Напишете писмо до Дядо Коледа и споделете коледната магия с BG-Mamma

  • 33 401
  • 765
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 1 011
Не е оригинален ,но ми е най -любим ! От децата шапка с един рошав помпон,специално избран ,че все ми е студено на главата:stuck_out_tongue_winking_eye:

За Коледа си пожелавам здраве

# 646
  • Бургас
  • Мнения: 909
Всички подаръци които съм получавала са били сами по себе си оригинални, няма определен

# 647
  • Мнения: 278
Пръстен

# 648
  • SF
  • Мнения: 21 093
Оригинални подаръци ми правеше мама.
Понеже искам подаръкът да ми е изненада, не знам дали да напиша какъв подарък искам. Вода, остров, далечно пътуване...
Дом.

# 649
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 771
За нов телефон.
Иначе карикатура е оригиналния подарък

# 650
  • София
  • Мнения: 6 130
Не знам колко е оригинално, но беше много мило- съпругът ми ми направи изненадващо парти за рождения ден.
Тази година мечтая да мога да се събера с близките и приятелите си

# 651
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Изненадващите подаръци са ми оригинални. Последно ММ и децата ми подариха телефон за РД, нещо, което изобщо не очаквах, защото телефонът ми беше едва на няколко месеца.

# 652
  • Мнения: 76
Най-оригинален подарък и най-желан беше новата ми кола подарък от моето семейство!Хубаво е човек да прави и получава подаръци а по-хубаво е когато са от и за любимите хора!

# 653
  • Мнения: 10 051
Голям календар със снимки с близките ми - бяха подбрани смешни и комични и ми беше
много весело да си припомням историйките с тях.
Мечтата ми е здраве за всички.

# 654
  • София
  • Мнения: 1 299
Магическа чаша.
За тази Коледа искам преса за коса.

# 655
  • Мнения: 130
Най оригиналния подарък, който съм получавала е една сребърна гривна, от вътрешната страна, на която е гравирано "Обичам те ...." и няколко стихотворения посветени на мен.За тази Коледа искам най вече всички да сме здрави, нали най важното е здравето.

# 656
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 726
Разказ написан за мен Simple Smile

# 657
  • Мнения: 2 737
Всички подаръци, които любимите ми хора са ми подарявали с желание и любов.
Сещам се за подарък от сестра ми, който много ни впечатли- портрет шарж на мен и половинката ми за рождените ни дни, които са ма близки дати. Много ни зарадва и повдигна настроението ни.
Прекрасна и оригинална изненада.

# 658
  • Мнения: 996
Билети за театър. Много исках да гледам една постановка. Мъжът ми беше уредил гледането на двете деца, бяхме на театър, а после на спокойствие вечеряхме в едно заведение. Уж нещо обикновено, но към онзи момент имах много нужда от такива емоции.

# 659
  • Мнения: 997
Златна висулка

Общи условия

Активация на акаунт