Хубава или умна?

  • 5 230
  • 157
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 979
Тъй като съм сама с две деца, вече съм на средна възраст и с доста голям заем до пенсия, помислих и реших - ще избера да съм умна, с надеждата, бе за тази една година повечето ум ще ми помогне да измисля начин да си платя кредита или да си увелича драстично дохода, че да не ми тежи.
Тъй като не съм на 25 и сама, не разчитам, че хубостта би ми помогнала да си хвана чичко паричко и той да ми реши проблема с парите трайно.

# 31
  • София
  • Мнения: 38 476
Аз се замислих за момент над реалния ми живот и спрямо него ми трябват само пари. Акъл и красота си имам достатъчно.

# 32
  • Мнения: 11 566
Да питам- като изтече годината тиква ли ставаш?

# 33
  • Мнения: 7 690
Да питам- като изтече годината тиква ли ставаш?

Не, една Тиква в държавата е достатъчна.

# 34
  • Мнения: 24 467
Да питам- като изтече годината тиква ли ставаш?

Не, една Тиква в държавата е достатъчна.

Тя ще избере да бъде красива.

# 35
# 36
  • София
  • Мнения: 62 595
Ей, ама много умни се извъдихте, чак тиквите намесихте! Wink Аз пък, искам да съм хубава. Да се фръцкам насам-натам една година и да ми изпълняват всичките прищевки.

# 37
  • Мнения: 1 788
Хубава, цял живот ми се е искало, но съм достатъчно умна, за да знам, че това е природа. И ако тръгна да поправям, само ще стана за смях, както много други с пластични операции, екстейшъни и т. н.
Всяка жена иска да е хубава, вменено ни е от деца, от приказките, детските.

# 38
  • Мнения: 2 209
Умна, умна искам аз най-после.

# 39
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 666
Тогава феята ще се превърне във вещица! Wink
Е те тогава ще се разберем като хората! И аз съм Вещица. Ама не щото съм грозна, стара или бъркам отвари в казан, а защото съм Веща в много неща.... Пък съм и скромна... Joy

От хубава и умна - избирам Хубава. Искам поне веднъж в живота си да видя някой по-хубав от мен в огледалото. Чак на моменти се замислям съвсем лекичко, за гигантски кредит и множество пластични операции...
За другата - да е Хубава избирам също. Пък да видим на равен старт, кой кого ще отвее Hug

# 40
  • Мнения: 7 690
Хубавата може да погрезнее, ама умната да затъпее е доста трудно. Следователно е очаквано да искаме нещо константно, а не преходно, каквато е една външност.

# 41
  • София
  • Мнения: 9 532
И двете са преходни състояния според условието на задачата - продължават една година. Повторение няма.

# 42
  • Мнения: 39 285
Хубавка. И умна не съм, ама и не държа.

# 43
  • Мнения: 2 985
Умна в годината на чести локдауни би било по-добрия избор. Да станеш временно красива и да не можеш да го покажеш ще си е повече наказание Grinning

# 44
  • Мнения: 1 000
Измръзна ми с тоз акъл.

Общи условия

Активация на акаунт