ОСМИ клас 2020/2021 - С маски, без ли, ДО ли, ПО ли? Пак сме в ОСМИ КЛАС с неволи.

  • 22 076
  • 745
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 1 402
Аз като мероприятие разбирам състезания, не тренировки...или поне така ми се иска!

# 541
  • Мнения: 3 491
Моли, голям хубавец си имаш!
AIR, този с много мазна усмивчица...

# 542
  • Варна
  • Мнения: 640
Моли, ми той гадже вече, гаджеее
Grinning
Като казахте мистър Ливан, нашата кака в началото на семестъра се обажда и вика: "Мамо, какъв красив ливанец имам в курса, а какви очи има!"
Малката е дечко, не я вълнува никво момче още,  а аз не бързам също. Тепърва открива себе си, отскоро се грижи за маникюр, коса. И сякаш напук на моето неспирно мърморене за здравословно хранене, предпочита паста, пица и шоколад.

Тези ограничения все още са само предложения, нали?

# 543
  • Мнения: 6 586
Само предложения са засега.

Моята девойка въобще не се вълнува от момчета. Засега🙂

# 544
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 440
Моли, голям хубавец си имаш!
AIR, този с много мазна усмивчица...

Очите и миглите ме впечатляват 😃
Пътите, когато ходя в Истанбул с приятеля ми, минем ли в турско, обикновено думите му са: "нагледай се на мъжки очи и мигли, дано се удавиш в тях" 🤣🤣🤣🤣. Та си зяпам на воля 🤣🤣🤣 и пред него.

Последна редакция: вт, 24 ное 2020, 10:47 от AIR

# 545
  • Мнения: 6 925
Дано не прозвучи расистко, извинявам се ако прозвучи грозно, но мен ме е страх от араби, в смисъл, ако Ния има връзка с арабин ще умирам от страх при всяко нейно ходене в неговата държава. Явно много ми е повлияла книгата "Не без дъщеря ми" и още няколко с подобни истории. Иначе имам съученичка щастливо омъжена за арабин и то още като ученичка се ожени и му роди син, който сега е прекрасно момче, а те са чудесно семейство!

# 546
  • Мнения: 8 228
И аз се надявам да не пипат тренировките, но не мисля, че ще ме огрее. Ще се спасяваме както пролетта. Всеки един една силова тренировка вкъщи, поне мускулатурата да поддържа. С техниката ще се борим отново напролет. А какъв страх ги хваща като не играят известно време по уредите. Точно страхът много трудно се бори после. На такова ниво е вече, че всички упражнения са и трудни и страшни.
Младежът пък си въздиша по фитнес залата, която тъкмо започна да посещава.

# 547
  • Мнения: 6 586
За мен такава връзка би била сериозен сблъсък на култури, а оттам и всички съпътстващи проблеми.
Имам приятелка, соято имаше връзка с арабин. Това, което тогава ми направи впечетление , е че когато си беше в БГ, беше с едно поведение, а   със семейството си, в неговата  държава -съвсем друго( това по разкази от нейното гостуване там).
Връзката им приключи и тя се омъжи за европеец. Доста трудно й беше да се " откачи" от него. Прибегна дори до сплашване.

# 548
  • Варна
  • Мнения: 640
Мария, разбирам страха ти, предполагам у всяка майка се таи, аз не съм изключение. Животът е така пъстър, можем само да се надяваме на най-доброто за децата ни.

# 549
  • София
  • Мнения: 476
Много пишете едвам ви чета. Аз съм доволна от ДО и май за момента трябва така да остане( това не означава че съм ОК). За Коледа дребния пак се спря на Лего и той вече е готов, но девойката май май ще й се разминат подаръците с това затваряне. Уикенда импулсивно купихме ново обзавеждане за детската стая, всичко в стъкло и бял гланц и наборката е повече от доволна, но ще пристигне чак януари месец. За мъже си говорите  - и аз харесвам светли. Около затварянето се моля единствено да не спират тренировките на басейна, че пролетта само сухи правиха и направо беше мъка. Дано поне остане спорта за децата, състезания е ясно, че евентуално догодина.

# 550
  • Мнения: 3 875
За 20 години работа с германци, швейцарци и австрийци така и не разбрах защо жените си падат по мургави и брадати от друга религия и с особено отношение към жените...
Разбирам идеално защо се женят за полякини и рускини обаче. Всички са много красиви и интелигентни жени, а така тънко ги водят за носа Simple Smile
Светнаха ме и защо предпочитат филипинки някои колеги. Там си е направо господство на мъжа и роболепие на жените, За жените  това е начина да се измъкнеш и от домашна помощница да станеш Frau .

# 551
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 440
Ооо, връзка с араби си е страшно, най-вече заради различията в култура и религия. Техните жени са възпитани по съвсем различен начин, който за нас е много чужд..
Факт е обаче, че мъжете им са големи свалячи...В Истанбул в метрото в Лалели съм ставала свидетел на такава романтика, че чак да ти се прииска да си на мястото на момичето (не съм романтичка, за мен това са лиготии) - млада двойка, той я гледаше така влюбено, пееше й песен (бавна, провлачена, на ушенце) и такива мили жестове имаше към нея...
Ако бях обаче майка на момиче, също бих се притеснявала много като Мария, дъщеря ми да не е омаяна от такъв мъж..
скаридка, женят се за рускини, защото рускините са "опасни" 😉, а пък за арабския мъж (говоря конкретно за турците) е много по-лесно да се ожени за чужденка, отколкото за туркиня (там бракът е свързан с много ангажименти от страна на мъжа към жената и се очаква спазването им при женитба с туркиня)

Последна редакция: вт, 24 ное 2020, 13:53 от AIR

# 552
  • Мнения: 11 908
Дано не прозвучи расистко, извинявам се ако прозвучи грозно, но мен ме е страх от араби, в смисъл, ако Ния има връзка с арабин ще умирам от страх при всяко нейно ходене в неговата държава. Явно много ми е повлияла книгата "Не без дъщеря ми" и още няколко с подобни истории. Иначе имам съученичка щастливо омъжена за арабин и то още като ученичка се ожени и му роди син, който сега е прекрасно момче, а те са чудесно семейство!
Ами то си е за страх. Аз имам реална позната,около 10год по-млада от мен и преживяла това, за което пише в цитираните книги, за жалост, не с щастлив край.
Едно време имахме много араби в унив3рситета, както и от др националности, симпатяги и веселяци, но дотам.
За сина си бих се притеснявала от всяка неравнопоставена връза, с изключение на неравнопоставена по възраст(щото от малък малко геронтофил си пада, очите му все в какички. Сега пък си говори чат-пат по телефона с едно девойче 3 клас, добре, че е на 500км.,) Възрастта никога не ми е проблем, но различните културни традиции, образование, среда си оказват влияние. Знам, че звучи зле, но това е положението.

# 553
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Какво гледа на монитора?
Втори плюс по български днес има Стивън. Още един и пише 6.
Мъжът ми отиде за храна на животните в Търново и явно ще ми купува коледният подарък, защото ми снима парфюма който искам.
Аз отивам да чистя и готвя нещо, което още не съм измислила.

# 554
  • София
  • Мнения: 7 050
Според мен, не гледа нищо. Мониторът го гледа. Joy

Общи условия

Активация на акаунт