Отговори
  • Мнения: 13
Здравейте. надявам се да ми помогнете да нипиша есето pls.

# 1
  • Мнения: 4 002
Щом трябва да напишеш - седни и напиши, ние какво общо имаме?

# 2
  • София
  • Мнения: 9 522
Трябва да напишеш какво е онлайн обучението за теб, а не за непознатите майки. Като начало помисли конкретно по въпроса какво е то за теб? Смяташ ли, че е нужно и защо? Или го намираш за излишно и защо? Как те кара да се чувстваш? Успяваш ли да разбереш училищния материал? Какво от училищната среда ти липсва при онлайн обучение? Липсва ли ти изобщо? Какви плюсове виждаш в онлайн обучението?
Въпросите ми са ориентировъчни, за да ти дам някаква насока на мисълта.

# 3
  • Мнения: 13
Трябва да напишеш какво е онлайн обучението за теб, а не за непознатите майки. Като начало помисли конкретно по въпроса какво е то за теб? Смяташ ли, че е нужно и защо? Или го намираш за излишно и защо? Как те кара да се чувстваш? Успяваш ли да разбереш училищния материал? Какво от училищната среда ти липсва при онлайн обучение? Липсва ли ти изобщо? Какви плюсове виждаш в онлайн обучението?
Въпросите ми са ориентировъчни, за да ти дам някаква насока на мисълта.

Благодаря би много! Много ми помохнахте! Вече знам какво да пиша! Благодаря!

# 4
  • Мнения: 35 950
ние нямаме онлайн обучение, вие имате - ти какво мислиш за него?
също поговори със съучениците и приятелите си, може да ти хрумнат интересни идеи

# 5
  • София
  • Мнения: 38 419
Пишеш три причини за, три причини против, развиваш ги с по 3 изречения и си готов! 
2 изречения увод, 3х3 изречения изложение и 2 изречения заключение.

# 6
  • Мнения: 1 000
А то какво е? Как се чувстваш в училище и вкъщи? Осъзнаваш ли защо трябва да е онлайн?

# 7
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Колко много учителки намери онлайн

Общи условия

Активация на акаунт