Можем ли да готвим здравословно с мазнина? Опитайте Hosso!

  • 13 069
  • 708
  •   1
Отговори
# 180
  • Пловдив
  • Мнения: 1 360
Съдържа омега-9. Бих направила баница с него.

# 181
  • Мнения: 1 622
Че не се просмуква в продукта при готвене.
Пиле с ориз.

# 182
  • Мнения: 675
Впечатли ме изчистеният му състав , това ,че не пуши , използва се при високи Температури и разбира се придаването на златист загар 😋✌🏻
Първо бих го пробвала при приготвянето на Риба.

# 183
  • Мнения: 667
Запазва полезните си свойства дори и след термична обработка! Храната има натурален вкус, запазва вкуса си дори след високотермична обработка!

# 184
  • Мнения: 6 013
От известно време вкъщи се подвизава  слънчогледовото олио Hosso .

Към момента съм го използвала за пържене и за замесване на тесто.

Подходящо е за овкусяване на салати и за дресинги, но аз не съм го тествала за подобни. Между другото, майка ми преди години винаги овкусяваше салатите с олио и някак си имаха по - различен вкус от овкусуна салата със зехтин. Откакто заживях сама, започнах да използвам само и единствено зехтин и така до днес. Трябва да експериментирам с олиото на Hosso.

Слънчогледовото олио загрява бързо и не се пени като други подобни продукти.

В днешната ми рецепта ви представям идея за Пържени кюфтета от свинска кайма с картофки от целина.

Пържени кюфтета с картофки от целина




# 185
  • София
  • Мнения: 666
Това, което ме впечатли е, че не пуши. Бих замесила тесто и изпържила мекици за всички.

# 186
  • София
  • Мнения: 371
Най-много се впечатлих от полезните свойства и това, че може да се използва при високи температура. Бих направила и салата, и основно.

# 187
  • Мнения: 360
Харесва ми  че запазва полезните си свойства дори и след термична обработка и е богато на Омега-9 и витамин Е. Бих приготвила картофки .

# 188
  • Русе
  • Мнения: 686
Тъй като не ползвам животински мазнини , а зехтина придава по-специфичен вкус  винаги ползвам слънчогледово олио за готвене. Това ще е едно отлично решение на мои Грабва ме това ,че може да се готви с него на по - високи температури. Първото, което ще сготвя е пилешки филенца с пармезан и задушени картофи с мащерка.

Последна редакция: нд, 29 ное 2020, 17:08 от BOSS SAMORAI

# 189
  • Мнения: 521
Най-много ме впечатлява това, че съдържа Омега-9 и витамин Е.
Първото ястие, което бих сготвила с него е задушени зеленчуци. Blush

# 190
  • Мнения: 451
Харесва ми , че е богато на Омега-9 и витамин Е. Бих приготвила риба, за да го опитам.

# 191
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Харесва ми изчистения състав.
Бих изпържила картофки.

# 192
  • Мнения: 97
Спечели ме,че не пуши. Бих си приготвила пържени картофки.

# 193
  • Мнения: 172
Най-силна впечатление ми направи това, че не пуши при готвене и второто нещо, че не съдържа ГМО

# 194
  • Монтана
  • Мнения: 694
Впечатли ме с това, че запазва полезните си свойства дори и след термична обработка и е богато на Омега-9 и витамин Е.Бих сготвила любимото пиле с ориз.

Общи условия

Активация на акаунт