Как тренирам -26

  • 67 664
  • 813
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 408
Аз тренирах вчера цяло тяло в зала, но ще ми идва след няколко дни и всичко ми тежеше. За днес съм планирала малко домашна йога за тазово дъно.

# 331
  • Мнения: 1 879
Добро утро, момичета. Вчера успях да отида до фитнеса.
Гърди, рамо и трицепс. Въпреки мускулната треска успях да заформя що годе добра тренировка Simple Smile Днес почивам, утре гръб и бицепс.

# 332
  • София
  • Мнения: 6 726
Аз тренирах вчера цяло тяло в зала, но ще ми идва след няколко дни и всичко ми тежеше. За днес съм планирала малко домашна йога за тазово дъно.

Има ли някъде където следите за въпросната йога за тазово дъно? Ако да може ли линк или от къде мога да намеря такива клипчета за новобранци като мен Simple Smile

# 333
  • Мнения: 1 408
Аз тренирах вчера цяло тяло в зала, но ще ми идва след няколко дни и всичко ми тежеше. За днес съм планирала малко домашна йога за тазово дъно.

Има ли някъде където следите за въпросната йога за тазово дъно? Ако да може ли линк или от къде мога да намеря такива клипчета за новобранци като мен Simple Smile
От началото на годината правя йога, та се смятам и аз за начинаеща. Следвам само канала Yoga with Adriene в ютюб, много ми е приятно момичето и има супер много практики. А ето това е въпросната за тазово дъно https://www.youtube.com/watch?v=2aEceax_be4

# 334
  • София
  • Мнения: 6 726
Аз тренирах вчера цяло тяло в зала, но ще ми идва след няколко дни и всичко ми тежеше. За днес съм планирала малко домашна йога за тазово дъно.

Има ли някъде където следите за въпросната йога за тазово дъно? Ако да може ли линк или от къде мога да намеря такива клипчета за новобранци като мен Simple Smile
От началото на годината правя йога, та се смятам и аз за начинаеща. Следвам само канала Yoga with Adriene в ютюб, много ми е приятно момичето и има супер много практики. А ето това е въпросната за тазово дъно https://www.youtube.com/watch?v=2aEceax_be4

Благодаря много. Ще ми е полезно лично на мен въпреки, че не съм фен на йогата.

# 335
  • Мнения: X
Тъкмо излизам от фитнеса 😊 Не знам какво правих, не знам нито уредите как се казват, нито нищо. Карах нещо като колело, на което поддържах скорост 15 в продължение на 20 минути и ставаше ту лесно, ту трудно. И други разни неща.
Инструкторът е много спокоен, каза, че така ще направим нещата, че да нямам мускулна треска и утре пак да отида.
Айде да идва утре вече 😊

# 336
  • Мнения: 10 008
Копирам си поста от миналата тема, от юни месец, за да се проследи "прогреса"“
Кляках с 40 когато имах клетка, но това е положението.
https://www.bg-mamma.com/?topic=1170159.msg40917108#msg40917108

Юни 2020:
Клякам със 17кг къс/крив лост (Бг клек, преден клек)
20-22- максимум 25 заден клек, защото тренирам в къщи, и нямам клетка.
От дефицита ми се вие свят сериозно, и ме е страх да не се пребия.
Напади с гири по 8кг, но усещам, че е време за 10, или с късия лост. Ще пробвам днес.
Гоблет клек с пудовка 12кг.
Сумо клек с гири по 8кг на ръка.

Април 2021
Клякам с 25, максимум 30кг (отлепям от пода вече, преди не можех) за много повторения 25кг х20, 30кг х15
Не ми се вие свят при тренировки на гладно, не е проблем.
Напади с 10 на ръка
Гоблет клек с 18кг
Сумо с лост 20кг.

На бенч вдигнах миналата седмица с 10кг- 30кг работни.

# 337
  • Мнения: X
Дано скоро разбера и аз какво правя 😄 Почнах да си водя записки, но не зная още кое какво е.
Днес бях в залата за силови тренировки. Почнах с 20 мин вървене на наклон 6, със скорост 3,6. После за краката едни ужасии правих, за ръцете, по 2 серии по 12 повторения. Завърших с кошмарните коремни преси дето лежиш и трябва с ръцете да натискаш напред едни дръжки, за да направиш коремната преса. Някъв ужас просто, но се чувствам прекрасно 😊 Треньора каза два дни почивка и в понеделник пак.
Дааа, ама аз утре ще правя упражнения в къщи за шпагат 😄 Изтеглих си едно приложение за учене на шпагат за 30 дни 😜

# 338
  • Мнения: 1 073
Айде да взвма и аз да се отчета тука, мисля, че вече е редно да се прехвърля тук. Днес стигнах до фитнеса след седмица почти никакво движение. Тренировката ми беше с акцент дупе.
1 Сумо тяга дроп и пирамиди мързи да пиша вс серии и бройки.
2 Странични абдукция легнала встрани с свити колена 3х8 45 кг
3 Широк клек с колан на кабел 5х8 30 кг многооо добро упражнение.
4 10 монутна тренировка с 2х2 кг на Сиси Петрова за вътрешно бедро.

# 339
  • Мнения: 1 073
Май тоя пост ще е пак мой днес праеих кардио и дупе.
30 мин степер.
1 Сумо тяга 3х8 до 80 кг.
Сумо тяга 3х8 до 50.
2 тяга На 1 крак в супер серия с едностранно бедрено сгъване (40 кг и за двете) 3х8
3 Румънска тяга в Супвр серия с румънска на 1 крак 3х8 55 кг.
4 1х100 бедрено сгъване с 2 крака.

# 340
  • Мнения: 1 879
Аз днес се записах във фитнеса с гърди, рамо и трицепс и се засякох с един супер анти екземпляр за мен.
Утре крака вкъщи.

# 341
  • Мнения: 6 622
Да се запиша и аз при вас. От скоро се запалих сериозно по фитнеса и по-специално тренировките с тежести.
Днес тренирах горна част. Въпреки, че имам дебели ръце, нямам много сила в тях. От както тренирам по-сериозно открих мускули, които не подозирах, че съществуват 🤣
Утре ще правя любимата ми долна част.
Доста по-лесно и приятно ми е от горна.
В сряда чакам да ми пристигнат и фитнес ръкавици, че ръцете ми са целите в мазоли от лоста на мъртвата тяга. Иначе това ми е любимо. Идва ми някакъв страшен прилив на адреналин и имам чувството, че може да не излизам от залата.

# 342
  • Мнения: 1 073
Тренировка 1
Клек до 90 кг
Тяга Конвенционална до 100 кг.
Ритници на скрипец 7х8 60 кг
Ритници с тежести на крака 4 х20
Тренировка 2 ще бъде  супер серии за гръб и рамо.
Раменна преса-гребане с щанга 3х40
Горен и долен скрипец 3х40
Повдигсне на ръце на пред  и въртолет 3х40
Тежеста достатъчно за 40 повторения.

# 343
  • Мнения: 6 622
Вчера мина моят ден за долна част.
Не знам как точно се казват упражненията и за това ще кача произволни снимки от нета.
Да отбележа, че съм още начинаещ, отворена съм към забележки и съвети.
Хиперекстензии-4х10 с 5 кг диск
4х15 с 60 кг

4х12 с 60 кг

4х10 с 60 кг

Мъртва тяга-60 кг 3х10
4х10 с 40 кг

4х15 с 77 кг

4х15 с 83кг, леко приведена напред

Правих и малко корем

50 повторения с два дъмбела по 10 кг.
Висене с повдигане на крака 4х10
И обикновени коремни преси.
Днес ще правя горна част.

# 344
  • Мнения: 1 408
Лимонче, понеже помня хубавата ти талия, да ти кажа нещо. Това навеждане настрани с дъмбели разширява според Христиана Парова, а тя се води БГ богинята на талиите. Ориентирай се по-скоро към вариации на планкове, много заздравяват пояса.

Общи условия

Активация на акаунт