Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Температура при възрастен човек

  • 490
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 249
Здравейте, искам мнения. Баба ми е на около 74 г, преди повече от  може би 14 дена ,седмица и нещо подържа температура 38,5 без хрема без гърло от време на време покашля, чувства се отпаднала като вдигне температура. Мислим че е корона, отиде на лекар преди 3 дни , направи снимка чиста е , но доктора чул леки хрипчета и изписал антибиотик уж за тоя ковид, също така и за разреждане на кръвта. Да но вече 3 ден температурата не спада, днес изпражненията и били черни с кръв нещо като разтройство. Утре ще ходи при лекаря, и ще поиска да и се направят пълни изследвания . Приятели да не би да има някакъв друг проблем , а да се лекува за този ковид . Знам че не сте доктори, но човек в такива моменти иска информация, може да имате подобен проблем . Не вярвам и на лекари вече, те могат да те съсипят .

# 1
  • Мнения: 38
Пълни изследвания ,вкл. и УРИНА . Може да има скрита уроинфекция .Черни изпражнения с кръв - необходимо е консулт с гастроентеролог- сериозно е това оплакване при възрастен човек . 2 седмици са твърде много за температура .Необоходими са пълни изследвания ,за да се открие причината.Черни изпражненияможе да са във връзка с приема на антикоагулант.Разстройството- от антибиотика .

Последна редакция: чт, 19 ное 2020, 19:46 от Momicheta

# 2
  • Мнения: 38 998
Черни изпражнения може да има от лекарствата.
Да пие Авирон Рапид случайно? Той се пие също за КОВИД.
Мен ме предупредиха специално.

# 3
  • Мнения: 47
И аз мисля, че черни изпражнения се получават в резултат от някои лекарства, но утре лекарят ще каже със сигурност. Стискам ти палци всичко да е наред с баба ти и да оздравее бързо 😊🍀

# 4
  • Мнения: 3 606
Ох, аз от едни агресивни лекарства бях получила вътрешен кръвоизлив и разбрах, че има проблем от черните изпражнения. Опасно е да не падне прекалено много хемоглобинът. Дано не е това, а просто оцветяване от лекарство.

# 5
  • Мнения: 246
Важно
При положение, че пие лакрства за разрежда не на кръвта, и има черни изпражнения трябва незабвно да се свържете с лекар.

# 6
  • Мнения: 249
За сега е наред всичко спадна температурата.

Общи условия

Активация на акаунт