Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Хубава или умна?

• 4 572
  • 165
  •   1
Отговори

Анкета

Какво ще избереш за себе си? Магията действа една година.

Опции:

# 135
Абе пак се върти, суче и до мъже се стига Joy
Хубаво е човек да има смелостта и дързостта да прави каквото му е на душа....и да, на една по зряла възраст хората са по склонни да не правят компромиси със желанията си.

# 136
Judy, прочетох те, но така и не разбрах ако не е материално и не е духовно за каква точно подреденост говориш?! Някакво друго измерение ли си намерила.....
Не си прочела тогава. Защото съм го написала и е в цитата ти дори, болдвах го. Повече какво oа напиша от това?
Подредбата и щастието в живота не за всеки са само или дори преимуществено свързани с материални придобивки. Тези придобивки имат таван на щастието, което носят. Разумният човек е наясно, че има и други поводи за радост и щастие и знае какви са и как да си ги създаде. Както и как да се предпази от мъки и нещастие, доколкото те са плод на личното му поведение. А те често са такива.

Последна редакция: ср, 18 ное 2020, 13:34 от Judy

# 137
Другата фея ще дава ли пари? Че тази не дойде.

# 138
Judy, прочетох те, но така и не разбрах ако не е материално и не е духовно за каква точно подреденост говориш?! Някакво друго измерение ли си намерила.....
Не си прочела тогава. Защото съм го написала и е в цитата ти дори, болдвах го. Повече какво са напиша от това?
Подредбата и щастието в живота не за всеки са само или дори преимуществено свързани с материални придобивки. Тези придобивки имат таван на щастието, което носят. Разумният човек е наясно, че има и други поводи за радост и щастие и знае какви са и как да си ги създаде. Както и как да се предпази от мъки и нещастие, доколкото те са плод на личното му поведение. А те често са такива.
Няма как да подредиш животът си така, че да ти е удобен завинаги. Човешките потребности се менят постоянно. Това, което ще те удовлетворява за тази една година, може би няма да те устройва след, като феята си вземе дарбата.

# 139
  • София
Кога да бъде следващата промоция на феята - днес или в петък?

# 140
Да я дава феята тази промоция по-бързо, че настоящата не ме устройва.

# 141
Кога да бъде следващата промоция на феята - днес или в петък?
Ако ще дава пари, да побърза. И да ни сложиш линк тук.

# 142
Ако бяхте приятели на Клуни:
https://www.chetilishte.com/когато-джордж-клуни-дари-на-14-от-прияте/

# 143
Ако знам от кое ще се почувствам по-щастлива, бих избрала него. Ама не знам.

# 144
Не си прочела тогава. Защото съм го написала и е в цитата ти дори, болдвах го. Повече какво са напиша от това?
Няма как да подредиш животът си така, че да ти е удобен завинаги. Човешките потребности се менят постоянно. Това, което ще те удовлетворява за тази една година, може би няма да те устройва след, като феята си вземе дарбата.

Ако имаш акъл обаче, дори и само за година, шансовете ти да го направиш са доста по-големи, отколкото когато нямаш.
Човешките потребности са няколко базови, които са винаги налице - и за глупави , и за умни. Другото са модификации на темата.
И, това пак го обяснихме - като ти го вземат после тоз акъл, вече няма да усещаш какво ти е и откъде ти идва. Smile

# 145
Почвам отзад - напред. Няма такава жена, която да не харесвам. Затова пожелавам на всички жени да са и хубави, и умни.
Колкото до другото, избирам поне за година да съм умна, ама само докато си хвана ново гадже, за да не сглупя с избора. (Както споменах в друга тема, сини очи ме карат да си загубя акъла.) После може да си продължа да съм само хубава. Нямам проблем с това да не ръся акъл наляво-надясно. Joy

# 146
По-принцип нещо средно Simple Smile Според мъжете - хубава Stuck Out Tongue Winking Eye

# 147
  • София
Умна трябва...хубостта е до време и е относителна

# 148
Щеше да е по-интересно ако въпросът беше - хубава или слаба. Simple Smile

# 149
  • Montreal
Нямам доверие на критерия за красота на някоя съвременна фея да не вземе да ме напълни с ботокс, силикон и друга синтетика за да стана за смях за цяла година. Според анкетата само 65 човека са склонни да рискуват да се разхубавяват по чужд усет за красота. Твърде смели или прекалено отчаяни Smile

Общи условия

Активация на акаунт