Къванч Татлъту - минали и бъдещи проекти, партньори - 95

  • 26 085
  • 737
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 18 549
Привет в понеделник!

Благодаря ви за споделеното!! Hug
Фенче Kissing Heart за всичко! Hands Plus1 и аз искам да знам ако се появи румънски Секиз:))
Дива с удоволствие те прочетох!! Flowers Hibiscus
личи си, че доста те е вълнувал поредния прочит на този сериал легенда.
малко ти и завиждам..... колкото и да го обичам, не ми се преживява болката, която ми причинява гледането от един момент нататък....


Искам нещо ново... чакам Арман и неговото приключение Hearts
за съжаление никакви новини не намирам Worried...но и това ще дойде!
обичам Башак да е активна в ИГ....а и тя се умълча. Pensive
Миналия ден направих един обзор на темите в подфорума....
почти във всички има актуален проект или актьорите са активни с нещо.
Та нормално нашата тема да е малко тиха....

Рускините са споделили , че ДК започва по тяхната интернет платформа www.ivi.tv
КСШ-прави финал на телеканал Продвижение
https://vk.com/love_kivanc_tatlitug?z=video-39664475_456242357%2 … cb770%2Fpl_post_-
39664475_676135

................


Успешна нова седмица!
Пожелавам и хубави новини!! Flowers Four Leaf Clover

Последна редакция: пн, 11 яну 2021, 12:47 от Airra

# 496
  • Мнения: 27 196
Айре Hug
Най активни са у Вратата изписват я за дни.  Но сериала скоро ще свърши.
Фокс засега си затварят очите явно имат договорки но рейта е зле.
Турските зрители вместо ашк и романтика предпочитат психарии.

Не знам кво харесват и на дъщерята на писланика . Не го гледам чета че е бая зле от към сценарии.
Радвам се че главната не я лепнаха на Ча и си има проект.

Джан Яман италианките са луди по него . Щурмуваха хотела и глоби.

Ще има развитие за Арман ,само трябва каста да обяват . НФ кво се мота или ги пази в тайна. На Пера Палас се чудим какво става ? Няма инфо ,само слухове.

Брех режисьора на Йешилчам се е раздвижил и е качил в сторито проби на костюми. Ама главният пак липсва и всеки пита нерде е ?
Ще бъдат с костюми и бомбе шапки .

Фен ,така е  МанИкени ама си го могат. Отвътре им идва да играят. Нема други след тях такива успешни. Късмета е важен Wink

Последна редакция: пн, 11 яну 2021, 14:43 от femmi2

# 497
  • Мнения: 2 503
Привет, Кивушки! Heart
Ето ме най - после и мен.
Скрит текст:
Хванала съм някакъв вирус - температура и гадене. Дано отмине скоро.
Годината ми пак започва "чудесно" . Blush

Според мен темичката ни си е доста добре, не е много тиха.
Спомням си, че е имало по - сухи периоди.
Скоро няма да е така. Simple Smile)
По времето на "Сблъсък" една тема се изписваше страшно бързо, скоро пак ще е така.
Аз съм много доволна, защото няма проект, а дискусията си върви.
Е, друго ще е да се коментира действащ проект, но още малко търпение. Hands Pray

И на мен ми се гледа нещо новичко.
Колкото и да харесвам даден проект, при следващо гледане я няма тръпката от първото.
Но това не ме спира да се връщам към стари проекти, разбира се.
Просто сега не съм на такава вълна.


Знаех си, че като ме "няма", ще се появи някоя Кивова фотка.
Така и стана с новосподелената снимка на Къванч и Чаатай.
И двамата са много хубави! Heart Eyes

Как прекарвате дните си, момичета?
Радвате ли се на сняг? При нас е супер дъждовно, но до там...
Хубава вечер! Heart

# 498
  • Мнения: 18 549
Ирее
Скрит текст:
ухх бързо да ти минава!! Flowers Four Leaf Clover Hands Pray
Аз като пристрастена...си гледам периодично стари Кивови сериали, но определено феновете имаме нужда да го видим в ново амплоа.... сигурно и той:)) Е няма да е като тв. сериал, всяка седмица, но пак ще е вълнуващо!!
Иначе времето е снежно-дъждовно, да вземе да се появи някоя нова фотка на Къванч, че да внесе малко слънце!! Grinning

Феми, е има раздижване при вас:))
за това- кой какво харесва и гледа...за всеки влак си има пътници и всеки с вкуса си...Wink
ти видя ли, че постнах хороскопи, нали ме беше питала....

от фотографа на АЯ



.............................
ПОСЛЕДНО ЛЯТО
Епизод 1
превод: Melek team
https://cloud.mail.ru/public/Ak5q/ko24QKeHs

лека вечер.

# 499
  • Мнения: 3 087
Нося новини

# 500
  • Мнения: 18 549
Пепи , браво!! Hands Plus1

https://twitter.com/birsenaltuntas1/status/1348718786053083147

Сниките започват на 30 януари.
Партньорка на Къванч ще бъде Йозге Йозпиринджи, в сериала ще се казва Дефне. И тя ще е в главна роля.
https://www.tv100.com/kivanc-tatlitugun-partneri-belli-oldu-haber-533845
Гледах я в Една жена, много добра актриса е!!


Май не случайно беше на гости у КБТ, когато се събираха преди НГ и също бяха на РД на гаджето й-Бурак Яманатюрк! Wink

Последна редакция: пн, 11 яну 2021, 22:16 от Airra

# 501
  • Мнения: 27 196
Тъкмо идвах с новината.
Доживяхме инфото и да разберем партньорката. Йозге Йозпиринджи е  добра но външно не ме кефи. Прилича ми на Майкъл Джексън . Сори не се засягайте ,но исках по горещо маце.
Е като няма да е любовен ще преживеем Йозге.
Гледала съм я Йозге Йозпиринджи бива я като актриса.

Познах ли а ? Звездите не ме подвеждат.
Ся чакаме и снимки .

Айре така е всеки си има вкус и предпочитания.

Да видях прогнозите  Мерси.
Не разбирам много от тях но ми е любопитно .
Отдавна не съм слушла и мяркала една рускиня астроложка. Добра е не се сещам за името беше женена за един добър колега ,но почина.

Последна редакция: пн, 11 яну 2021, 23:07 от femmi2

# 502
  • Мнения: 2 503
Мммм, благодаря за новините, дружки! 🌺
Радвам се, че снимките започват,най - после! 🥳🥳🥳
За Йозге не знам какво да мисля. Не съм я гледала никъде, не ми допада външно. Не очаквах да бъде точно тя, но ще ѝ дам шанс, разбира се.

Няма да тръгвам с предубеждения. ☺

# 503
  • Мнения: 18 549
Мммм, благодаря за новините, дружки! 🌺
Радвам се, че снимките започват,най - после! 🥳🥳🥳
За Йозге не знам какво да мисля. Не съм я гледала никъде, не ми допада външно. Не очаквах да бъде точно тя, но ще ѝ дам шанс, разбира се.
Скрит текст:

Няма да тръгвам с предубеждения. ☺
Ире Kissing Heart
И аз въобще не очаквах да е точно тя....но продуцентите са преценили, че е подходяща за ролята.
ще цитирам едно мнение от ФБ....

също не я намирам за кой знае каква красавица...но е много добра актриса!
Очаквам и мъжкия каст!!!

Феми, по-добър медиум си Wink : ))

лека...Nature Stars

# 504
  • Мнения: 8 770
Няма нужда от принцеси важното да е талантлива,а Йозге е невероятна актриса наистина и в комедията и драмата е много добра бяха и чуден тандем с Буура
Честито да ни е къзлар! Аз съм доволна поне няма да я носи на негов гръб щото и това можеше да го има Simple Smile

# 505
  • София
  • Мнения: 548
Здравейте момичета! Разочарована съм. Сюжета не ме грабна, партньорката пък-хич. Тази, ми е по ужасна и от моята "най-любима" Джемре. Не, благодаря! За сега смятам да пропусна този сериал. Лека вечер!

# 506
  • Мнения: 4 642
.

        Ей, че  си крайна, Маркито! Защо отсъждаш така категорично само по външни данни! Аз харесвам Йозпиринджи. Има много приятна, съвременна визия и е много добра актриса. В "Една жена"  изпълни ролята на измъчена от живота жена. Но в приятната комедия с Бурра Гюлсой бяха страхотни.  Аз съм доволна от избора. Талантлива актриса с некукленска външност!
         В първото съобщение преводът така го разбрах, че чак през 30 г. ще се снима. Докато ми се заредят неврончетата в главата вече получих отговор от Айрич.

         А темата съвсем не е нито постна, нито суха! Напротив. Пък и нека си вървят нещата  както си дойде. В смисъл кой, когато има какво да сподели.

         Лек сън и добро утро!

         Ще  избързам с кафето:


                   

# 507
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
Привет, момичета!💖
Нека да ви се случва само това, което ви е важно и нужно.
Благословен вторник!



Хубав ден💖
Благодаря за споделеното!
Благодаря на вестоносците! 🌸🌸🌸
Започването на снимките си го очаквахме, актрисата в партньорство ме изненада изключително приятно!
Прекрасна е Йозге, много я харесвам.
Мисля, че би се вписала идеално.

# 508
  • Мнения: 18 549
Привет!! Hug


Орси Hug разсмя ме с тая 30 година:))
И аз много харесах Йозге в Една жена.

Диде HugHands Plus1

хубава новина от днес>
Знаете за делото на Къванч и счетоводителя, който го беше измамил с пари/укриване на данъци/  и изчезнал Rage
Днес съдът постанови присъда по делото, в което актьорът Къванч Татлъту беше обвинен в „нарушение на данъчното процесуално законодателство“.
В резултат на срещата, на която самият Къванч не присъства лично (той беше представляван от адвокатите си), съдът постанови оправдаване на подсъдимия. Според съдиите- прокуратурата не може да представи доказателства, че той е извършил престъплението, в което е обвинен. По този начин Къванч Татлъту е напълно оправдан.


Алинка Kissing Heart а мен приятно ме изненада, че много харесваш новата ни колежка! Blush
една снимка от купона в дома на КБТ, на горния ред са Башак и Йозге, в момента е с такава по-къса прическа.


и готино гифче

# 509
  • Мнения: 4 642
.........
Прекрасна е Йозге, много я харесвам.
Мисля, че би се вписала идеално.


               Алинче, стана ми много приятно от споделеното мнение! За себе си съм усещала, че на Къванч по-му допадат партньрки с  одухотворена външност. Разбира се не грозни, но одухотвореността да взима превес над останалото.  Да не са тежки красавици. Защото красавиците не че не притежават одухотвореност, но тя минава на втори план, сякаш.  Нещо подобно съм споделяла и за брачната му половинка Башак, и за Ойкю/Джемре!  Не знам дали успявам да предам усещането си!?  Особето Ойкю - по-подходяща Джемре едва ли би била възможна. Особено за образа, а и визията на Кузей! 

            Гледам прогнозата - до края на януари  под и около нулата.

            Опитах се да пусна едно видео с Къванч как пали камината. Но не успях. Айри, постът е твой, № 648, тема 76, стр. 44 от 15,11.18г. Ако не те затруднявам пусни го вместо мен! Благодаря ти предварително!

            Докато се опитвах с видеото, Айра и тя споделила същото мнение!

Общи условия

Активация на акаунт