Зимна гобленарска тема - 145

  • 46 457
  • 758
  •   1
Отговори
# 450
  • Казанлък
  • Мнения: 180
Момичета страхотни сте и с великденските нещица и с гоблените и със семплера. А аз бавно и славно  започнах последния лист от тези хортензии, че ме чака от много време една златна есен, която Тихерула заши за нула време.

Надявам се на следващото ми включване да е изпрана и изгладена.

# 451
  • София
  • Мнения: 630
Прекрасни неща показвате. Поздравления за всички.
KoteVania чудни яйчица. Възхищавам им се от сърце - ами те направо с ръка не пипнати. dinkov2 и sunrise_67 с вас направо попаднах в приказка. Благодаря ви момичета.
Tsve Ty, Хексилина, elka52 с удоволствие следя напредък.
Ето и моята мецана докъде я докарах.

# 452
  • Карлово
  • Мнения: 405
Четвърти  път пиша ... Нещо интернета ми проваля писанията. Затова няма отново да ви изреждам. Фабержетата  на KoteVania, етапите на всички вас са като празнични фоерверки.
От мен скромен етап в небето.

Благодарение на поста на mama jasi,осъществих една моя отдавнашна идея - шкаф за конците и гобленарските материали за картички и играчки.
Скрит текст:

Последна редакция: чт, 14 яну 2021, 19:03 от тихерула

# 453
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 005
яяяяя, радио-грамофон "Акорд"!
работи ли?

# 454
  • Мнения: 3 722
Златни ръце имате момичета, гоблените ви са като истински, възхищавам ви се. И подредбата в къщи всичко е изпипано, браво.

# 455
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 009
Много са ви хубави нещата Heart
Аз няма да показвам, че ми е малък напредъка, малко успях да шия. Дано другата седмица се отчета.

# 456
  • Карлово
  • Мнения: 405
яяяяя, радио-грамофон "Акорд"!
работи ли?

Че  как иначе! Сигнал или Стефан Воронов, или приказка? Имам стотина плочи .Като в  детството Heartbeat

# 457
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 005
ооо, Стефан Воронов само на снимки съм го виждала.
приказки обожавам. озвучаваха ги истински артисти, музиката беше подбрана - само класици... имам си няколко благодарение на Цецата.
да се похваля -  понякога се засичаме с Кирил Маричков, ама не ми пее на ушенце. Simple Smile

# 458
  • Мнения: 705
Нещо, шито миналата година. "Jesus" - Vervaco 

Последна редакция: пт, 15 яну 2021, 00:21 от mery 79

# 459
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 005
сепиите на Вервако са много добри. много.

# 460
  • Варна
  • Мнения: 2 442
Влизам, за да споделя един модел  на  Dimensions (70-35393), който би се харесал на Cvetemoe:

# 461
  • Мнения: 705
Това е Лунна фея, има и Слънчева, която е в оранжево-червената гама. Красиви са

# 462
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 665
Влизам, за да споделя един модел  на  Dimensions (70-35393), който би се харесал на Cvetemoe:

Благодаря много, че се сещате за мен! Факт е, че ми харесва! Най-вече заради котето Hug  Иначе и Миленастил го имат, но е доста по-опростен, май само с 18 цвята.. и там няма коте.
Последно MilaMira ми го предложи като вариант, да сменя някой и друг цвят, и да го добавя към серията ми от останалите фей на Милена.
Аз шия, ама много бавно и много по малко. Ще покажа като понапредна. Целувки!

# 463
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 719
Поръчах си Къщата Simple Smile Докато пристигане ще хвана друг. Отново снимана схема - на Ирисите на Гог. Пише само гобленов бод. Колко нишки трябва да се работят. Търсих "правило" Simple Smile

# 464
  • Карлово
  • Мнения: 405
Поръчах си Къщата Simple Smile Докато пристигане ще хвана друг. Отново снимана схема - на Ирисите на Гог. Пише само гобленов бод. Колко нишки трябва да се работят. Търсих "правило" Simple Smile
Зависи от каунта на панамата по принцип. Трябва да не "свети" , затова обикновено се шие на 22, по-добре на  25  с 2 нишки.

Общи условия

Активация на акаунт