Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Какво ще купя отново (3)

• 59 597
  • 545
  •   1
Отговори
# 540
Сега, като ги видях се сетих, взимала съм продукти на Дермомед, нищо особено, даже не съм го запомнила като марка.

# 541
  • София
Меко биволско сирене, но не помня кой е производителя. Купих го в магазина на ул."Велчо Атанасов" - Редута - срещу Еконт. В този магазин се продават продукти от частни ферми и участващи във Фермерски пазари. Има много реклами и надписи по стъклата. Цените са добри, а продуктите са много видове, пресни и вкусни  - освен сиренето, купих и свински гърди по 9 лв/кг, кисело мляко "Кос" от Родопите и много вкусни кюфтета от конско месо.

# 542
Борих едно много упорито акне тези дни. Понеже не бях сигурна дали Акне аут ще подейства взех стартовия пакет. Много съм доволна! Вече почти няма следа от обрива.
За 2 седмици употреба сутрин и вечер се изчисти

# 543
Къде в София мога да намеря кисело мляко Ситово? Дано не е коментирано скоро и някой да се разсърди на питането, нямам възможност да изчета темата в момента.

# 544
  • оттам, откъдето започва България
Това намерих, но не знам доколко е актуално:        https://zemedelieto.bg/%D0%B5%D1%82-% … sp;    

# 545
В халите имаше до скоро, да. Хич не съм впечатлена. Киселото мляко не е кисело даже.

Общи условия

Активация на акаунт