Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Как тренирам -26

• 1 281
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
Ето това е единия продукт. Като пристигнат, ще снимам всичко, защото забравих кой бърнър точно беше.
Живея в Чехия, и поръчвам от местни сайтове.
https://obchod.ronnie.cz/s-6567-cla.html

Приключих със задачите за днес, и отивам да си правя горната част- малко гърди, акцент гръб и трицепс.

# 16
Благодаря Ани, освен утре преди тренировка да мина през силата и после да правя чудеса в залата.
Истината е, че в момента въобще не ми се дават и пари за такива щуротии.

# 17
Защо тогава ще си ги купуваш?
Аз съм на мнение, че резултат може да се постигне и без никакви суплемени.

# 18
  • Бургас/Пз
И аз съм на същото мнение, Дете2. Не си давай парите за такива неща. По-добре инвестирай в хубава Омега, Колаген, магнезий, глутамин, отколкото в добавки за горене на мазнини, които имат повече плацебо, отколкото реален ефект.

Последна редакция: чт, 19 ное 2020, 23:49 от ani_d

# 19
Като стана въпрос за добавки. Вече ми се гади от пиенето на протеин , особенно този телешкия, който последно купих. Един път да свърши....
На всичкото отгоре и пиенето на аминокисилините ми идва вече в повече. Дозата ми е четири големи хапчета и едвам ги изпивам....за протокол много трудно пия каквито и да било хапчета попринцип, а тези са си бая големички.

# 20
  • here, there, everywhere
По повод добавките ще вмъкна,  че вече има все повече проучвания, че ВСАА са пари на вятъра, не се усвояват. Омега 3 също се оказва,че повечето са окислени и в крайна сметка повече вредят ( за добавки говоря, не за консумирането им от риба). Аз самата съм ги купувала и пила горните, но вече спрях. Разлика не намирам.

# 21
Нона М, защо не си вземеш на прах. На мен ми е много приятно да си го пия по време на тренировката. Аз пия само БЦА и протеин и то протеина го смесвам с малко кисело мляко и овес за закуска час и нещо преди тренировка. Аз виждам ефект само от БЦА-то, другото ЗА МЕН няма смисъл.

И аз бях болна, ама мина и замина. Сега се опитвам леки тренировки, ама не ми се получава много. Мъчи ме сериозна мускулна треска, нооо днеска пак в залата да правя гръб.

# 22
Пробвах различни марки и вкусове протеин и мога да препоръчам само myprotein. Много беше хвален във фейсбук групите та реших да пробвам, сега с кеф си пия дажбата протеин.

# 23
Парушева, имам хапчета за целия китайски народ. Мъжа ми ги купя на някаква промоция, но като свършат ще се огледам за такива на прах. Доколкото знам, обаче в сравнение с хапчета са дота по-скъпи.

Точно телешкия, който имам е на myprotein. Не се разтваря добре, гъст като боза и отвратителен на вкус.

# 24
  • Бургас/Пз
Телешкият протеин по принцип си е гаден. БСАА разтворим е в пъти по солре от хапчета, както и глутомин на прах и течен или разтворим Л карнитин. Магнезиевият цитрат, който се разтваря също е много добър. Препоръчвам с две ръце този, който продават в ДМ.
Аз от известно време пия протеина на https://gymbeam.bg/black-friday?gclid=CjwKCAiA7939BRBMEiwA-hX5J1 … 1_oxoCNLIQAvD_BwE Харесва ми, но не съм критерий, щото всякакви гадости мога са изпия. Simple Smile

Още не тренирам. Дори и вкъщи не съм цяла седмица. Качила съм два кг-ма и много се харесвам как ми изглежда лицето. Мускулите още са си на мястото. Днес стават три седмици от последната ми тренировка в залата Sad
Надявам се от понеделник пак да съм там

# 25
Доста време пиех този протеин,който Ани е споделила,лек и приятен е.
Винаги преди тренировка изпивам едно кафе и не съм вземала други добавки , смятам че това ми е достатъчно за преди тренировка.
Иначе имам ВСАА 1500mg на хапчета,но рядко се сещам да ги пия.Разчитам повече на след тренировъчното шейкче(протеин, пшеничен зародиш, конопено семе,чия и разтворима овесена каша)или хапвам варени яйца с ябълка.
Може би е хубаво да се вземат хранителни добавки,но на мен ми е трудно да отделя кое би ми свършило работата и кое не.

Последна редакция: сб, 21 ное 2020, 06:57 от doroti1

# 26
  • София
Здравейте, може ли линк за пилатес? Който се занимава вкъщи.Имам желание да опитам.Дали има някъде абонамент? Благодаря!😊

Общи условия

Активация на акаунт