Как тренирам -26

  • 67 766
  • 813
  •   1
Отговори
# 570
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Браво!Продължавай!Има видима промяна в горната част на тялото.

# 571
  • Мнения: 3 307
Нона и Архинора, все едно склуптур е изваял тези талии! Страхотна трансформация Simple Smile

# 572
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 450
Как да няма промяна, Архинора, разбира се, че има. Браво на теб. А вътрешната промяна е супер мотивация да вървиш напред.
Бобчита, и релефът ще дойде. Разтоварването е допълнителен бонус към удоволствието.

Аз снимки съм пускала много пъти. При мен промяна на този етап трудно се постига и затова целите ми са да задържа постигнатото колкото се може по-дълго време. Simple Smile

# 573
  • Мнения: 1 876
Здравейте, мацки, и аз се върнах във фитнеса след оздравяване преди 2 седмици. Лека-полека се адаптирам към стария режим, храненето няма да го коментирам, позволявам си почти всичко, но до определени часове и по-малко захар. Иначе при мен няма баш трансформация, но съм свалила 6-7 килограма от пандемичните години (бях 72, сега съм около 66), сантиметрите също са по 6-7 от ханш и талия. Ще ви покажа последната ми снимка от преди няколко дни и самата "трансформация" Grinning
Иначе искам още да намаля талията и да оформя седалище и гръб, работя по въпроса.

Последна редакция: чт, 26 яну 2023, 13:02 от bethefirst

# 574
  • Мнения: 15 356
Супер си!

# 575
  • Мнения: 918
Здравейте, момичета! Аз се завръщам отново във фитнеса от днес. Ходим с дъщеря ми на 11 г. След година и половина пауза, поради бременност и 10 кг за сваляне. Днес направих 3 упражнения з карала о вдвам ходя 😆. Ужасен дроб съм станала. А през цялата бременност вървях по 10 км поне на ден и повечето от тях по баири.
Ама почваме живот и здраве с пълна сила. 😀

# 576
  • Мнения: 1 907
Добро утро , момичета. Отчитам горна част в петък и крака с акцент глутеус в неделя. Моля, не ме цитирайте ще я махна по късно.
Тренировка акцент глутеус 1
1. Сумо клек
2. Клек с щанга в супер серия с реверанс
3. Отпади с диск
4. Добро утро с щанга
5. Добро утро на един крак на скрипец
6. Махове на скрипец
7. Разтваряне на абдуктор
Страхотна тренировка, който я  пробва няма да съжалява.
Хубав и успешен ден Simple Smile

Последна редакция: пн, 30 яну 2023, 16:00 от Nona M.

# 577
  • Мнения: 3 307
Нона, глутеусите са супер!
Колко повторения оставяш в резерв като тренираш, това са доста упражнения в 1 ден.

# 578
  • Мнения: 1 907
Нона, глутеусите са супер!
Колко повторения оставяш в резерв като тренираш, това са доста упражнения в 1 ден.

Неделя почивам и мога да си позволя да постоя повечко във фитнеса.
Но да кажем ако отида в два чаша в четири съм си тръгнала, но на мен дългата тренировка не ми е проблем.
Сериите са по четири, повторения 15-20 в зависимост от упражнението.
Тренирам обикновенно 3-4 пъти в седмицата, 2 за кракаи дупе, 1 за горна част и четвъртата ми е кардио и корем, но в последно време я пропускам.
Преди имах и два дена за горна, но там смятам, че съм постигнала достатъчен релеф, затова редуцирах до един път седмично.

# 579
  • Мнения: 3 307
Ясно, тренираме доста различно. Аз тренирам тежко почти без повторение в резерв 6-10 повторения, когато мога да направя 12, увеличавам тежестите.
Благодаря че сподели твоя начин на трениране, винаги е интересно да видиш как тренират други Simple Smile В края на деня най- важното е да ни е приятна тренировката, за да отидем отидем отново в залата.
Аз съм също 2 дена горна, 2 дена долна част. Понякога само 2 дена долна, 1 ден горна.

# 580
  • Мнения: 1 907
Glossycherry, моите тежести за долна не са големи, то и затова успявам с повторенията.
Например клек правя с 30 кг, сумо с 12,5, мога с много повече, но се въздържам.
Както се вижда на снимката обем не ми липсва и в бедрата, та затова работя с по ниски тежести и повече повторения. Някой ще каже, ама дори и с големи тежести като си в дефицит, ще изчистиш мазнините и дефакто няма да имаш чак такъв обем, е да ама аз в дефецит не искам заради лицето.
Моите две половини на тялото са в двете крайности.
В тоя ред на мисли за горна работя с големи тежести и малко повторения.
Например за гръб 30-35 кг., рамо 5 -7,5
Дали е правилно, незнам...Simple Smile

# 581
  • Мнения: 3 307
Правилното за теб е това, което ти носи резултати и ти харесва. Както се вижда от снимката, при теб работи.
Иначе когато повторенията минават 12 вече отива към кардио- силова, и да, гориш повече калории така. "Сладкото" място за увеличаване на маса е 6 до 12 повторения, но много по- важно е колко време ти отнема да си направиш сета.
Много неща играят роля, но най- важното за растежа на мускула е прогресивното натоварване.

# 582
  • Мнения: 1 907
Добро утро, момичета. На някой случвало ли му се е да си обърка тренировка?
Тази сутрин се събуждам и ми светна, че снощи вместо крака, тренирах горна част Grinning, която попринцип ми е за петък.
Това за първи път ми се случва, не че е фатално, чак смешно ми стана колко съм зле Joy

# 583
  • Мнения: 15 356
Да си кажа моята вчерашна-
5*15 клякане с дъмбели 7кг
5*30 разгъване на машина за вътрешно бедро с 35кг
5*20 на машина прасец с 35кг
5*15 гребане с дъмбел 12.5кг
5*15 разтваряне в страни с дъмбели по 5кг
300 коремни на наклонена пейка
20 мин интервално кардио на пътека в началото
15 мин в края на 6 скорост, 14 наклон
Нона, в залата идват някои с тетрадки или листи с програмите си, явно и те са бъркали 😁

# 584
  • Мнения: 918
И аз ходя с тетрадките, защото нямам време да мисля кое след кое да правя или съм си наумила нива програма.
Нона аз се ориентирам по мускулната треска най-вече. Ама много важно като си объркала. Ще си ги нагласиш пак 😀

Общи условия

Активация на акаунт