Хубава или умна?

  • 5 217
  • 157
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 300
Представи си, че феята се появи пред теб и ти каже:
- Днес  има промоция, по случай петък 13. Каква искаш да си - хубава или умна? Имаш право да избереш само едно от двете. Срокът на действие на магията е 1 година.

И малко да усложня задачата - какво бихте избрали за друга жена, която не харесвате никак? Wink
Хубава, защото аз съм си умница; по-умна от това няма накъде. 🤣

# 16
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Ами хубаво тогава. Умна предпочитам да съм. Хубостта е до време.

# 17
  • Мнения: 24 467
Умна, умна. Никога не ми е бивало дилема туй. Винаги може повече. И никогаш не вреди.
Кат съм умна, сама ще се разкрася.
Ако не мога, ще знам какво да направя, че да ме харесат зарад друго.
Освен това като мине годината, няма да ми прави впечатление. Щот ще забравя какво е било, кога съм била умна.

# 18
  • Мнения: 3 876
Ами хубаво тогава. Умна предпочитам да съм. Хубостта е до време.

Ама Доня Черешова, според указанията, ти ще си умна само една година. След година умността изчезва. Ако избереш хубава, и хубостта ще отлети след година. Те. цялото условие тук е-само за година, не  гроб.
Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 9 513
Хубав въпрос.

Точно щях да си публикувам отговора и ми излезе съобщение за нов отговор в темата. Прочетох го и се оказа, че с Judy мислим еднакво. Simple Smile Все пак си пускам и моя отговор.
Ако съм умна, колкото и ще да съм грозна, ще измисля умен начин да съм хубава поне мъничко. Но ако съм хубава и тъпа, има опасност да се забатача в такива проблеми, които цял живот да си влача. Затова бих избрала умна. Пък и защо ми е красота със срок на годност една година? После да страдам за нея. А ако избера умна и след една година рязко затъпея, то няма и да се сещам, че някога съм била умна, така че няма да ми липсва загубеното. Категорично избирам умна.

# 20
  • Мнения: 12 722
Мда... и аз съм от тези, дето сме хубави И умни. Така че феята
Скрит текст:
да го духа
.

# 21
  • София
  • Мнения: 62 595
Тогава феята ще се превърне във вещица! Wink

# 22
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Ами хубаво тогава. Умна предпочитам да съм. Хубостта е до време.

Ама Доня Черешова, според указанията, ти ще си умна само една година. След година умността изчезва. Ако избереш хубава, и хубостта ще отлети след година. Те. цялото условие тук е-само за година, не  гроб.
Simple Smile
Докато съм умна една година, ще мисля как да остана умна и после, като изтече срокът.

# 23
  • София
  • Мнения: 38 413
Всъщност кой е казал, че едното изключва другото? Не си ли оставаме толкова хубави или умни, колкото сме?

# 24
  • Мнения: 7 690
Ще си пожелая да съм умна, щото по принцип съм  хубава. И скромна. Очевидно.

# 25
  • Мнения: 5 266
Бих казала "богата", но като няма такава опция.. За една година красива, а на човека, който не ме кефи - умен. Защото във Фейсбук хората често менкат една снимка с надпис: "Щастието е едно от най-редките неща у умни хора." Smiling Imp

# 26
  • Мнения: 40 725
Като се замислих, ако една жена е умна, ще избере красотата. За една година супер красота подкрепена с ум може така да задвижи нещата, че после да и е все едно как изглежда Wink
По тази логика и една красавица трябва да избере ума, за да постигне същото, само че няма да се сети Wink

# 27
  • Мнения: 24 467
Умната жена ще си намери как да е красива и без да е такава. За обратното - никак не е сигурно.

# 28
  • София/Севлиево
  • Мнения: 10 997
За себе си избирам да съм умна.Пък другата да хубавее колкото си ще...

# 29
  • Мнения: 19 821
Ще хвърлям чоп. Каквото се падне. Обичам предизвикателствата. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт