Какво ще купя отново (3)

  • 80 460
  • 747
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 10 351
Сега, като ги видях се сетих, взимала съм продукти на Дермомед, нищо особено, даже не съм го запомнила като марка.

# 541
  • София
  • Мнения: 634
Меко биволско сирене, но не помня кой е производителя. Купих го в магазина на ул."Велчо Атанасов" - Редута - срещу Еконт. В този магазин се продават продукти от частни ферми и участващи във Фермерски пазари. Има много реклами и надписи по стъклата. Цените са добри, а продуктите са много видове, пресни и вкусни  - освен сиренето, купих и свински гърди по 9 лв/кг, кисело мляко "Кос" от Родопите и много вкусни кюфтета от конско месо.

# 542
  • Мнения: 35 106
Борих едно много упорито акне тези дни. Понеже не бях сигурна дали Акне аут ще подейства взех стартовия пакет. Много съм доволна! Вече почти няма следа от обрива.
За 2 седмици употреба сутрин и вечер се изчисти

# 543
  • Мнения: 10 201
Къде в София мога да намеря кисело мляко Ситово? Дано не е коментирано скоро и някой да се разсърди на питането, нямам възможност да изчета темата в момента.

# 544
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 790
Това намерих, но не знам доколко е актуално:        https://zemedelieto.bg/%D0%B5%D1%82-% … sp;    

# 545
  • Мнения: 9 515
В халите имаше до скоро, да. Хич не съм впечатлена. Киселото мляко не е кисело даже.

# 546
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 801
Заквасена сметана "Русчук". Нов продукт в магазина до нас. Дори в нета не успявам да я открия... До сега е най-добрата, която съм пробвала, а ползвам често.

# 547
  • Мнения: 183
Ползвали ли сте парфюмни капсули за пране ? Днес видях такива за пръв път. Казаха ми, че се ползват вместо омекотител.

# 548
  • Мнения: 729
Сладолед "Пъпеш" от Лидъл,много ми допадна.

# 549
  • Мнения: 10 201
Олеее, този сладолед колко го плюхме в лидлската тема миналото лято. Много химия, много захар...напъвах се да го ям някак, разреждах го с други храни, но баш кулинарите директно го изхвърлили.

# 550
  • Мнения: 3 417
Сладолед Солен карамел във фунийки  . Мога да го ям до припадък.
Видях , че има и в кутии.

# 551
  • Мнения: 25 571
Моля, уточнявайте и марката, когато хвалите храни, особено сладоледи. Да знаем в чий фризер да ги търсим, не за друго. Simple Smile

# 552
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 013
Сладолед Солен карамел във фунийки  . Мога да го ям до припадък.
Видях , че има и в кутии.

Соления карамел в кутии го открихме преди две години. При полседното намаление взех една кутия и още не съм го опитала, но четох, че не бил същият, и приятелят ми потвърди, че не бил като едно време Sad

# 553
  • Мнения: 8 937
Хубава темичка!
Замислих се какви продукти купувам отново.
От DM  редовно купувам :
-  крем за ръце с уреа /много ми помага  зимата, когато ръцете ми са сухи/;
- интимен душ-гел на Билка;
- кучешки солети за дъвчене;
- кучешки/котешки консерви;
- козметични продукти на Essence / но те могат да се купят и от Лили/. Напоследък вместо фон дьо тен купувам мус, много ми допада като консистенция. 

От Кауфланд много ми е любимо пестото. /Най-много ми харесва в сравнение с Била и Лидъл/.

От Лидъл пък редовно купувам консерви боб. /Те ми харесват най-много. За салата и дори за готвене/.  Грахът и царевицата на Лидъл също са много добри.

На първо време се сещам за това.

# 554
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Аз харсвам много сушените домати на Кауфланд. Какви ли не см пробвала, тези са ми най-вкусни. От ЛИДЛ взимам риба тон в зехитн или олио. Същ адски добра, цели парчета, хубаво месо, обилно зехтин. И много искам да похваля прясното сирене в кутии на ЛИДЛ - страхотно е, направо полудях по него. Напомня ми за Дунавия, но е много, много по-вкусно.

Общи условия

Активация на акаунт