinning
Дани_л, а какви всъщност са били доводите на зъболекаря, че да научиш Марио на биба?  Rolling Eyes
Раичка, много сте сладки, хиляди благодарности на Смайли, че ни пусна снимките  Heart Eyes
Как са МКП и Ванеса? Много ми лиспва че не пише тук...

# 19
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Ася като се върнахме от морето Габи много дрискаше и педиатъра изписа едни хомеопатични перлички в опаковка като Хамомилата, но в синьо. С 5 перлички на един прием и пресякохме дрискането. Ако те интересува веднага ще проверя името и ще ти го напиша?

# 20
  • Мнения: 772
Здравейте,
Янче, благодаря, че си поела пускането на темата, и аз одобрявам заглавието! и всъщност започвам да се замисля дали да не предприема по-сериозни постъпки да се присъединя към компанията Heart Eyes Пуснах ти мейл със скрипта, за да добавиш и списъка, когато можеш.

Аса, дано Вико е вече по-добре, че си е явно доста гаден този вирус!

Чували ли сте нещо за новия детски клуб Гардже мое в Лозенец? (на улуица Горски пътник 48, ама аз нещо не се сещам къде е това така от раз)

# 21
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Маймунке ето да се ориентираш
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=6f981d3a88b4d3eae8441e5057c286 … x=0&start.y=0

# 22
  • Мнения: 6 390
Здрасти банда  Grinning

Деси
честита нова кола и от мен  Party безаварийно да си я ползваш  Wink

Райчка,
страхотни сте  Heart Eyes Grinning Hug

Ех Казабланка  Whistling Мартин все ме питаше пак ли бяхте на Тропикана  ooooh! Mr. Green
Как са МКП и Ванеската  Party
Смайли
за малко да дойдем  Wink ама на... пропуснахме Crazy Grinning

Кристинке
чакаме още плодородни новини, нали знаеш  Wink Grinning

Асе
и аз съм за сериозната диета  Peace

Йоанке
стискам палци да оздравее бързо малката буболечка Grinning

# 23
  • Мнения: 1 568
Здрасти и от мен!

Решила съм да водя Дара днес в зоопарка. Ако на някой му се идва, ние ще сме там след 16.30. Звъннете!

Шоши, Милена, Ванеса и баба й са добре. Милена е поотслабнала, казва, че е от зор. Никъде не е почивала лятото, сега е в отпуска, защото бавачката им е заминала на море  Crazy Ванеса е порастнала много, щурее като всички останали. Хайде ако се видим пак до края на седмицата ще ти ги снимам да им се порадваш  Hug

Маймунка, бях чула само за този клуб, ама не знаех нито как се казва, нито къде е. Много смешно име  Joy Сега като се развали времето пак ще сме всеки ден по клубове сигурно  Confused Ще ги научим пак кой къде е и как се казва  ooooh! Сега смятам да използвам хубавото време максимално и да се веем по паркове и градинки.

Люска, аз също съзнателно се дърпах да бременея, ама ме издебнаха ... баретите били тренирани да целят точно ... такива ми ги разправя бат Румбата  rotfImbo Иначе на мен ми се ходи по дискотеки, много ми е мъчно за тренировките и може би ще ги продължа с по-малки натоварвания, гледам си жално рокличките в гардероба дето другото лято няма да ми стават  Cry Вчера като видях Раичка малко ми се изправи косата ...  Ама хайде... от мен да мине  Mr. Green Дано всичко е наред ...

Ааа Деска, да не забравя и аз! Честит автомобил! Лека и безаварийна!
Аз още се чудя дали да карам курсовете, а колата ми ме чака на паркинга отдавна  ooooh!

# 24
  • София
  • Мнения: 3 630
Виктор, май вече оздрявя, не е акал от вчера вечерта
Диетата той сам си я направи, пие все още само чай от шипки, и мисля да го изчакам сам да си поиска да яде
Само дето се набутах за Хуманата, лечебно мляко и сок на Хипп, изобщо не ги помириса направо се втресе като му ги поднесох

Раичка, да го нагушкаш и нацелуваш по дупето малкия Калоян, пу-пу-пу, много е сладък Heart Eyes

Честита кола на Деси, безаварийно да си я ползваш Grinning

# 25
  • Мнения: 6 390
Бат Румба да не е трениран снайперист  Wink Mr. Green
Точно ще затваряте астралния кръг със всички земни знаци  Wink Whistling Mr. Green

# 26
  • Мнения: 166
Баси, нищо не става с тоя албум. Регистрирах се наново, но ме пуска само да разглеждам! В собствената си страничка! Въобще не ми дава достъп и все едно потребитеско име и парола не съм вкарала! Дайте, моля ви, някой друг адрес за снимки, ако може пак на кирилица, щото "латиницата" ми е на средно ниво.. hahaha
Деска, все забравям да ти честитя "бу"то, но нали и без това днес ще го плащат и все едно ти е от днес. Wink
Смайли, направо ме е страх да влизам, ша знайш! Shocked То наистина много заразно стана вашето заболяване... И аз сега се ослушвам като глухо магаре за гостите от Червен бряг.. Да знайте, ще носите пълна отговорност, ако забременея, защото ще е от самовнушение! Joy

# 27
# 28
  • Мнения: 2 567
Преди малко разбрах, че днес Кристините празнуват, та:
Криси, честит имен ден! Hug Да ти е живо и здраво името, да бъдеш все така всеотдайна към добрите душички, на които помагаш от сърце!  Heart Eyes
Смайли, мерси, снимай ги да видим.  Grinning

# 29
  • Мнения: 6 390
Kristinke
честито и от мен   
bouquet   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт