Напишете писмо до Дядо Коледа и споделете коледната магия с BG-Mamma

  • 33 416
  • 765
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 278
Ако имах суперсили, бих си пожелала най-вече здраве и късмет за семейството ми. И сбъдване на една моя така желана мечта.
Заедно с мъжа ми слагаме коледни стикери и лампички по прозорците и стаите. Слагам коледни възглавнички на дивана, на масата - покривка с коледни мотиви и използваме чаши и чинии с коледни десени.

# 196
  • Мнения: 463
Ако имаше суперсили, моят ДОМ би си пожелал да сме здрави, болките и паниката да изчезнат, да се почувстваме най-накрая свободни, страхът в очите на хората да го няма, да се събираме и прегръщаме, да си върнем усмивките. А в къщи от вчера блестят коледни лампички- поне малко настроение създадохме...

# 197
  • София
  • Мнения: 1 247
Ако вашият дом имаше суперсили и можеше да напише писмо на Дядо Коледа, какво би си пожелал? Споделете своите семейни традиции в украсяването на дома и трапезата. - Моят дом ако имаше супер сили, щеше да напише, че иска ново празнично осветление, снежинки по прозорците и да се превърне в дом от някоя коледна приказка. Също така, че иска да ни събере всички заедно, да бъдем здрави, усмихнати и да слуша как си разказваме приятни истории и смехът утеква в стените.

Празничната украса толкова ни харесва, че някои орнаменти не ги сваляме през годината и както се вика "Дойде ли края на ноември, коледната украса не изглежда чак толкова странно". Винаги взимаме по една нова играчка за елхата. Коледните празници бяха любими на покойния ми баща, затова винаги спазваме традицията да бъдем заедно, да бъдем сплотени.

# 198
  • Пловдив
  • Мнения: 1 361
Би си пожелал здраве и най-вече цялата история с ковид да изчезне за една нощ. Тази година ще се постарая повече с украсата, защото детето е почти на 2 и може и то да се включи, иначе имаме елха и лампички.

# 199
  • Мнения: 5 127
Моят дом би си пожелал всички ние, нашето семейство, които го изпълваме с много уют и топлина да бъдем живи и здрави. И да бъде отново всичко нормално, а не отвсякъде да надничат маски и дезинфектанти.
Традицията ни е да украсяваме заедно за Коледа и да приготвяме вкусната коледна трапеза.

# 200
  • Мнения: 119
Бих си пожелала здраве на цялото семейство на първо място и безброй споделени щастливи мигове заедно.

# 201
  • Бургас
  • Мнения: 16 106
Моят дом се нуждае от много спокойствие!
От здраве! От много радост и щастливи моменти!
Моят дом се нуждае от много мир,хармония и разбирателство!

Ако моят дом имаше суперсили,би направил щастливи неговите обитатели! Да им дари спокойствие,усмивки и нормален живот!
Би украсил с прекрасна коледна премяна,хиляди блещукащи лампички и естествено коледно дръвче в китна премяна....

# 202
  • Мнения: 14 415
Здраве и да ме събере с любимия, желая от сърце!

# 203
  • Мнения: 306
Домът ми би си пожелал в него винаги да има семейно щастие и уют. Украсяваме го традиционно с много коледни мотиви.

# 204
  • sofia
  • Мнения: 1 943
Мили Дядо Коледа,

пише ти жълтата къща на най-хубавата улица в столицата. И тази година бях много послушна. Топлих и разхлаждах човеците си, в зависимост от сезона и когато бяха на море ги чаках търпеливо. Те всяка вечер се връщат при мен и аз ги посрещам с целия си уют.
Тази година си пожелавам блестящ венец за Коледа, за да блестя още по-силно и ароматна свещ, за допълнение на красивата ни трапеза,която всяка година е отрупана все по-красиво. Човеците ми приготвят джинджифилени сладки и аз ухая дни на канела. Имаме си и елха, с която сме добри приятелки, защото винаги ти, дядо Коледа оставяш нещо и за мен под нея. Дано и тази година освен със здраве, всички домове да са пълни и с много желани подаръци.

Поздрави: къщата (П.С. с най-широкия комин, за най-големите подаръци) Simple Smile

# 205
  • Мнения: 349
Желая в дома ми винаги да има щастие и уют.
Винаги всички заедно украсяваме и приготвяме трапезата.

# 206
  • Мнения: 326
Моят дом си пожелавс да сме живи, зрави и щастливи!
Коледата е любимия ни празник. Къщата се преобразява Simple Smile

# 207
  • Мнения: 394
Бих си пожелала здрави и щастливи близки, с които заедно да украсим дома. Детето да е радостно, да има светлина в дома и душите ни!

# 208
  • Мнения: 376
Бих си пожелала в нашият дом да има много здраве, смях и споделени празници и моменти.

# 209
  • София
  • Мнения: 1 485
Домът ми би си пожелал да е винаги идеално изчистен и подреден, с организирани вещи и с красиви декорация и текстил. Обитателите му да са сплотени, здрави и спокойни.

Общи условия

Активация на акаунт