Матраци в Гранд хотел Банско?

  • 1 161
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте, имам питане към вас мами. Някоя ако е ходила в Гранд хотел Банско дали знае на каква марка са матраците им? Много са удобни за спане. Аз съм с шипове на врата и досега на какъвто и матрак да съм спала , сутрин все ме боли гърба. Благодаря ви.

# 1
  • София
  • Мнения: 6 726
Може да им пишете или звъннете и те ще ви дадът информация.

# 2
  • Мнения: 6
Дали, само да не ме помислят за луда Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 6 726
Защо доволни сте от услугите на хотела и се интересувате, не виждам защо да ви сметнат за луда Simple Smile
Аз също съм писала мейл за едни огромни възглавници в Новотела в Пловдив, просто не съм спала на по-удобни и така.

# 4
  • Мнения: 2 076
Дали, само да не ме помислят за луда Simple Smile

След една седмица мога да кажа , ако ви се чака . Не виждам проблем и да ги питате , не мисля , че ще ви сметнат за луда Simple Smile

# 5
  • Мнения: 6
Току що им пратих запитване на месинджъра. Дано ми отговорят .
Дали, само да не ме помислят за луда Simple Smile
След една седмица мога да кажа , ако ви се чака . Не виждам проблем и да ги питате , не мисля , че ще ви сметнат за луда Simple Smile
Ако не ми отговорят,ще ви помоля да погледнете и да ми пишете. Благодаря ви Simple Smile

Последна редакция: чт, 19 ное 2020, 13:11 от AnMary

# 6
  • Мнения: 11 568
Защо доволни сте от услугите на хотела и се интересувате, не виждам защо да ви сметнат за луда Simple Smile
Аз също съм писала мейл за едни огромни възглавници в Новотела в Пловдив, просто не съм спала на по-удобни и така.
Би ли споделила коя е марката и модела. Може и на лични, че темата не е за това все пак.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 726
С удоволстие ама и до ден днешен не са ми върнали мейл Grinning Аз пък забравих и не настоявах и така. Иначе единственото, с което мога да ги сравня са едни огромни въглавници в Jusk. Може и да са същите незнам.

# 8
  • Мнения: 11 568
Благодаря все пак.
Имам ето тази. Огромна е, но не мога да се похваля, че поне на мен ми е особено удобна.
https://aiko-bg.com/index.php?show=p&sgid=44&pid=121352& … and%5D%5B25%5D=25

# 9
  • София
  • Мнения: 6 726
О не, тази възглавница в хотела беше по-голяма и хем пухкава, но не потъваш в нея. Сега ще ме амбицирате пак да им пиша 😁

# 10
  • Мнения: 6
Все още не са ми отговорили ,при положение ,че са вл

# 11
  • Мнения: 6
Все още не са ми отговорили,при положение,че са влизали в страницата си в фейса. Няма и да отговорят . Много жалко,😔

# 12
  • Мнения: 360
И аз следя, и на нас много ни харесаха и възглавниците и матрака! ТОП!

# 13
  • София
  • Мнения: 6 726
На мен ми отговориха за възглавницата, ето това:
“ Възглавниците ни са от Краси Ла, размери: 60х60см силикон и 50х70см пух. 🙂”

Пишете им ако имат Фейсбук страница!

Общи условия

Активация на акаунт