КГБ = Клуб на Готините Баби - 203

  • 42 805
  • 739
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 997
Фло,Борянчице &изпреварихте ме♥😊
Брагодаря ви!
Да почерпя,както му е редно!









Заповядайте!

Фло, честит ви празник с либето!
Любов,сговор и на многая лета!


Лек и спокоен ден за всички ни!😍😍

# 91
  • Мнения: 5 346
  Гъбка, честит рожден ден!       
Фло, честита ви годишнина!
Желая  на двете ви  +  половинките ви здраве, здраве и здраве! Накрая и наздраве!
 Хубав ден на вас и на всички в темата!

# 92
  • Мнения: 2 099
Flowers TulipFlowers RoseFlowers Four Leaf CloverFlowers Sunflower Гъбче, голяма да порастнеш и от добрини да се не куртулисаш!
Фло, много целувки за деди - тъй да запечаташ дългто ви и щастливо бъдеще!
Flowers Hibiscus
Айша, пак те споменавам с добро за практически съвети!
Мили момичета, да ви помоля да ми сторите едно добро. Ха вижте този линк. Не че е някакво чудо, ами добро ще ми направите. Ако помолите и внучетата ви да влязат от техните компютри - още по-добре! Предварително благодаря!

https://obache.bg/17692/da-vaesh-obrazi-izzad-maskata-edin-razme … rt-imashe-zastho/

# 93
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 292
    Честит рожден ден на Гъбка! Бъди здрава! Бъди щастлива! Бъди все така дейна! И дано на следващата среща се видим на живо! /list]
    На Фло и момчето й все така ръка за ръка! Бъдете здрави и благословени!
    Здравче, много интересна статия!

# 94
  • Мнения: 1 191
Честит рожден ден Гъбка!
Бъди здрава и много щастлива!

Честита годишнина  Фло!
Още толкова, поне!,  все така ръка за ръка и сърце до сърце.
Бъдете здрави и щастливи!

На всички празнуващи - наздраве!

# 95
  • София
  • Мнения: 1 739
Гъбке,честит рожден ден! Да си здрава и щастлива!Да си все така жизнена и млада!

     Фли,честита ви годишнина! Нека в обич,вярност и крепко здраве да минете, хванати за ръце,през оставащите дни!И нека тези дни да не са по-малко от изминалите до сега!
        Сините цветя са за колегата,белите са за теб.

   Това венче е само за теб,защото:
Скрит текст:
Счастливый муж — это когда на кухне кастрюльки наполнены едой, в гостиной друг-жена, которая заранее купила рыбки к пиву под телевизор… а в спальне любовь, ромашки и светит солнце.

# 96
  • София
  • Мнения: 5 074
Аз пък съм много тъпо копеле. Никога не ми идат благи думи за поздравления. Ми не нога да ги измислям.
Бъдете щастливи празнуващите, бъдете здрави, бъдете късметливи, бъдете щастливи.
Толкова ми роди мозъчето, толкова ви давам.

# 97
  • София
  • Мнения: 16 021
Габката,  честит рожден ден!  Да си жива, здрава и щастлива с близките хора.
Фло, да сте здрави с Гаджето и да гледате правнуци заедно!
Ние с Пл. засега сме отрицателни и ще летим при Мрънч и мама му.
Като видях резултата  излъгах  Пл. и Ани, че сме позитивни.
Вързаха ми се,  приеха го хладнокръвно. После чак не повярваха като си признах лъжата.

# 98
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 010
Айша, не си играй със съдбата. Радвам се за вас. Гушкайте си децата и се пазете.

# 99
  • Мнения: 1 027
Гъбче, честит рожден ден!


Фло, честита годишнина!

# 100
  • Мнения: 641
Гъбче,честит рожден ден !
Много здраве ти желая и само щастливи дни
Честита годишнина, Фло! Радвайте се на деца и внуци. бъдете здрави!

С моя дядо с кокошките си лягаме и рано ставаме.
Едно време свекърът все казваше, че много спим, особено аз.Докато оправя децата си, битовизми и си лягах  в малките часове и наистина не се наспивах.
За обяд ще правя капама в гювеч, зелето почти ми стана. Скоро ще му слагам хрян, от село миналата седмица си извадих три корена.
Айша, очакват ви много щастливи дни.
Момичета, спокоен и ползотворен ден ви желая.

Последна редакция: сб, 28 ное 2020, 07:29 от cream_

# 101
  • Мнения: 1 563
Добро утро момичета!
Ето по едно чайче ,че кафето сигурно сте си го изпили!

Честит рожден ден  Гъбче!
В дните да има много здраве , радости, мир, любов ,спокойствие!

Фло, честита ви годишнина! Пожелавам ви заедно двамата да празнувате много юбилеи, в добро здраве!
Да имате щастливи и спокойни години занапред!

Айша ,леко и успешно приземяване  при любимите ти хора! Весели и щастливи дни ,заедно!
Вчера  почти цял ден бях по задачи. Следобеда ходих до ДМ да си търся боти. Нали чеше и черен петък.
Успях ,намерих си удобни ,меки , естествена кожа от 110 лева на 55 лева. Беше спокойно в магазина ,но когато си тръгвах ,започнаха да прииждат хора , явно от работа излизаха.
Вече се чудя какво да готвя. Вчера за обяд набързо спретнах кашкавал в кори за баница. В половин кора се завива  на плик по дебело парче кашкавал. По две ги пека във Еър фрайера за 7-8 минути и стана чудесен.
Вчера следобед ММ ходи да вземе 5 литра мляко , всеки ден идва човек в квартала. Много му е хубаво млякото. Снощи квасих , направих и мляко с ориз. Сега ще стана да направя една баница със спанак, нали имаме и хубаво домашно кисело мляко.
Това е при мен ,нищо интересно, битовизми.
С подаръците за Коледа съм готова ,остава само да ги опаковам. Днес може да го направя и това .
Пожелавам хубав ,слънчев ден, поне такъв се очертава!
Прегръщам ви !

# 102
  • София
  • Мнения: 8 369
Привет, дружки!
Благодаря на всички, които ни поздравиха за нашия празник. Hug Няма значение кой с повече, кой с по-малко думи. Важен е жеста. BlushОтбелязахме годишнината в домашна обстановка. Дойдоха синът и бабин убавец. Менюто беше китайско от "нашия" ресторант, по тяхно желание.  Обядвахме и тримата мъже заминаха за Варна. Да закарат Ники и да докарат Сладичка.
Направих вече 9 комплекта шалове и шапки, а сега ще изплета няколко детски. До 10.декември е срокът за предаване.
При нас времето е много приятно и мисля да се разходя ей така, безцелно по квартала.
ГЪБКЕ, как отбелязахте твоя празник?
Желая ви спокоен почивник ( забравихме тази дума ). Kissing Heart

# 103
  • Мнения: 5 346
И ти не отиде до Варна?!   На твое място първа се мятам в колата. Дори само за час да видя морето!
Ох, обичам да пътувам, ама няма къде да отида!

# 104
  • Мнения: 1 997
Фло,Борянчице,КАГ,Здравче,Яне,Клечице,Яге,Хули,Айша,Тану,Кремче,Луси - благодаря ви за поздравите!😍😍

Фло, хапнахме,пийнахме -отбелязахме празникът ми.
Май наблягаме на хапването😁😊

Айша,лек път и да ти е спокойно и весело при Мрънчи!

Днес пак дейности разнообразни,за да не ми е скучно.

Сега вече сме в къщи и следват тихи занимания😊,после вечеря и пак занимания.

Лека и спокойна вечер на всички ни!😍😍

Общи условия

Активация на акаунт