Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Как тренирам -26

• 29 590
  • 454
  •   1
Отговори
# 450
Нищо не им разбирам Laughing Разгледах упражненията, правя ги и тях. Сега следвам програмата на Джеф, усещам точно там упражненията, ще видим дали ще има резултат.

# 451
Здравей, удобно ли е да споделиш програмата на Джеф? Търсих я, но не успях да я открия. И аз имам този "дефект" и много ме дразни. Бях започнала да правя 10-15 мин. клипчета от ю тюб, но отвориха залите  и се върнах към груповите тренировки...Благодаря

# 452
# 453
  • Бостън
Нищо не им разбирам Laughing Разгледах упражненията, правя ги и тях. Сега следвам програмата на Джеф, усещам точно там упражненията, ще видим дали ще има резултат.
На пръв и изключително бърз поглед Джеф говори за недоработени глут меди и акцент върху него. Руснаците предупреждават, че неравномерното му развитие справя глут макс води до хип дипс.  Много ми е интересно ти до какви заключения ще стигнеш.

# 454
Ами един начин има да разберем Grinning До сега определено не съм тренирала този мускул достатъчно, защото повечето упражнения са за вкъщи, а аз мразя да тренирам у дома. Ще видим какво ще се случи, взела съм си мерките и ще следя резултатите.

Общи условия

Активация на акаунт