Защитете своята кожна бариера с хидратиращите продукти CeraVe

  • 6 669
  • 317
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 99
Да, съобразявам се с типа на кожата си при избор на продукти.
Най-важните стъпки, за да бъде красива и защитена, са добро почистване, хидратация и подхранване.

# 256
  • Мнения: 5
Как да предпазим ръцете си при честото миене, дезинфекция и употребата на ръкавици?

Естествената бариера на кожата на ръцете съдържа липиди, наречени още серамиди, предпазващи повърхността, като поддържат естествената влага в кожата. Честото миене на ръцете, дезинфекцирането и употребата на ръкавици могат да доведат до загубата на серамиди, да изсушат ръцете и да нарушат кожната бариера. Хората с вече съществуващи дерматологични състояния на кожата може да изпитат влошаване на симптомите и допълнително изсушаване

Съветите на CeraVe
1. Мийте ръцете си с нежен почистващ продукт, който не съдържа сапун и парфюми.
2. Нанасяйте често хидратиращ продукт с 3 есенциални серамида за възстановяване на кожната бариера.
3. Търсете продукти, които съдържат овлажнители като хиалуронова киселина и глицерин.

# 257
  • Мнения: 301
Винаги се съобразявам с типа на кожата си при избор на продукти. За да бъде красива и защитена кожата се нуждае от почистване и добра хидратация.

# 258
  • Мнения: 5 362
Винаги се съобразявам с продуктите, които купувам за мен. В момента кожата ми е по-суха, затова залагам на силнохидратиращите  кремове за тяло.

# 259
  • Мнения: 311
Винаги купувам продукти, предназначени за моя тип кожа. Смятам, че най-важна е хидратацията

# 260
  • Мнения: 890
Съобразявам се изцяло с типа на кожата ми. Тя е изключително суха и чувствителна.

# 261
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Кажете ни дали съобразявате продуктите, които купувате, с вашия тип кожа?
Избирам продуктите, спрямо моята кожа. Тя е много чувствителна и реактивна, дори към продукти за този тип кожа. Търся, докато намеря "моят" продукт.
От какво смятате, че кожата ви се нуждае най-много, за да бъде красива и защитена?
Постоянна хидратация, добро почистване, превантивни грижи, за да се избегнат проблеми.

# 262
  • Мнения: 2 739
Старая се да  си купувам продукти за моят тип кожа - суха и чувствителна.
Кожата ми се нуждае от добра хидратация,за да изглежда добре.

# 263
  • Мнения: 684
Моята кожа е суха и имам нужда от хидратиращи продукти

# 264
  • Мнения: 5 128
Включете се в дискусията на CeraVe!
Кажете ни дали съобразявате продуктите, които купувате, с вашия тип кожа? От какво смятате, че кожата ви се нуждае най-много, за да бъде красива и защитена?


Винаги избирам продуктите, които купувам, с моя тип кожа - конкретно за лицето е смесен тип, с омазняване в Т-зоната до нормална в останалата част. Съобразявам и възрастта си при избора на продуктите. Кожата ми се нуждае преди всичко от хидратация и подхранване, и ежедневно полагам усилия, с които да се "грижа" добре за нея Simple Smile

# 265
  • Мнения: 1 024
Винаги избирам козметика според моя тип кожа. Знам,че най-важното за кожата е почистване, хидратация и слънцезащитна!

# 266
  • Мнения: 343
Изцяло се съобразявам с типа кожа, който имам. Избягвам продукти с комедогенни съставки. За мен ключовото за да бъде кожата красива и защитена е добрата хидратация и слънцезащита.

# 267
  • Мнения: 6 936
Кажете ни дали съобразявате продуктите, които купувате, с вашия тип кожа? - винаги избирам продукти за суха и чувствителна кожа, каквато в моята.
От какво смятате, че кожата ви се нуждае най-много, за да бъде красива и защитена?- Кожата ми се нуждае от добти почистващи продукти и хидрарация.

# 268
  • Мнения: 118
Винаги се съобразявам с моят тип кожа ,избирайки и купувайки козметика. Според сезона наблягам съответно и на различни продукти, но със сигурност целогодишно държа на хубаво почистване, дълбока хидратация и слънцезащита.

# 269
  • Мнения: 1 965
Съобразявам ги, да, винаги купувам продукти за много суха кожа. Миисля, че се нуждае най-много от дълбока хидратация.

Общи условия

Активация на акаунт